ارز دیجیتال

یک دلیل برای آنکه باید در بازار ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟

با توجه به رشد سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال و تولید انبوه انواع ماینر ها توسط شرکت های مختلف استخراج ارز هایی چون بیت کوین و اتریوم و ..در این چند  سال گذشته اما هنوز ظرفیت آن به حد واقعی خود نرسیده و خلیی فاصله دارد.

قیاس ابن بازار با سایر بازار ها  و  بورس ها متوجه نکاتی خواهیم شد که به آن ها خواهیم پرداخت.

تفاوت چشم گیر ارزش بورس امریکا و چین و کل بازار ارزدیجیتال!

اگر به زبان ساده و به طور مختصر بخواهیم این بازار ها را با هم قیاس کنیم متوجه میشویم که بازار چین که بیشترین مشارکت در عرصه ماینینگ را دارد 37 برابر !  کل بازار ارز دیجیتال است.

همچنین بورس امریکا به تنهایی 97 برابر بازار ارز دیجیتال است که اگر ب شکل منطقیبه این موضوع نگاه منیم و بخواهیم نتیجه گیری درست کنیم این موضوع را نشان میدهد که این بازار (ارز دیجیتال) هنوز جای خود را پیدا نکرده و این تنها اول کار این پدیده نوظهور است.

تعداد سرمایه گذاران در این حوزه و افرادی که ازین فناوری استفاده میکنند بسیار کم بوده و به حد اشباع خود حتی نزدیک نشده است.  به تازگی کشور هایی چون چین ، روسیه ، فرانسه ، انگلیس .. که قطب های اقتصادی هستند، تمایلاتی برای ارائه ارز دیجیتال بر پایه بانک مرکزی خود داشتند که مانند چین که از غول های اقتصادی دنیاست  ار مرحله تئوری گذشته  و به مرحله ازمایشی به کل عملی رسیده است .

فقط تصور کنید  زمانی که این موضوع  از شکل آزمایشی خارج شود و موسسات درمانی، آموزشی ، بیمه ، حمل نقل ، بانک ها …ازین فناوری استفاده کنند و یا حتی  شرکتی  مثل APPLE اپل که 4 برابر کل بازار ارز دیجیتال ارزش آنست و مشتریات آن رقمش به میلیارد می رسد، استفاده ازین تکنولوژی  را در برنامه خود قرار دهد!

در نتیجه ی  آن ارزش این بازار به شکل هندسی و غیر قابل باوری افزایش خواهد یافت و این  موضوع به نفع سرمایه گذاران در این حوزه خواهد بود.

فرایند به رسمیت شناختن و جدی گرفتن حوزه ارز دیجیتال ماه هاست که در ایران  آغاز شده

با توجه به شرایط اقتصادی فعلی و محدودیت ها بابت نقل و انتقالات ارزی دولت تصمیم  جدی گرفته که استفاده ازین فناوری را در دستور کار خود قرار دهد و این بهترین زمان است که بتوانیم تحریم ها را با این تکنولوژِی کم اثر کنیم و همچنین از خام فروشی منابعی چون گاز جلو گیری کنیم و به شکل ماینینگ و استخراج ارز دیجیتال  ارز به داخل کشور وارد کنیم.

لذا سرمایه گذاری در این حوزه با توجه به شرایط اقتصادی فعلی کاملا منطقی به نطر می رسد و بهتر است با برسی کامل  و منطقی تا دیر نشده به این حوزه ورود کنیم.

برچسب ها
اشتراک گذاری
مقالات مرتبط
آموزش ریپل | xrp چیست | ارزدیجیتال xrp
مقالات اموزشی

ریپل چیست ؟ + ویدئو | رمز ارز XRP ؟| علیرضا فرید

[vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”] ریپل شبکه بلاکچین و دفتر کل ثبت تراکنش …

مقالات اموزشی

معرفی استیبل کوین تتر (Tether) | استیبل کوین چیست؟

استیبل کوین چیست؟ به زبان ساده استیبل کوین به ارز …

ارز دیجیتال yearn.finance | YFI
مقالات اموزشی

مختصری درباره ی ارزدیجیتال یرن فایننس (yearn.finance)

ارزدیجیتال یرن فایننس با نماد اختصاری YFI شناخته می شود. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Open chat