به رسمیت شناختن بیت کوین در فرانسه به عنوان پول قانونی - ارز دیجیتال

به رسمیت شناختن بیت کوین در فرانسه به عنوان پول قانونی

بعد از آنکه در آلمان به عنوان نخستین کشور در اروپا ارز دیجیتال بیت کوین را به عنوان پول قانونی و وسیله جهت مبادلات مالی پذیرفت،اکنون شاهد به رسمیت شناختن بیت کوین  در دادگاهی در کشور فرانسه به عنوان پول قانونی و نوعی ارز هستیم. این اخبار فوق العاده ای  برای بیت کوین و سایر ارز های دیجیتال است که به حجم معادلات این ارز دیجیتال کمک شایانی خواهد کرد و شاهد رشد چشمگیر مبادلات خواهیم بود.

پذیرفته شدن و به رسمیت شناختن بیت کوین در فرانسه به عنوان نوعی ارز

رسانه فرانسوی لزیکو بیان کرد که بیت کوین در فرانسه به عنوان یک پول یا دارایی که لمس ناپذیر، به عنوان یک پول رایج یا  فیات پذیرفته شده است.

این رویداد با توجه به ظرفیت اقتصادی در فرانسه، باعث می شود که مبادلات در بیتکوین افزایش یابد و حجمی محسوس از نقدینگی وارد بازار ارزهای دیجیتال شود.

پروسه ی قانونی شدن بیتکوین در فرانسه  در دادگاه تجاری شهر بوقوع می پیوندد، که این دادگاه  برای حل اختلاف بین صرافی فرانسوی Paymium و کمپانی انگلیسی BitSpread می باشد. موضوع بر سر آن بود که صرافی فرانسوی  Paymium  حجمی از ارزدیجیتال بیتکوین را به شرکت انگلیسی -BitSpread  قرض داده و علاوه بر پس گرفتن بیتکوین های خود خاستار بازپس گیری بیتکوین کش های بدت آمده از بیتکوین ها بود.حال در حل اختلاف بین این دو، سرانجام ارزدیجیتال بیتکوین در فرانسه به عنوان پول به رسمیت شناخته شد.

بنظر می آید با نادیده گرفتن اخبار کرونا که وضعیت بازار و سهام  جهانی را به هم ریخته،و تاثیر منفی خود را مانند سایر اقلام روی ارز های دیجیتال و بیتکوین هم گذاشته، حال این خبر پیش از پدیده هاوینگ بیت کوین  – bitcoin halving –  می تواند خبر خوبی باشد. و می توان امید داشت که در آینده تاثیر مثبت روی قیمت بیت کوین و ارزش سایر ارز های دیجیتال داشته باشد.ضمن اینکه قدمی مثبت جهت گسترش ارز های دیجیتال بوده و می تواند انگیزه ای  برای سایر قدرت های اقتصادی جهت پذیر بیتکوین به عنوان پول قانونی باشد.

جهت مشاوره برای راه انداری فارم استخراج بیت کوین با ما در تماس باشید.و یا جهت خرید ماینر به قسمت فروشگاهی سایت ما مراجعه نمایید.

برچسب ها
اشتراک گذاری
مقالات مرتبط
بیت کوین رقیب دلار | علیرضا فرید
اخبار

ترامپ : من از بیت کوین خوشم نمی‌آید چون رقیب دلار است

ترامپ، رئیس جمهور پیشین ایالات متحده در مصاحبه اخیر خود …

امکان پیشی گرفتن اتریوم از بیت کوین
اخبار

خالق اتریوم : احتمال دارد اتریوم جای بیت کوین را بگیرد !

ویتالیک بوترین، خالق اتریوم در محاحبه اخیری که سه شنبه …

Paypal | ارزهای دیجیتال | خرید و فروش بیت کوین از طریق پی پل | علیرضا فرید
اخبار

پی پل، اعلام کرد که از ارزهای دیجیتال پشتیبانی خواهد کرد

خدمات پرداخت با ارزهای دیجیتال از طریق پی پل و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Open chat