Paypal | ارزهای دیجیتال | خرید و فروش بیت کوین از طریق پی پل | علیرضا فرید

پی پل، اعلام کرد که از ارزهای دیجیتال پشتیبانی خواهد کرد

خدمات ارزهای دیجیتال پی پل،

اکنون در انگستان!

پی پل به تازگی طی بیانه ای عنوان کرده است که خدمات ارزهای دیجیتال را علاوه بر آمریکا در انگلستان نیز ارائه خواهد کرد. این خدمات شامل نگهداری و خرید و فروش چهار رمز ارز بیت کوین، لایت کوین، بیت کوین کش و اتریوم خواهد بود. این خبر حاکی از گسترده شدن دامنه خدمات ارزهای دیجیتال و افزایش پذیرش این رمز ارزها به عنوان کالای مبادله خواهد بود. با افزایش پذیرش خدمات ارزهای دیجیتال توسط غول های پرداختی همچون پی پل، درآینده ای نچندان دور می توانیم شاهد خرید کالاها و خدمات با ارزهای دیجیتال درسرتاسر جهان باشیم.

پی پل جزو نخستین شرکت های پرداخت بود که پذیرش ارزهای دیجیتال را آغاز کرد و همین امر موجب رشد اقتصادی این غول پرداخت در بازار های مالی شد. حال باید ببینم سایر رقبا نیز در رقبات با پی پل دست به این اقدام خواهند زد یا نه

خدمات پرداخت با ارزهای دیجیتال از طریق پی پل و احتمال صعود شدید قیمت ارزهای دیجیتال

خبرگزاری رویترز اعلام کرده است که شرکت پی پل (PayPAl) خدمات پرداخت با ارزهای دیجیتال را به شبکه پرداخت اضافه کرده است. طبق این گزارش، پی پل بطور رسمی اعلام خواهد کرد که خرید با ارزهای دیجیتال با این سیستم پرداخت بین المللی این شرکت میسر خواهد بود.

پرداخت با ارزهای دیجیتال | پی پل و استفاده از ارزهای دیجیتال در سیستم پرداخت

کاربران پی پل از این لحظه به بعد قادر خواهند بود خدمات یا کالای مورد نظر خود را در حساب پی پل خود از طریق  ارزهای دیجیتال خریداری نمایند. بیت کوین (Bitcoin)، بیت کوین کش (BCH)، لایت کوین (LTC) و اتریوم (ETH) جزو ارزهای پشتیبانی شده توسط سیستم پرداخت PayPal خواهد بود.

در  این روش، خرید با ارزهای دیجیتال با کسر مبلغ کالا و خدمات به دلار آمریکا از حساب ارز دیجیتال شخصی کاربر میسر خواهد بود. بدین معنی که مبلغ خدمات و کالای مورد نظر بصورت دلار از ارزش رمز ارزهای موجود در حساب خریدار کم خواهد شد و در نهایت کاربر با ارزهای دیجیتال خود خرید کرده است.

این خبر یعنی سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال از این به بعد قادر خواهند بود به وسیله رمز ارزهای خود از میلیون ها ارائه دهنده خدمات و کالا در فروشگاه ها و شرکت های مختلف خرید نمایند. ناگفته نماند که امکان خرید با ارزهای دیجیتال از طریق پی پل فعلا از ایالات متحده آمریکا اغاز خواهد شد، و بنابر گزارشات اعلام شده این قابلیت درآینده نزدیک، در سرتاسر دنیا امکان پذیر خواهد بود.

خبر خرید با ارزهای دیجیتال در پی پل و رشد قیمت ارزهای دیجیتال

این خبر به حدی شوک کننده خواهد بود که با انتشار رسمی آن از پی پل می توانیم شاهد جهش خیر کننده ارزهای دیجیتال باشیم. چرا که از این لحظه به بعد ارزهای دیجیتال ضمن این که نوعی دارایی برای سرمایه گذاری هستند، وسیله ای نیز جهت مبادله کالا خواهند بود.

روز گذشته نیز ویزا وعده امکان خرید با ارزهای دیجیتال در سیستم پرداخت خود را داده بود. پیش تر ایلان ماسک، مدیر خوردو سازی تسلا، از امکان خرید خودروهای خود به وسیله بیت کوین (Bitcoin) گفته بود که این موضوع نیز موجب رشد قیمت بیت کوین شد.

جهت ایجاد کیف پول دیجیتال و خرید و فروش انواع ارزهای دیجیتال و یا استخراج آنها با استفاده از ریگ ماینینگ با علیرضا فرید در تماس باشید.

 

 

 

 

1 آبان 99

شرکت آمریکایی پی پل paypal که  یکی از بزرگترین شرکتهای پرداخت الکترونیکی است، به طور رسمی اعلام کرده است که به دنیای ارزهای دیجیتال وارد شده است. در حالی این خبر منتشر می شود که ارزهای دیجیتال و الخصوص بیت کوین  و اتریوم، سیر صعودی قیمت را طی می کنند. از اوایل سال 2021 کاربران سایت هایی که از خدمات پرداخت پی پل بهرمند هستند قادر خواهند بود که  که تراکنش های خود را با ارزهای دیجیتال پرداخت نمایند. با توجه به وسعت خدمات و شهرت شرکت پی پل، ورود آن به حوزه ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاران این حوزه بسیار حائز اهیمت خواهد بود.

