نیروگاه هسته ای روسیه پشتیبانی ماینر ها جهت استخراج بیت کوین و ارز دیجیتال

تامین نیرو برق ماینر ها توسط نیروگاه هسته ای روسیه

یک شرکت انرژِی اتمی به نام rosatom  وابطه ببه دولت روسیه اخیرا در شهر اودوملیا در کشور روسیه دست به ساخت یک مزرعه استخراج بیت کوین  Mining farm   با ظرفیت 30 مگاوات برق در نزدیکی نیروگاه هسته ای کالینین  زده است. این نیرو گاه هسته ای حدود 200 کیلومتر با مسکو فاصله دارد.این شرکت قصد دارد تا 240 مگاوات ظرفیت خود را گسترش داده و نقش اساسی در استخراج ارز دیجیتال را بازی کند.

ایجاد مزرعه استخراج بیت کوین در روسیه با پشتیبانی نیروگاه هسته ای  و ایجاد فارم استخراج ارز دیجیتال در تگزاس

این شرکت قصد دارد با قرار دادن برق نیروگاه هسته ای به متضایان  استخراج بیتکوین در این زمینه سرمایه گذاری کند.شرکت رزاتام همچنین فضای مورد نیاز ماینر ها را در اختیار آنها قرار خواهد داد.

این شرکت 4.8 میلیون دلار برای این پروژه سرمایه گذاری کرده است.همچنین شرکت رزاتام جزو 11 شرکت برتر از لحاظ اقتصادی در دنیا میباشد .که بمتعلق به دولت روسیه است.

شرکت بیت مین bitmain که چندی پیش اعلام کرد قصد دارد فارم استخراج بیت کوین با ظرفیت 300 مگاوات در تگزاس امریکا احداث نماید، کار خود را با حداکثر 50 مگاوات برق  شروع خواهد کرد.

این فارم مجهز به ماینر های پیشرفته شرکت بیت مین bitmain  است و قصد دارد کار خود را تا 300 مگاوات گسترش دهد.مرکزی دیگری هم در همان ایالت قصد دارد مزرعه استخراج بیت کوین تا 1000 مگاوات احداث نماید که قطبیت چین در استخراج  بیت کوین را غصب خواهند کرد .در نتیجه پراکنده گی  ماینر ها در دنیا گسترش یافته و خود موجب امنیت شبکه بیت کوین خواهد شد .و در تیجه در آینده به ارزش آن خواهد افزود.

ارزانترین تعرفه استخراج متعلق به چین با 4 سنت میباشد .تعرفه استخراج بیتکوین در فارم روسی تا 5 سنت خواهد بود.

شرکت روسی رزاتام کارکنان بسیاری در جهت ساخت و نگهداری فضا برای ماینر استخدام کرده و قصد دارد خدمات ارائه کانیتر برای ماینر ها را به متقضیان در آینده بدهد.

 

برچسب ها
اشتراک گذاری
مقالات مرتبط
digital yuan - crypto ارز دیجیتال ملی چین - علیرضا فرید
اخبار

ارز دیجیتال ملی چین و رقابت آن با دلار و بیت کوین

بانک مرکزی چین در مجله خود بنام China Finance به …

کلاهبرداران- کلاهبرداری میلیاردی - پلیس فتا - پلیس سایبری - رمز دوم پویا - حساب بانکی
اخبار

پلیس فتا کلاهبرداران 100 میلیاردی را دستگیر کرد!!

بنا بر گزارش داده شده توسط صدا و سیما، پلیس …

گوشی سامسونگ - موبایل سامسونگ samsun mobile - تلفن همراه - بلاکچین -خرید فروش ارز دیجیتال بوسیله گوشی - صرافی - معاملات ارزی - خرید ارز دیجیتال - اپلیکشین بلاکچین
اخبار

کاربران گوشی سامسونگ در آمریکا، قادر خواهند بود بوسیله تلفن همراه خود ارز دیجیتال بخرند

با توجه به همکاری صرافی آمریکایی Gemini ( جمینی ) …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.