پیش بینی نرخ بیت کوین | امکان افزایش قیمت بیت کوین | علیرضا فرید | تحلیل قیمت بیت کوین

امکان افزایش قیمت بیت کوین به یک میلیون دلار

جسی پاول مدیر عامل صرافی کراکن در تازه ترین مصاحبه ای که با بلومبرگ داشته پیشبینی خود را برای آینده قیمت بیت کوین تا ده سال دیگر ذکر کرده و مدعی شده قیمت بیت کوین تا ده سال دیگر می تواند به یک میلیون دلار برسد. لازم به ذکر است صرافی کراکن که تحت مدیریت جسی پاول است در افزایش سرمایه اخیر خود موفق شد، ارزش خود را به 10 میلیارد دلار برساند.

بنابر گزارش یوتودی پاول ضمن ذکر این موضوع که ارزش بیت کوین از ارزش طلا پیشی خواهد گرفت، خاطر نشان کرد که برای قیمت بیت کوین حدی وجود ندارد و رشد قیمت آن می تواند تا بینهایت ادامه داشته باشد.

پاول در این مصاحبه مدعی شد که در کوتاه مدت می توانیم انتظار پیشی گرقتن بیت کوین از طلا به عنوان یک ذخیره ارزش باشیم. این ادعا در حالی مطرح شد که پیش از این با عبور قیمت بیت کوین از مرز 57،700 شاهد سبقیت قیمت یک واحد بیت کوین از یک کیلوگرم طلا (شمش طلا) بودیم.

امکان افزایش قیمت بیت کوین به یک میلیون دلارپاول پیشی گرفتن ارزش بیت کوین از طلا را در کوتاه مدت دلیل امکان رسیدن قیمت بیت کوین به یک میلیون دلار تا ده سال آینده می داند. طی سال میلادی جاری شاهد بودیم که قیمت بیت کوین روز به روز افزایش داشته و شاهد رکورد شکنی قیمت این ارز دیجیتال بودیم این موضوع در کنار اوضاع وخیم اقتصادی در دوران کرونا موجب هجوم حجم انبوه سرمایه گذاران، چه به صورت شرکت های بزرگ و چه به صورت مردم عادی در ارزهای دیجیتال شد. بسیاری از افراد در این شرایط اقتصادی از ترس بی ارزش شدن دارایی های خود به طلا و ارزهای دیجیتال پناه بردند. در کنار این موضوع چندی پیش ایلان ماسک، مدیر عمال تسلا، از بیت کوین حمایت کرد و از امکان پشتیبانی محصولات شرکتش از این ارز دیجیتال خبر داده بود که به جهش خیره کننده قیمت بیت کوین ختم شد.

 طی چند روز اخیر افزایش نرخ سود اوراق قرضه باعث شد و شاخص جهانی دلار، موجب کاهش قیمت بیت کونی به زیر 50 هزار دلار شده است.

با استفاده از شاسی های ریگ ماینینگ ما قادر خواهد بود با مصرف برق و استهلاک کمتر دست به استخراج بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال زده و با سرمایه گذاری در این حوزه سود فراوانی کسب کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان می توانید با علیرضا فرید در تماس باشید.

 

امکان افزایش قیمت بیت کوین مشابه سال 2016

بایننس مدعی شد قیمت بیت کوین تا پایان 2021 به 100 هزار دلار نیز می تواند برسد!

