افزایش نرخ بیت کوین

ثبت یکی از نادر ترین رکورد های افزایش قیمت بیت کوین

جامعه رمزنگاری دچار از اتفاق اخیر دچار حیرت شد!!

در حالی که بسیاری از تحلیلگران طی روز ها ی گذشته در حال بحث در مورد قیمت بیت کوین بودند. که به 7000 دلار یا 6000 دلار خواهد رسید یا نه ، معروف ترین  ارز دیجیتال یکی از بالاترین  جهش های خود را ثبت نمود.

در کمتر از 24 ساعت  قیمت بیت کوین از 7500 دلار به 10100 دلار افزایش داشته. در حال حاضر با کمی اصلاح کاهشی به قیمت 9600 دلار رسیده است. قیمت بیت کوین طی یک روز  تا 30 درصد افزایش یافته است.

 این ارز طی هفته ای که گذشت  22 درصد و طی  ماه  گذشته 14 درصد رشد نموده است.

آخرین سری  که قیمت بیت این قیمت را تجربه نمود، پایان ماه سپتامبر بوده است.

همجنین  تسلط بیت کوین یا سهم بیت کوین از ارزش کل بازار نیزرشده کرده است.  و با میزان 3 درصدی به 67.6 درصد افزایش یافته. ارزش کل بازارهمچنین رشد کرده و به مقدار 248 میلیارد دلار صعود داشته است.

مدیر ارشد  سرمایه گذاری  جف درومن، همراه با درست کردن یک فرصت خرید مناسب در سطح  7500 دلار، منجرب شده تا موج خرید بر موج فروش غالب شود . و در آخر  روز باعث  افزایش و بالاتر رفتن قیمت ها در بازار شد.
افزایش قیمت بیت کوین
افزایش قیمت بیت کوین

همچنین  تعدادی از تحلیلگران  این افزایش را به اخبار اخیر در مورد کشور چین نسبت دادند. رئیس جمهور چین از مقامات این کشور خواست که به دلیل اهمیت تکنولوژِی بلاک چین، سرعت پذیرفتن  این فناوری را افزایش دهند.

در روز جمعه بکت، پلتفرم مبادلات قراردادهای فعلی بیت کوین مستقر در امریکا ، رکورد تازه  سالیانه خود را به تعداد 1179 قرارداد، ثبت نمود.  که 84 درصد بیشتر از رکورد پیشین  خود در اوایل هفته بوده است.

چنانکه   10 آلت کوین برتر بازار بین 7 تا 20 درصد افزایش داشته اند. اتریوم تا 16 درصد و ریپل تا 9 درصد افزایش را پیمودند. در حالیکه نسبت به بیت کوین فقط چند ارز در بین 100 ارز برتر بازار رشد داشتند. اتریوم در مقابل بیت کوین 10 درصد و ریپل 15.5 درصد نزول  کرده اند.

دانشمند و تحلیلگر بازار ارزهای رمزنگاری ، ویلی وو، بیان کرد که از نظر او ، بازار افزایشی بیت کوین در 3 مرحله میباشد:

مرحله نخست یک تجمع  افزایشیست . ما هم اکنون در این مرحله سپری میکنیم. مرحلهبعدی یک افزایش منطقی در زمان طولانی ، ثابت و با نوسانات پایین است. مرحله سوم یک مرحله  پر هیجان میباشد که نوسانات خارج  از کنترل هستند. مرحله دوم هم اکنون و چند ماه قبل از رخ دادن نصف شدن پاداش استخراج در مه 2020 اتفاق خواهد افتاد.

این بهترین لحظه برای سرمایه گذاری با ثبات یا سرمایه گذاری مطمئن  ارز های رمز نگاری شده در طولانی مدت می باشد.

برچسب ها
اشتراک گذاری
مقالات مرتبط
digital yuan - crypto ارز دیجیتال ملی چین - علیرضا فرید
اخبار

ارز دیجیتال ملی چین و رقابت آن با دلار و بیت کوین

بانک مرکزی چین در مجله خود بنام China Finance به …

کلاهبرداران- کلاهبرداری میلیاردی - پلیس فتا - پلیس سایبری - رمز دوم پویا - حساب بانکی
اخبار

پلیس فتا کلاهبرداران 100 میلیاردی را دستگیر کرد!!

بنا بر گزارش داده شده توسط صدا و سیما، پلیس …

گوشی سامسونگ - موبایل سامسونگ samsun mobile - تلفن همراه - بلاکچین -خرید فروش ارز دیجیتال بوسیله گوشی - صرافی - معاملات ارزی - خرید ارز دیجیتال - اپلیکشین بلاکچین
اخبار

کاربران گوشی سامسونگ در آمریکا، قادر خواهند بود بوسیله تلفن همراه خود ارز دیجیتال بخرند

با توجه به همکاری صرافی آمریکایی Gemini ( جمینی ) …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.