سقوط بازار سهام ، بازار ارز های دیجیتال ، سقوط قیمت بیت کوین و قیمت نفت - ارز دیجیتال

سقوط بازار سهام،بازار نفت، بازار ارز های دیجیتال و حتی بازار کم ریسک اوراق قرضه

در این روزها که شرایط دنیا با شیوع ویروس کرونا در بیش از 110 کشور تغییر پیدا کرده و بنوعی زندگی عادی مردم دنیا را تحت تاثیر قرار داده است و بیشتر تولیدات و کسب وکار ها بشدت متضرر شده اند، میتوان گفت که گردش های مالی و دنیای اقتصاد بشدت تحت تاثیر این موضوع قرار گرفته است و بازار سهام در حال سقوط است. بعلاوه در پی گسترش کرونا اعضای کشور های صادر کننده نفت ( اپک ) و روسیه بدنبال کاهش تولید نفت به توافق نرسیده اند، و عربستان قیمت نفت را بشدت کاهش داد. بدنبال این بحران قیمت بیت کوین و بازار ارز های دیجیتال  در حال سقوط می باشند. البته سقوط بازار ارز های دیجیتال را برخی بدلیل فروش 13 هزار بیت کوین با قیمت پایین توسط  توسط  مجریان طرح کلاه برداری plus tocken می دانند.

کاهش چشمگیر قیمت نفت و بازار سهام آرامکو

به دنبال کاهش تولیدات کارخانجات از جمله در کشور چین که بخاطر کرونا تا 20 در صد کاهش تولید داشته است،  همچنین لغو بسیاری از پرواز ها در نقاط مختلف دنیا، که فقط هواپیمایی لوفتهانزا 150 فروند هواپیمای مسافری بری خود را بخاطر شیوع این بیماری کنار گذاشت و می توان گفت سفر ها الخصوص سفر های هوایی کاهش چشمگیری داشته است و بدنبال آن تقاضا برای سوخت کمتر است در نتیجه تقاضا برای نفت کمتر شده و خود این موضوع در کاهش قیمت نفت تاثیر بسزایی دارد.

اعضای اپک جلسه ای با موضوع کاهش تولید روزانه یک و نیم میلیون نفت  بشکه بخاطر کاهش تقاضا  در دنیا با شیوع کرونا  برگزار کرده اند که به توافق نرسیده و قیمت نفت برنت به نزدیک 45 دلار رسیده که از بحران اقتصادی 2008 تا کنون شدید ترین افت قیمت برای این طلای سیاه است.

علاوه بر این پیش از بحث کرونا، با افزایش تولید نفت خام در آمریکا تقاضا برای این طلای سیاه  در خاورمیانه کمتر شده است.همچنین سهام شرکت  آرامکو عربستان بشدت سقوط کرده و به قیمت عرضه اولیه رسید است.

کاهش قیمت بیت کوین و ضرر دهی در 27 درصد اوراق قرضه

با سیر نزولی در بازار سهام  در کشور های مختلف، قیمت بیت کوین و بازار ارز های دیجیتال نیز بشدت سقوط کرده حتی بازار کم ریسک اوراق قرضه که ارزش آن بالغ بر 15 ترلیون دلار است شاهد متضرر بودن 27 درصد اوراق قرضه بوده است.ارزش این بازار، صد برابر ارزش بازار ارز های دیجیتال و دو برابر  ارزش بازار طلاست.

برخی کارشناسان معتقد هستند ضرر دادن 27 در صد بازار اوراق قرضه، تورم را بدنیال خواهد داشت و خود این تورم شامل بازار ارز های دیجیتال نیز خواهد شد.

لازم بذکر است که علاوه بر سقوط بازار سهام و سقوط قیمت نفت برخی فروش 13 هزار واحد بیت کوین زیر قیمت توسط مجریان طرح plusk token را، دلیل این رپزش شدید قیمت  بیت کوین می دانند.

برچسب ها
اشتراک گذاری
مقالات مرتبط
بیت کوین رقیب دلار | علیرضا فرید
اخبار

ترامپ : من از بیت کوین خوشم نمی‌آید چون رقیب دلار است

ترامپ، رئیس جمهور پیشین ایالات متحده در مصاحبه اخیر خود …

امکان پیشی گرفتن اتریوم از بیت کوین
اخبار

خالق اتریوم : احتمال دارد اتریوم جای بیت کوین را بگیرد !

ویتالیک بوترین، خالق اتریوم در محاحبه اخیری که سه شنبه …

Paypal | ارزهای دیجیتال | خرید و فروش بیت کوین از طریق پی پل | علیرضا فرید
اخبار

پی پل، اعلام کرد که از ارزهای دیجیتال پشتیبانی خواهد کرد

خدمات پرداخت با ارزهای دیجیتال از طریق پی پل و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Open chat