در آخرین پیشبینی ها مدیر بخش ایالات متحده بایننس، آقای کاترین کولی اظهار داشت که  قیمت بیت کوین تا سال 2022 به 100 هزار دلار خواهد رسید. بنا بر گزارش کوین تلگرافکاترین کولی در مصاحبه ای که با KLTA داشت ضمن اشاره به هاوینگ 2016 و رشد شدید قیمت بیت کوین بعد از این رخداد، افزایش شدید قیمت بیت کوین را متحمل دانست و پیش بینی کرد که قیمت بیت کوین تا پایان سال میلادی جاری به 100000 هزار دلار خواهد رسید. وی یکی از عمده ترین دلایل رشد قیمت بیت کوین را ورود سرمایه گذاران بزرگ به حوزه ارزهای دیجیتال دانست.  کاترین کولی مدعی شد که پیش بینی وی برای قیمت بیت کوین 50 هزار دلار بوده ولی در حال حاضر می توان این امید را داشت که قیمت بیت کوین تا 2022 فراتر از این مرز عبور کرده و حتی با وضعیت پیشرو و افزایش تقاضا و شوق از طرف سرمایه گذاران می توانیم طی سال های آینده انتظار بهتری نسبت به سال 2017 داشته باشیم.

کاترین کولی تنها فرد معتقد به رشد خیره کننده بیت کوین نیست. در سال گذشته کریک مدیریت سرمایه مورگان نیز چنین پیش بینی را برای قیمت بیت کوین نیز کرده بود و انتظار داشت قیمت بیت کوین تا سال 2022 به 100 هزار دلار برسد. دن هلد که جز مدیران ارشد صرافی کراکن است نیز پیش تر معتقد بود که بیت کوین با ورود به سال 2021، شاهد موج عظیمی از سرمایه گذاران خواهد بود و رشد قیمت آن تا 100 برابر نیز محتمل می دانست. علاوه بر ورود سرمایه گذاران نهادی دلایل متعدد دیگری برای رشد قیمت بیت کوین وجود دارد. برخی از شرکت همجون پی پل طی بیانه ای ورود خود را به ارزهای دیجیتال اعلام کرده اند.

 

جهت مشاوره برای خرید و فروش بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال، ایجاد کیف پول و حساب شخصی، راه اندازی فارم استخراج بیت کوین، خرید و تعمیر انواع ماینر و ریگ ماینینگ با ما در تماس باشید.

افزایش ثسمت بیت کوین | پیشبینی قیمت بیت کوین | علیرضا فرید

شرکت سرمایه گذاری Grayscale اعلام کرده است که وضعیت بیت کوین مشابه با سال 2016 است. در سال 2016 شاهد هاوینگ قبلی  و نصف شدن پاداش استخراج بیت کوین بودیم، و در  اواخر سال بعد، یعنی 2017، بیت کوین با رشد تصاعدی خود به اوج قیمت تاریخی خود یعنی  20 هزار دلار رسید.

با توجه به وقوع کرونا و چاپ بی حساب اسکناسها شاهد بی ارزش شدن بسیاری از ارزهای ملی هستیم.   بدنبال تورمی ایجاد شده است، تقاضا برای پول نقد، کاهش داشته و مردم بسمت دارایی های چون طلا و بورس و ارزهای دیجیتال رفته اند. این موضوع در کشورهایی چون ترکیه، لبنان، ایران، ونزوئلا و حتی اخیرا ایالات متحده آمریکا مشهود است. گزارش های اخیر نشان می دهد که مردم، سرمایه گذاری بلند مدت را به سرمایه گذاری های کوتاه مدت ترجیح می دهند.

Grayscale بیان کرده است که آدرس های روزانه ارز دیجیتال بیت کوین که فعال هستند، به بیشترین میزان خود نسبت به سال 2017 (که قیمت بیت کوین در اوج بود) رسیده است.

