سیداحسان صدر

تضمین هزار مگاوات برق و حمایت از ماینر ها توسط رئیس سندیکای تولید کنندگان برق

سید احسان صدر،رئیس سندیکای تولید کنندگان برق در  پنل ماینیگ، کنفراس مدیریت دانش اقتصاد و بلاکچین بیان کرد که شبکه برق بدون آنکه فشاری به آن وارد شود آماده ارائه هزار مگاوات برق نیروی لازم برای مانیر میباشد.

وی با اشاره به اینکه با وضعیت کنونی اقتصادی کشور  ، و نقش ماینیگ در ارز آوری و بهود اوضاع اقتصادی کشور بیان کرد که باید از این صنعت حمایت شود.و این توانایی در ایران وجود دارد که حدود 30 درصد از ماینینگ دنیا در خود جای دهد.

رئیس سندیکای تولید کنندگان برق با اشاره با اینه در مناطق مختلف در دنیا ظرفیت برقی که پشتبانی چیزی حدود  6 الی 7 هزار مگاوات بوده است. واگر بخواهیم شرایط 20 تا 30 در صد ظرفیت ماینیگ را در ایران  مهیا کنیم ظرفیتی بالغ بر 2000 تا 25000 مگاوات برق لازم داریم.وی از طرف انجمن تولید کنند گان برق پراکنده تهعد داد که هزار مگاوات آن را تضمین نماید. این ظرفیت از طریق بهر برداری از ظرفیت گاز کشور ایجاد میشود.

سیاست مقابله با خام فروشی

استفاده از گاز برای تولید برق جلو  خام فروشی آن را گرفته و کمک شایانی به اقتصاد کشور میکند . که با توجه به وضعیت کشور و تحریم ها یکی از راه های بهر برداری درست از منابع کشور مثل گاز تولید برق بوسیله آن است .که حتی میشود این موضوع را در نظر گرفت که خود برق تولید شده در داخل را بجای خام فروشی از طریق پروسه مایینیگ عرضه کنیم و ارز بیشتر را وارد کشور  کنیم.

 احسان صدر با بیان اینکه فروش گاز بصورت خام کار غلطی و آینده ای در آن دیده نمیشود بیان کرد که باید اجازه داده شود نیرو گا های بیشتری جهت تبدیل گاز به برق ایجاد شود و از صنعت ماینیگ در ادامه آن حمایت شود .که  اگر این مهم رخ بده سالانه 3 میلیارد دلار درآمد برای کشور دارد.این مبلغ به درآمد صنعت فروش فولاد نزدیک است و این بدین معناست  این صنعنت میتواند برای کشور توجیه اقتصادی که به لحاظ استراتژیک داشته باشد.

برچسب ها
اشتراک گذاری
مقالات مرتبط
digital yuan - crypto ارز دیجیتال ملی چین - علیرضا فرید
اخبار

ارز دیجیتال ملی چین و رقابت آن با دلار و بیت کوین

بانک مرکزی چین در مجله خود بنام China Finance به …

کلاهبرداران- کلاهبرداری میلیاردی - پلیس فتا - پلیس سایبری - رمز دوم پویا - حساب بانکی
اخبار

پلیس فتا کلاهبرداران 100 میلیاردی را دستگیر کرد!!

بنا بر گزارش داده شده توسط صدا و سیما، پلیس …

گوشی سامسونگ - موبایل سامسونگ samsun mobile - تلفن همراه - بلاکچین -خرید فروش ارز دیجیتال بوسیله گوشی - صرافی - معاملات ارزی - خرید ارز دیجیتال - اپلیکشین بلاکچین
اخبار

کاربران گوشی سامسونگ در آمریکا، قادر خواهند بود بوسیله تلفن همراه خود ارز دیجیتال بخرند

با توجه به همکاری صرافی آمریکایی Gemini ( جمینی ) …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.