پی پال در سامانه پرداخت الکترونیکی خود، برای شروع از رمز ارزهای رایج استفاده خواهد کرد که این رمز ارزها  در حال حاضر عبارت اند از بیت کوین، اتریوم، بیت کوین کش  و بیت کوین لایت.

 سیستم پرداخت در پی پل همچنان با استفاده از ارزهای رایج و پول های فیات انجام خواهد شد و خدمات پرداخت ارزهای دیجیتال همانند پی بیت (BitPay) خواهد بود. بدین صورت که ارزهای دیجیتال رایج از طریق سامانه پی پل به پول سنتی (ارز رایج) تبدیل شده  و فروشنده مبلغ کالا و خدمات خود را به صورت پول فیات (پول سنتی) دریافت خواهد کرد.

سامانه پرداخت پی پل PAYPAL علاوه بر امکان پرداخت از طریق ارزهای دیجیتال، خرید ارزهای دیجیتال را از طریق نرم افزار و اپلیکشین این کشور میسر کرده است. در واقع پی پال با ارائه یک کیف پول دیجیتال به کاربران خود امکان خرید و فروش از طریق ارزهای یجیتال را به آنها می دهد.

 در حالی پی پل این خبر را منتشر می کند که بخاطر بحران کرونا و قرنیطه های خانگی حجم خرید آنلاین افزایش داشته و حالا فرصت خوبی برای گستردگی شرکت پی پال با بهره گیری از ارزهای دیجیتال خواهد بود.

 امکان خرید و فروش بیت کوین از طریق کیف پول دیجیتال پی پل

پی پل بتازگی اعلام کرده است که امکان خرید و فروش بیت کوین از طریق کیف پول دیجیتال خود را، برای کاربران  آمریکایی بدون محدویت های گذشته، فراهم آورده است. سقف خرید و فروش هفتگی بیت کوین و رمز ارزهایی چون اتر و بیت کوین کش در این کیف دیجیتال دو برابر شده و از 10 هزار دلار به 20 هزار دلار رسیده است.

تاکنون تنها 10 درصد کاربران پی پل، قادر به خرید و فروش در این کیف پول دیجیتال پی پل هستند که مرور زمان و افزایش تقاضا این ظرفیت در حال گسترش است. خرید و فروش رمز از از طریق کیف پول دیجیتال پی پل متمایز از صرافی های دیجیتال است. در این کیف پول شما قادر نیستید دارایی خود را به سایر کیف پول های دیجیتال انتقال بدهید و تنها از طریق کیف پول خود می توانید هزینه محصول  و یا خدمات را پرداخت کرده و یا ارز دیجیتال آن را به سایر کیف پولهای پی پل که شامل خانواده و دوستانتان می شود، انتقال دهید.

رشد سهام شرکت پی پل در پی انتشار خبر پشتیانی این شرکت از ارزهای دیجیتال 

ساعتی بعد از گشایش بازار، شاهد رشد ارزش سهام پی پال و رکورد تاریخی ارزش آن بودیم. ارزش هر واحد سهام این شرکت در بازار آمریکا به رقم ۲۱۵.۸۷ رسید که 2 دلار بالاتر از رکورد پیشین آن در شهریور ماه سال جاری است. در کنار خبر پشتیبانی پی پل از بیت کوین شاهد افزایش قیمت بیت کوین تا 32 درصد بودیم. به نظر می رسد با رشد ارزش سرمایه، پی پل انگیزه لازم برای گسترش فعالیت و خدمات خود پیرامون ارزهای دیجیتال را پیدا کند و حتی با آغاز سال 2021 میلادی شاید بتوانیم اخبار های بهتری پیرامون پشتیانی این شرکت از ارزهای دیجیتال بشنویم. ضمنا این موضوع می تواند سایر شرکت های خدمات پرداخت الکرتونیک در سراسر دنیا را راغب به ارائه پشتبانی از ارزهای دیجیتال کند.

 حال اگر کمی به آینده دقت کنیم با افزایش کاربرد بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال، دیگر پیش بینی های نجومی پیرامون قیمت بیت کوین عجیب به نظرمان نخواهد آمد و حتی اگر  در آیده نزدیک کاربرد بیت کوین مانند سایر ارزهای فیات گسترش یابد، دیگر رقم 100000 هزار دلار برای این ارز دیجیتال دور از انتظار نخواهد بود.

شرکت پی پل پیش از این عضو انجمن لیبرا بود که به دلیل فشار های قانونی بر این غول پرداخت الکترونکی ناچار به خروج از این پروژه شد.

برچسب ها
اشتراک گذاری
مقالات مرتبط
ارز دیجیتال ملی | علیرضا فرید
اخبار

عرضه ارز دیجیتال ملی بصورت آزمایشی !

علی صالح آبادی، رئیس بانک مرکزی در مصاحبه ی اخیر …

قاچاق ارز | انتقال ارز | علیرضا فرید
اخبار

فروش یا انتقال ارز بدون اخذ مجوز از بانک مرکزی قاچاق محسوب می شود

به دنبال نقل انتقالات مالی بخصوص در بحث ارزهای دیجیتال، …

فیلتر CoinEx
اخبار

فیلتر صرافی کوینکس در ایران

بنا برگزارشات، از روز 8 مهر کاربران ایرانی با iP …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Open chat