ایالات متحده آمریکا با چاپ بی حساب دلار و کنار گذاشتن طلا بعنوان پشتوانه دلار، دچار بحران اقتصادی شده و کارشناسان بر این باور هستند که کاهش ارزش دلار ادامه خواهد داشت. بسیاری، بدهی های  سرسام آور آمریکا را علت این بحران اقتصادی می دانند که شاید امتیاز گزاف دلار به عنوان ذخیره ارزی جهان نتواند مانند گذشته به آن کمک کند

مدیر صندوق سرمایه گذاری مطرح Paul Tudor Jones بر اساس یک سیستم امتیاز دهی، عنوان کرده که بیت کوین نسبت به سایر دارایی ها از جمله طلا، پول فیات ( پول نقد) ، بورس و … از بالاترین امتیاز برخوردار بوده و بیشترین برتری را نسبت به این درارایی ها دارد، چرا که ظرفیت و امکان صعود قیمت بیت کوین نسبت به سایر دارایی ها بسیار بیشتر است.

جونز، معتقد هست که با توجه به ویژگی های مثبت بیت کوین ارزش بازار آن نسبت به طلا پایین است، و تنها موضوعی که در آمار ها منطقی بنظر نمی آید قیمت پایین بیت کوین است در نتیجه  بزودی ممکن است شاهد رشد خیره کننده قیمت بیت کوین  باشیم.

 

 

 

alireza farid instagram

 

 

افزایش قیمت بیت کوین تا 250000 تا سال 2023 و دلایل آن

افزایش قیمت بیت کوین تا 250000 دلار

 

tim draper تیم دارپر این پیش بینی را کرده که بعد سال 2022 روند صعودی قیمت بیت کوین تا ارقام میلیون دلار بالا خواهد رفت.پیشبینی بحث بر انگیز راجب  این ارز دیجیتال رابرسی خواهیم کرد.

دلیل پیشبینی قیمت بیت کوین به این رقم توسط تیم دارپر چیست؟

وی دلیل این پیشبینی را این توصیف کرد که روش های پرداخت بیت کوین آسان تر خواهد شد و این خود موجب افزایش چشمگیر قیمت بیت کوین خواهد شد.

همچنین در ادامه وی افزود فناوری لایتینگ بیت کوین  خود دلیل موجه برای این افزایش قیمت خواهد بود و ادعا داشت که تا سال 2023  نرخ بیت کوین به 250000 دلار برسد.

فناوری لایتینگ بیت کوین به چه معناست

شبکه لاینینگ یک طرح ارائه شده برای شبکه بیتکوین میباشد بطوری که مشکل مقیاس پذیری آن را نسبت به بازار جهانی حل میکند و همچنین  ویژگی عدم تمرکز خود را حفظ نموده  و  در حقیقت لایه ای  روی شبکه بلاکچبن بیت کوین ایجاد کرده است.

این قابلیت در شبکه بیت کوین موجب بهبود در پرداخت ها میشود و به سادگی میتوانیم بیت کوین خود را خرج کنیم.همچنین  به این ارز دیجیتال دیگر به عنوان کالایی برای سرمایه گذاری نگاه کرده نمیشود بلکه به عنوان وسیله کاربردی برای انجام پرداخت مبالغ خورد استفاده کرد.

همچنین بابی لی bobby lee در کنار دراپر این  پیشبینی را عنوان کرد و بیان کرد قیمت این ارز دیجیتال تا سال 2028 میلادی به رقم 500000 هزار دلار خواهد رسید.

 

 

کلمات کلیدی:ماینر-ماینینگ – استخراج بیت کوین

 

 

برچسب ها
اشتراک گذاری
مقالات مرتبط
ارز دیجیتال ملی | علیرضا فرید
اخبار

عرضه ارز دیجیتال ملی بصورت آزمایشی !

علی صالح آبادی، رئیس بانک مرکزی در مصاحبه ی اخیر …

قاچاق ارز | انتقال ارز | علیرضا فرید
اخبار

فروش یا انتقال ارز بدون اخذ مجوز از بانک مرکزی قاچاق محسوب می شود

به دنبال نقل انتقالات مالی بخصوص در بحث ارزهای دیجیتال، …

فیلتر CoinEx
اخبار

فیلتر صرافی کوینکس در ایران

بنا برگزارشات، از روز 8 مهر کاربران ایرانی با iP …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Open chat