میزان سود اتریوم | استخراج اتریوم | سود استخراج اتریوم | علیرضا فرید

سود استخراج اتریوم سه برابر بیت کوین!

از آگوست سال 2018 میلادی که قیمت ها در اوج خود قرار داشت، برای نخستین نرخ هشریت اتریوم از مرز 250 تراهش بر ثانیه گذر کرده است. این افزایش نسبت به ماه ژانویه 80 درصد رشد را نشان می دهد. شاید ماه های اخیر شاهد بی ثباتی در نرخ هشریت اتریوم (Ethereum) بودیم ولی در خال حاضر توان محاسباتی به اوج خود رسیده است. خبر گذاری گلس نود علت  افزایش اخیر را، هیجانات پیرامون پروژه های Defi (دیفای) اعلام کرده است. این هیجانات منجرب شد که کارمزد این شبکه به شدت افزایش یابد و در نتیجه نرخ هشریت به طور متقابل افزایش داشت.

افزایش اخیر کارمزدها، درآمد ماینر های اتریوم را 166 میلون دلار درماه سپتامبر رساند، که همین رقم برای ماینر های استخراج کننده بیت کوین 26 میلیون دلار بود. با این حال، اخیر با کاهش هیجانات پروژه دیفای شاهد کاهش نرخ کارمزد اتریوم از 11.7 دلار به 2.98 دلار، در اول اکبتر سال سال جاری بودیم.

کارمزد شبکه یکی از راه های کسب در آمد برای ماینر ها خواهد بود. POS یا اثبات سهم بدین معنی است که ماینر ها (فوجر) به جای دریافت ارز دیجیتال (اتریوم)، به میزان سرمایه خود، از تراکنش ها سهیم خواهند بود. در نتیجه در خواهیم یافت که افزایش نرخ کارمزد می تواند منجرب به افزایش نرخ هشریت شود.

افزایش نرخ هشریت یقینا به امنیت شبکه کمک خواهد کرد. و پروژه ی دیفای در این افزایش اخیر نقش موثری داشته است. در اگوست سال 2018 نرخ هشریت به 246 تراهش بر ثانیه رسیده بود که  البته قیمت اتریوم بعد از آن از 400 دلار به 100 دلار ریز داشت.  ولی اکنون شاهد افزایش دوباره نرخ هشریت به بیش از 250 تراهش بر ثانیه هستیم.

درآمد از طریق ارز اتریوم (Ethereum)

جهت راه اندازی فارم استخراج اتریوم و یا خرید و فروش این ارز دیجیتال و سایر ارزهای دیجیتال با سایت رسمی علیرضا فرید در تماس باشید.

 

کلمات کلیدی: سود استخراج اتریوم – درآکد ماینرهای اتریوم – alireza farid

برچسب ها
اشتراک گذاری
مقالات مرتبط
بیت کوین رقیب دلار | علیرضا فرید
اخبار

ترامپ : من از بیت کوین خوشم نمی‌آید چون رقیب دلار است

ترامپ، رئیس جمهور پیشین ایالات متحده در مصاحبه اخیر خود …

امکان پیشی گرفتن اتریوم از بیت کوین
اخبار

خالق اتریوم : احتمال دارد اتریوم جای بیت کوین را بگیرد !

ویتالیک بوترین، خالق اتریوم در محاحبه اخیری که سه شنبه …

Paypal | ارزهای دیجیتال | خرید و فروش بیت کوین از طریق پی پل | علیرضا فرید
اخبار

پی پل، اعلام کرد که از ارزهای دیجیتال پشتیبانی خواهد کرد

خدمات پرداخت با ارزهای دیجیتال از طریق پی پل و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Open chat