افزایش تنش بین ایران و امریکا و افزایش قیمت ارز دیجیتال بیت کوین ، طلا ، دلار ، نفت

تنش ها بین ایران و آمریکا و احتمال رسیدن قیمت بیت کوین به سطح 8000 دلار

در حالی که قیمت بیت کوین سیر نزولی تا 6800 دلار راداشت بعد از خبر ترور سردار سلیمانی  و افزایش تنش ها بین ایران و آمریکا   بلافاصله این ارز دیجیتال سیر صعودی پیدا کرده است.البته به غیر از بیت کوین شاهد افزایش فلزات گرانبها همچون طلا و نفت خام بودیم.حتی قیمت دلار تا 400 تومان افزایش داشته است.

تنش بین ایران و آمریکا و تحت تاثیر قرار گرفتن ارز دیجیتال بیت کوین، طلا ، دلار ، و نفت خام

بعد از ترور قاسم سلیمانی توسط نیرو هوایی آمریکا شاهد افزایش تنش ها بین ایران و آمریکا بودیم ، تا جایی که وزیر دفاع دولت اوباما بیشترین احتمال جنگ طی چهل سال گذشته را  در روز های فعلی دانست.این رخداد تمام ابعاد سیاسی اقتصادی را تحت تاثیرخود قرار داده است.

اکنون شاهد افزایش دارایی ها همچون فلزات گرانبها مثل طلا ، نفت خام هستیم .ارز دیجیتال بیت کوین هم که خود بقیه رمز ارز ها را تحت تاثیر قرار میدهد در حال رشد است.

احتمال رسیدن قیمت ارز دیجیتال بیت کوین به 8000 دلار

برخی کارشناسان براین باور هستند با ادامه تنش ها و احتمال در گیری مستقیم بین ایران و آمریکا  با رسیدن نرخ بیت کوین به سطح 7500 این اکان را خواهد داشت که به 8000 دلار هم برسد.در ماه می  سال 2019  هم تنش بین امریکا و چین باعث رشد قیمت بیتکوین شده بود.

از دیگر وقایع سیاسی هم  که در قیمت بیتکوین موثر بود میتوان به اعتراضاتی که در هنگ گنگ بود و یا انتخابات ریاست جمهوری امریکا همچنین تنش  ها بین کره شمالی  و ایاللات متحده   نام برد.

البته برای پیبشینی هایی که برای افرایش شمگیر قیمت بیت کوین شده هنوز زود است ولی این رخداد میتواند همه چیز را تحت تاثیر خود قرار دهد.این احتمال وجود دارد که بسیاری از سرمایه داران جهت حفظ امنیت دارایی خود به سمت سرمایه گذاری در بیتکوین بروند.

برچسب ها
اشتراک گذاری
مقالات مرتبط
digital yuan - crypto ارز دیجیتال ملی چین - علیرضا فرید
اخبار

ارز دیجیتال ملی چین و رقابت آن با دلار و بیت کوین

بانک مرکزی چین در مجله خود بنام China Finance به …

کلاهبرداران- کلاهبرداری میلیاردی - پلیس فتا - پلیس سایبری - رمز دوم پویا - حساب بانکی
اخبار

پلیس فتا کلاهبرداران 100 میلیاردی را دستگیر کرد!!

بنا بر گزارش داده شده توسط صدا و سیما، پلیس …

گوشی سامسونگ - موبایل سامسونگ samsun mobile - تلفن همراه - بلاکچین -خرید فروش ارز دیجیتال بوسیله گوشی - صرافی - معاملات ارزی - خرید ارز دیجیتال - اپلیکشین بلاکچین
اخبار

کاربران گوشی سامسونگ در آمریکا، قادر خواهند بود بوسیله تلفن همراه خود ارز دیجیتال بخرند

با توجه به همکاری صرافی آمریکایی Gemini ( جمینی ) …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.