استخراج ارز دیجیتال

مشخص شدن نرخ برق استخراج ارز دیجیتال تا 10 دیگر!

سخنگوی صنعت برق ذکر کرد  تا 10 روز دیگر نرخ استخراج ارز دیجیتال مشخص می دشود

 مصطفی رجبی مشهدی درگزارش  با ایسنا در پاسخ به این موضوع که چه قیمتی برای این منظور در نظر گرفته شده است اظهار نمود:

“دیدگاه  دولت میانگین نرخ صادراتی برق میباشد  و هیات دولت هم آن را تصویب نموده است . ما نیز در چارچوب همان تعرفه بررسی خواهیم کرد.”

بر عمین مبنا با گرم شدن هوا و افزایش مصرف برق  عده ای علت این افزایش را همان استخراج ارز دانستند .که یرخی از استخراج کنندگان ادعا کردن در زمان اوج  مصرف دستگاه ها ی خود را خاموش می کردند.

البته آن ها از نبودن قانون مشخص ی در این زمینه گلایه داشتند. و می‌گفتند عده مثل دبیر شورای عالی فضای مجازی آن را قانونی دانسته و از طرف دیگر وزارت نیرو اقدام به جمع اوری مزارع استخراج ارز دیجیتال کرده است.

 آیین‌نامه تصویب شده هیات وزیران درمورد استخراج ارز دیجیتال

سر انجام معاون اول رئیس جمهور در ۱۳ مردادماه ، آیین‌نامه اجرایی استخراج خروجی های پردازشی رمزنگاری‌شده در کشور را  برای ایجاد محیطی امن، کم هزینه، ‌ شفاف و پرسرعت برای مبادلات اقتصادی و همچنین تسهیل فضای کسب وکار ابلاغ کرد.

در این آیین‌نامه فعالیت ماینر ها قانونی شناخنه شده ، همچنین  حق و حقوقی برای آن‌ها لحاظ شده و شرط و شروطی برای فعالیت آن ها لحاظ شده است. یکی از اساسی ترین بندهای این آیین‌نامه در حالیکه استخراج ارز دیجیتال در آن به عنوان یک  صنعت پذیرفته شده، تعرفه ای برق استخراج ارز های دیجیتال را بر اساس آن مقرر شده است تأمین برق متقاضیان استخراج ارز دیجیتال  ، یا با گرفتن  انشعاب برق از شبکه سراسری و یا با احداث نیروگاه جدید خارج از شبکه سراسری  برق میسر میباشد.

نرخ  برق متقاضیان استخراج فرآورده‌های پردازشی رمزنگاری شده  (ماینینگ)  با نرخ میانگین  ریالی برق صادراتی با تعرفه تسعیر سامانه نیما که بوسیله وزارت نیرو  اعلام و تعیین می‌شود، محاسبه ولحاظ خواهد  شد.

تاکنون نرخ مشخصی لحاظ نشده و تا 10 روز دیگر نرخ برق استخراج ارز دیجیتال مشخص خواهد شد.

برچسب ها
اشتراک گذاری
مقالات مرتبط
digital yuan - crypto ارز دیجیتال ملی چین - علیرضا فرید
اخبار

ارز دیجیتال ملی چین و رقابت آن با دلار و بیت کوین

بانک مرکزی چین در مجله خود بنام China Finance به …

کلاهبرداران- کلاهبرداری میلیاردی - پلیس فتا - پلیس سایبری - رمز دوم پویا - حساب بانکی
اخبار

پلیس فتا کلاهبرداران 100 میلیاردی را دستگیر کرد!!

بنا بر گزارش داده شده توسط صدا و سیما، پلیس …

گوشی سامسونگ - موبایل سامسونگ samsun mobile - تلفن همراه - بلاکچین -خرید فروش ارز دیجیتال بوسیله گوشی - صرافی - معاملات ارزی - خرید ارز دیجیتال - اپلیکشین بلاکچین
اخبار

کاربران گوشی سامسونگ در آمریکا، قادر خواهند بود بوسیله تلفن همراه خود ارز دیجیتال بخرند

با توجه به همکاری صرافی آمریکایی Gemini ( جمینی ) …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.