ارز دیجیتال تویوتا | ارزدیجیتال Toyota | علیرضا فرید

خودرو سازی TOYOTA به دنیای رمز ارزها پیوست

در حالی که پیش از این اخبار ارائه توکن توسط خودرو سازی BMW و همچنین استفاده ی شرکت رنو از تکنولوژی بلاکچین برای تسهیل انطباق اصالت قطعات به شکل آزمایشی منتشر شد، حال شاهد ورود خودرو سازی تویوتا به ارزهای دیجیتال هستیم. تویوتا با همکاری پلتفرم خرید و فروش ارزهای دیجیتال DeCurret، بنا دارد ارز دیجیتالی با هویت و برند تویوتا معرفی کند. پیش ازین تویوتا در مارس سال جاری TOYOTA BLOCKCHAIN LAB را جهت ارائه رمز ارز و تحقیق پیرامون تکنولوژی بلاکچین، تاسیس کرده بود.

TOYOTA SYSTEMS که بخش مدیریت IT تویوتا است، با همکاری صرافی DeCurret و استفاده از پلترفرم آن، صدور و مدیریت ارزهای دیجیتال را سامندهی می کند. همچنین 2500 کارمند TOYOTA SYSTEMS  در این پروژه به صورت آزمایشی شزکت خواهند کرد که سیستم پرداخت مبتنی بر ارزهای دیجیتال را برای مشتریان فراهم خواهد نمود.  این پلتفروم نقش اساسی در پرداخت مزایا  به کارمندان تویوتا را خواهد داشت و کارمندانی که در این پروژه شرکت می کنند از مزایای آن بهره خواهند برد. ارزهای دیجیتال ارائه شده به کارمندان عضو پروژه غیر قابل تبدیل به ین ژاپن است ولی آنها قادر خواهند بود این ارزها را با سایر مزایا و هدایای شرکت تویوتا که برای آنها در نظر گرفته مبادله نمایند.

به نظر  می رسد هروز به تعداد شرکت هایی که از تکنولوژی بلاکچین بهره می برند اضافه خواهد شد و این موضوع نشانگر آسانتر شدن مسیر برای کاربرد سایر ارزهای دیجیتال خواهد بود.

 

برچسب ها
اشتراک گذاری
مقالات مرتبط
ارز دیجیتال ملی | علیرضا فرید
اخبار

عرضه ارز دیجیتال ملی بصورت آزمایشی !

علی صالح آبادی، رئیس بانک مرکزی در مصاحبه ی اخیر …

قاچاق ارز | انتقال ارز | علیرضا فرید
اخبار

فروش یا انتقال ارز بدون اخذ مجوز از بانک مرکزی قاچاق محسوب می شود

به دنبال نقل انتقالات مالی بخصوص در بحث ارزهای دیجیتال، …

فیلتر CoinEx
اخبار

فیلتر صرافی کوینکس در ایران

بنا برگزارشات، از روز 8 مهر کاربران ایرانی با iP …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Open chat