پرداخت کرایه تاکسی با بیت کوین - ارز های دیجیتال - تاکسی اینترنتی - علیرضا فرید

پرداخت کرایه تاکسی با بیت کوین !!!

بزرگترین شرکت تاکسی اینترنتی در سنگاپور بنام  ( Ryde ) قابلیت پرداخت کریه تاکسی با ارز دیجیتال بیت کوین را برای کاربران خود از هفته آینده میسر کرده است. البته در گذشته  شرکت فولد  با همکاری شرکت Uber ( اوبر ) با استفاده از فناوری لایتینگ این امکان را برای مسافران خود فراهم کرده بود که با بیت کوین کرایه خود از طریق نرم افزار ساخت این شرکت پرداخت نمایند.

تیرنس زو، مدیر عامل و موسس شرکت راید، ضمن یاد آوری این موضوع  که ارز های دیجیتال روز به روز در حال گسترش هستند و کابرد آنها گسترده می شود، بیان نمود که از مدت ها پیش قصد داشته از فناوری ارزهای دیجیتال در شرکت خود بهره ببرد.

بجای پول نقد کرایه تاکسی خود را با بیت کوین بدهید

استفاده از بیت کوین در نرم افزار تاکسی اینترنتی راید بدین صورت می باشد که کاربران بدون پرداخت هزینه تراکنشی قادر خواهند بود بیت کوین های خود را به RydeCoin ( واحد پول ذخیره شده در نرم افزار راید ) تبدیل کنند. کاربران می توانند تا مبلغ 700 دلار آمریکا (999 دلار سنگاپور ) را از بیت کوین به راید کوین مبدل نمایند.

راید کوین اولین رمز ارز تخصصی است که به شکل تجاری در یک اپلیکیشن بومی قرار دارد و  توانایی تبدیل به بیت کوین را نیز دارد. ضمنا راید اولین شرکت تاکسی اینترنتی است که یک کیف پول مخصوص خود را جهت پرداخت کرایه های مسافران ایجاد نموده است. بنظر میرسد که کاربرد ارز های دیجیتال  و الخصوص بیت کوین روز به روز گسترده تر می شود و شرکت راید در این موضوع جزو شرکت های پیشگام است.

 

پرداخت کرایه تاکسی با بیت کوین - ارز های دیجیتال - تاکسی اینترنتی - علیرضا فرید
تاکسی اینترنتی – علیرضا فرید

نه به پول نقد!

زمانی که شرکت راید قصد استفاده از رمز ارز ها را در نرم افزار خود داشت، بنا بریک نظر سنجی، 60 درصد مردم سنگاپور پول نقد را به راه های دیگر پرداخت ترجیح می دانند. اما با شیوع کرونا همه چیز عوض شد و شیوه های غیر نقد پرداخت در اولیویت قرار گرفتند. با توجه به اینکه معاملات ارز دیجیتال در سنگاپور نیز آزاد است ولی  همچنان استفاده  تجاری از ارز هایی چون بیت کوین هنوز محدود است.

موسس راید، تیرنس زو، درباره این موضوع نیز چنین بیان می کند که، خرید و فروش ارزها آزاد است. و از خود پرداز ها قادر به دریافت بیت کوین هستیم ولی معامله با آن ها در اصناف مختلف همچنان محدودیت دارد.

ازین رو شرکت راید با توجه به شیوع کرونا و محدودیت ها در استفاده از پول نقد، قصد دارد ازین فرصت بهره ببرد. و از ارز های دیجیتال در پلتفرم شرکت خود استفاده نماید. این شرکت  اعلام کرده که در آینده همراه با بیت کوین،  از سایر ارز های دیجیتال نیز در نرم افزار خود بهره خواهد برد.

  استفاده ارز های دیجیتال فرصتی مناسب برای موفقیت در کسب و کار 

در حال حاضر استفاده از ارز های دیجیتال روز به روز در حال گسترش است. و بیت کوین در بحران کرونا با عملکردش  ثابت کرد که آینده ای درخشان در انتظار آن است.  با چاپ بی رویه اسکناس ها ( ارز فیات ) توسط بانک های مرکزی بخاطر بحران های اقتصادی پیش رو شاهد تورم و کم ارزش شدن واحد ملی پول در کشور های مختلف خواهیم بود. لذا بسیاری از افراد روی به ارز های دیجیتال و الخصوص بیت کوین آورده اند.

حال با توجه به اینکه معاملات و استفاده از رمز ارز ها در کشور های مختلف از جمله در ایران مانند آزاد شده است، اینکه ازین فناوری جهت جذب مشتری بیشتر استفاده شود هوشمندانه بنظر می آید. برای مثال اگر یک شرکت  تاکسی اینرنتی در ایران  قابلیت  پرداخت با ارز های دیجیتال را  در نرم افزار هی خود میسر کند، ضمن اضافه شدن به توانایی های این شرکت در پرداخت ، می تواند مشتریان بیشتر نسبت به رقبا برای خود جذب نماید.

جهت خرید و فروش ارز های دیجیتال و فروش و تعمیر انواع ماینر و راه اندازی فارم ( استخراج بیت کوین و سایر ارز ها) بصورت قانونی و با مجوز رسمی از وزارت صنعت معدن و تجارت با ما در تماس باشید.

برچسب ها
اشتراک گذاری
مقالات مرتبط
دیدگاه ایلان ماسک نسبت به بیت کوین
اخبار

حمایت مشروط ایلان ماسک از بیت کوین

این روزها تمامی اخبار منفی به سمت بیت کوین سرازیر …

سود سرمایه گذاری بیت کوین در بین کشور ها | علیرضا فرید
اخبار

سود سرمایه گذاری بیت کوین برای چه کسانی و چطور بیشتر بوده است؟

در حالی که طی روز های اخیر شاهد افت چشمگیر …

بیت کوین رقیب دلار | علیرضا فرید
اخبار

ترامپ : من از بیت کوین خوشم نمی‌آید چون رقیب دلار است

ترامپ، رئیس جمهور پیشین ایالات متحده در مصاحبه اخیر خود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Open chat