سیداحسان صدر

تضمین هزار مگاوات برق و حمایت از ماینر ها توسط رئیس سندیکای تولید کنندگان برق

سید احسان صدر،رئیس سندیکای تولید کنندگان برق در  پنل ماینیگ، کنفراس مدیریت دانش اقتصاد و بلاکچین بیان کرد که شبکه برق بدون آنکه فشاری به آن وارد شود آماده ارائه هزار مگاوات برق نیروی لازم برای مانیر میباشد.

وی با اشاره به اینکه با وضعیت کنونی اقتصادی کشور  ، و نقش ماینیگ در ارز آوری و بهود اوضاع اقتصادی کشور بیان کرد که باید از این صنعت حمایت شود.و این توانایی در ایران وجود دارد که حدود 30 درصد از ماینینگ دنیا در خود جای دهد.

رئیس سندیکای تولید کنندگان برق با اشاره با اینه در مناطق مختلف در دنیا ظرفیت برقی که پشتبانی چیزی حدود  6 الی 7 هزار مگاوات بوده است. واگر بخواهیم شرایط 20 تا 30 در صد ظرفیت ماینیگ را در ایران  مهیا کنیم ظرفیتی بالغ بر 2000 تا 25000 مگاوات برق لازم داریم.وی از طرف انجمن تولید کنند گان برق پراکنده تهعد داد که هزار مگاوات آن را تضمین نماید. این ظرفیت از طریق بهر برداری از ظرفیت گاز کشور ایجاد میشود.

سیاست مقابله با خام فروشی

استفاده از گاز برای تولید برق جلو  خام فروشی آن را گرفته و کمک شایانی به اقتصاد کشور میکند . که با توجه به وضعیت کشور و تحریم ها یکی از راه های بهر برداری درست از منابع کشور مثل گاز تولید برق بوسیله آن است .که حتی میشود این موضوع را در نظر گرفت که خود برق تولید شده در داخل را بجای خام فروشی از طریق پروسه مایینیگ عرضه کنیم و ارز بیشتر را وارد کشور  کنیم.

 احسان صدر با بیان اینکه فروش گاز بصورت خام کار غلطی و آینده ای در آن دیده نمیشود بیان کرد که باید اجازه داده شود نیرو گا های بیشتری جهت تبدیل گاز به برق ایجاد شود و از صنعت ماینیگ در ادامه آن حمایت شود .که  اگر این مهم رخ بده سالانه 3 میلیارد دلار درآمد برای کشور دارد.این مبلغ به درآمد صنعت فروش فولاد نزدیک است و این بدین معناست  این صنعنت میتواند برای کشور توجیه اقتصادی که به لحاظ استراتژیک داشته باشد.

برچسب ها
اشتراک گذاری
مقالات مرتبط
سود سرمایه گذاری بیت کوین در بین کشور ها | علیرضا فرید
اخبار

سود سرمایه گذاری بیت کوین برای چه کسانی و چطور بیشتر بوده است؟

در حالی که طی روز های اخیر شاهد افت چشمگیر …

بیت کوین رقیب دلار | علیرضا فرید
اخبار

ترامپ : من از بیت کوین خوشم نمی‌آید چون رقیب دلار است

ترامپ، رئیس جمهور پیشین ایالات متحده در مصاحبه اخیر خود …

امکان پیشی گرفتن اتریوم از بیت کوین
اخبار

خالق اتریوم : احتمال دارد اتریوم جای بیت کوین را بگیرد !

ویتالیک بوترین، خالق اتریوم در محاحبه اخیری که سه شنبه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Open chat