رمز ارز ملی توسط بانک مرکزی عرضع شود - ارز دیجیتال - بیت کوین - ماینر - استخراج ارز دیجیتال

امکان عرضه رمز ارز توسط بانک مرکزی

طبق گفته های محرمیان ، معاون فناوری بانک مرکزی  درباره آیین نامه مربوط به انتشار ارز دیجیتال یا رمز ارز ها ، بانک مرکزی همچنان در حال برسی این موضوع توسط کارشناسان مرتبط است . و تا به نتیجه ای جامع دست پیدا نکند اقدام به  بیانیه قاطع در مورد این موضوع نخواهند کرد.

ایجاد ارز دیجیتال ملی توسط بانک مرکزی

وی همچنین در مورد موضوع بانک مرکزی درباره ارز دیجیتال ذکر کرده، موضوع این ارگان مانند گذشته است و تفاوتی نکرده و همچنان به دنبال انتشار ارز دیجیتال است . همچنین اضافه کرد که موضوع سایر ارگان ها روی  استخراج ارز توسظ ماینر ها  می باشد . در حالی که بانک مرکزی بدنبال بکارگیری ارزدیجیتال در اقتصاد کشور است و قصد دارد آنرا کاربردی کند.

محرمیان در پاسخ به سوالی که راجب فرصت شش ماهه مربوط به رمز ارزها و به پایان رسیدن  این زمان ذکر کرد که طبق دستور کار به دنبال تولید ارز دیجیتال توسط بانک مرکزی است و اطلاعات بدست آماده دست بندی شده اند .

همچنین اضافه کرد که ما در این حوزه عقب نیستیم و سایر کشور ها نمونه ارز دیجیتال ملی  موفقی را هنوز انتشار نداده اند . و این فرصت برای ما باقیست تا جزو کشور های پیشگام در این عرصه باشیم.

بنا بر گفته های محرمیان امکان انتشار ارزدیجیتال  توسط بانک مرکزی در سال پیش رو بعید بنظر می رسد.

محرمیان در پاسخ به این سوال که ارز هایی که با پشتوانه طلا هستند میتوانند مورد قبول بانک مرکزی باشد گفت که این ارگان مانند سایر کشور ها انتشار پول را به شکل انحصاری در دست دارد و چیز به غیر از آن راقبول نخواهد داشت.

لزوم ایجاد رمز ارز ملی

با توجه  به این موضوع که ارز دیجیتال ملی توسط برخی کشور ها از جمله اتحادیه اروپا ، مطرح شده و به مرحله آزمایشی رسیده است.و لزوم استفاده ازین فناوری طبق گفته های رئیس جمهور و سایر مقامات ، خصوصا شرایطی که باید از تسلط دلار بکاهیم و کشور ما در تحریم های شدید اقتصادی قرار دارد.باید این فن آوری را جدی بگیریم چرا که شاید نیاز ما به این تکنولوژی بیش از سایرین باشد.

 

جهت خرید و فروش ارز دیجیتال  و یا راه اندازی استخراج ارز دیجیتال (استخراج بیت کوین ) ، خرید ماینر  وقطعات کامپیوتر به ما تماس بگیرید .

  • علیرضا فرید
  • Insta:alirezafarid.work
  1. 0912-5365270
  2. 0920-3716074

 

برچسب ها
اشتراک گذاری
مقالات مرتبط
digital yuan - crypto ارز دیجیتال ملی چین - علیرضا فرید
اخبار

ارز دیجیتال ملی چین و رقابت آن با دلار و بیت کوین

بانک مرکزی چین در مجله خود بنام China Finance به …

کلاهبرداران- کلاهبرداری میلیاردی - پلیس فتا - پلیس سایبری - رمز دوم پویا - حساب بانکی
اخبار

پلیس فتا کلاهبرداران 100 میلیاردی را دستگیر کرد!!

بنا بر گزارش داده شده توسط صدا و سیما، پلیس …

گوشی سامسونگ - موبایل سامسونگ samsun mobile - تلفن همراه - بلاکچین -خرید فروش ارز دیجیتال بوسیله گوشی - صرافی - معاملات ارزی - خرید ارز دیجیتال - اپلیکشین بلاکچین
اخبار

کاربران گوشی سامسونگ در آمریکا، قادر خواهند بود بوسیله تلفن همراه خود ارز دیجیتال بخرند

با توجه به همکاری صرافی آمریکایی Gemini ( جمینی ) …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.