علیرضا فرید | وضعیت دادگاه ریپل

نتیجه دادگاه شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادر آمریکا از ریپل

مدتی پیش شاهد شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) از توکن ریپل (Ripple) مبنی بر اینکه SEC، توکن ریپل را یک ورقه بهاردار شناسایی کرده که مجوز لازم برای فعالیتش را ندارد. در واقع پیروی شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا ،ریپل می بایست مجوز فعالیش را از این کمیسیون دریافت می کرد و حال بدون اخذ مجوز از SEC به فعالیش ادامه داده است.به دنبال این شکایت برد گارلینگهاوس، مدیر عامل ریپل، اینطور عنوان کرد که ریپل به دلیل خاصیت متمرکز بودن در ساختارش گرفتار این شکایت شده، در حالی ارزهای بیت کوین و اتریوم بدلیل غیرمتمرکز بودن ساختارشتان از شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا در امان مانده اند.

به دنبال شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC)، شرکت ریپل گرفتار بحران مالی شدیدی شد و قیمت ریپل سقوط شدیدی را تجربه کرد. شرکت هایی که درر یپل سرمایه گذاری کرده بودن پیروی این شکایت، تصمیم به فروش ریپل های خود گرفتند. در نخستین جلسه دادگاه ریپل، متیو سولومون، وکیل مدافع شرکت ریپل مدعشی شده است که کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا نسبت به هشدار دادن به صرافی ها و بازارها، بابت اوراق بهادر بودن یا نبودن ریپل درسال 2019 غفلت کرده است.

همچنین در طرف مقابل در این دادگاه عنوان شد که گارلینگهاوس، مدیر عامل ریپل، متهم به تشویق افراد برای خرید ریپل بوده است و گارلینگهاوس(مدیر عامل ریپل) در دفاعیه خود ضمن رد ادعاهای ذکر شده، عنوان کرده است که بنا نداشته ریپل را به عنوان یک اوراق بهاردار توصیف کند و این امکان را نمی داده که روزی ریپل ازسوی مراجع قضایی ایلات متحده آمریکا به عنوان یک اوراق سرمایه گذاری شناخته شوند.

متیو سولومون، وکیل مدافع شرکت ریپل همچنین کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا را به اختلال در روند دادگاه متهم کرد. گزارشات حالی از آن است که با این حال امکان ثبت داد خواستی از سوی کمیسیون بورس و ارواق بهاردار آمریکا بابت رویارویی با دفاعیت شرکت ریپل وجود دارد.

استخراج بیت کوین و اتریوم با مصرف برق کمتر و توجیه اقتصادی بهتر، با بهره گیری از ریگ های ماینینگ، جهت مشاوره رایگان و خرید محصولات ما با علیرضا فرید در تماس باشید.

برچسب ها
اشتراک گذاری
مقالات مرتبط
سود سرمایه گذاری بیت کوین در بین کشور ها | علیرضا فرید
اخبار

سود سرمایه گذاری بیت کوین برای چه کسانی و چطور بیشتر بوده است؟

در حالی که طی روز های اخیر شاهد افت چشمگیر …

بیت کوین رقیب دلار | علیرضا فرید
اخبار

ترامپ : من از بیت کوین خوشم نمی‌آید چون رقیب دلار است

ترامپ، رئیس جمهور پیشین ایالات متحده در مصاحبه اخیر خود …

امکان پیشی گرفتن اتریوم از بیت کوین
اخبار

خالق اتریوم : احتمال دارد اتریوم جای بیت کوین را بگیرد !

ویتالیک بوترین، خالق اتریوم در محاحبه اخیری که سه شنبه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Open chat