گوشی سامسونگ - موبایل سامسونگ samsun mobile - تلفن همراه - بلاکچین -خرید فروش ارز دیجیتال بوسیله گوشی - صرافی - معاملات ارزی - خرید ارز دیجیتال - اپلیکشین بلاکچین

کاربران گوشی سامسونگ در آمریکا، قادر خواهند بود بوسیله تلفن همراه خود ارز دیجیتال بخرند

با توجه به همکاری صرافی آمریکایی Gemini ( جمینی ) که جزو نخستین صرافی های ارز دیجیتال در ایالات متحده امریکا است با اپلیکشن کیف پول ارز دیجیتال سامسونگ که  Samsung Blockchain نام دارد، زین پس کاربران تلفن همراه سامسونگ در امریکا قادر خواهند بود که بوسیله گوشی خود ارز دیجیتال خرید و فروش نمایند، و معاملات ارزی خود را تنها از طریق موبایل شخصی  خود به انجام برسانند.

گوشی سامسونگ و قابلیت خرید ارز دیجیتال

بلاچین - خرید وفروش ارز- صرافی ارز دیجیتال - گوشی سامسونگ
بلاکچین در سامسونگ

مدیر جمنینی، تایلر وینکلوُس ضمن عنوان ارز های دیجیتال به شکل یک جنش نه صرفا یک فناوری !، بیان کرده است که با ارائه قابلیت کیف پول دیجیتال سامسونگ کابران بصورت راحتتر  با امنیت و امکانات بیشتری نسبت به گذشته قادر به خرید ارز ها خواهند بود.

این کیف پول ارز دیجیتال که تحت عنوان یک اپلیکشن به اسم  Samsung Blockchain Wallet در گوشی سامسونگ قرار دارد، قابلیت مدیریت ارز های دیجیتال را از طریق گوشی به کاربران خود می دهد. ضمنا با استفاده از نرم افزار  Gemini Custody درون گوشی سامسونگ قادر خواهید بود  که از قابلیت cold storage ارز های دیجیتال بهره ببرید. این قابلیت این امکان را به کاربرران خواهد داد که ارز های دیجیتال خود را در مکانی بدون دسترسی به اینترنت نگه داری داری کنند و این موضوع برای امنیت ارز ها نکته حائز اهیمتی است.

ضمنا کیف پول ارز دیجیتال گوشی سامسونگ Samsung Blockchain Wallet از سری s10 به بعد  سامسونگ  عرضه خواهد شد. این قابلیت در کنار سایر فناوری ها به گسترش و مقبولیت ارز های دیجیتال کمک شایانی خواهد کرد.هرچند این قابلیت برای کاربران امریکایی فراهم شده است اما با به رسمیت شناختن ارز های دیجیتال توسط مجلس شورای اسلامی بعنوان یک ارز واقعی، زین پس صرافی های ارز دیجیتال قادر به ارائه خدمات در داخل کشور خواهند بود و ضمن جلوگیری از خروج ارز از کشور به گسترش هرچه بیشتر این انقلاب اقتصادی در داخل کشور کمک قابل توجهی خواهد کرد. با این قانون میتوان انتظار داشت تا چندی دیگر این قابلیت نیز در گوشی های تلفن های همراه در داخل کشور نیز  میسر شود.

برچسب ها
اشتراک گذاری
مقالات مرتبط
بیت کوین رقیب دلار | علیرضا فرید
اخبار

ترامپ : من از بیت کوین خوشم نمی‌آید چون رقیب دلار است

ترامپ، رئیس جمهور پیشین ایالات متحده در مصاحبه اخیر خود …

امکان پیشی گرفتن اتریوم از بیت کوین
اخبار

خالق اتریوم : احتمال دارد اتریوم جای بیت کوین را بگیرد !

ویتالیک بوترین، خالق اتریوم در محاحبه اخیری که سه شنبه …

Paypal | ارزهای دیجیتال | خرید و فروش بیت کوین از طریق پی پل | علیرضا فرید
اخبار

پی پل، اعلام کرد که از ارزهای دیجیتال پشتیبانی خواهد کرد

خدمات پرداخت با ارزهای دیجیتال از طریق پی پل و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Open chat