استخراج بیت کوین - استخراج نفت - شرکت های نفتی - برق ارزان قیمت

شرکت های نفتی برای استخراج بیت کوین برنامه دارند!

در حالی که پروسه استخراج نفت بسیار هزینه بردار بوده و با کاهش قیمت نفت، شرکت های نفتی نهایت سعی خود را برای افزایش بهره بری  می کنند، حال امکان استفاده از گاز مازاد در استخراج نفت برای تولید برق ماینر ها و پروسه ماینینگ وجود دارد. یکی از افراد مطرح در حوزه استخراج نفت بنام مارتی بنت عنوان کرده است که با شرکت ماینینگ  GAM که یک شرکت آمریکایی است  در خوزه استخراج بیت کوین همکاری داشته است.

شرکت های نفتی برق ارزان قیمت برای ماینر ها ارائه می دهند

شرکت ماینینگ GAM  از گاز مازاد در حوزه استخراج نفت برای برق ماینر ها بهره می برده است.این موضوع نه تنها موجب هدر نرفتن انرژی شده بلکه هزینه های ماینینگ و استخراج نفت را پایین خواهد آورد. مارتی بنت اعتقاد دارد که این روند می تواند اولین گام ها برای تبدیل شدن استخراج کنندگان نفت و گاز به قدرت های ماینینگ در سراسر  جهان باشد.

همچنین در این همکاری از کانتیر های حمل نقل برای اتاقک های استخراج بیت کوین بجای سازه های فلزی دیگر استفاده می شود، که خود این موضوع هزینه ی ساخت فارم را کاهش خواهد داد.

کانتینر استخراج بیت کوین - اتاقک استخراج بیت کوین
استفاده از کانتینر برای استخراج بیت کوین

با توجه به این موضوع که که کشور چین 60 الی 70 درصد هشریت استخراج بیت کوین را در دست دارد، و آن را صدقه سر انرژی برق ارزان قیمت در این کشور است، که مدیون نیروگاه های برق آبی خود است.حال با گرانتر شدن پروسه ماینینگ و قیمت ماینر ها، فارم های استخراج ارز، در تلاش هستند هزینه های خود را پایین بیاورند و شرکت های فعال در حوزه استخراج نفت و گاز بهترین گزینه برای آن هستند.

مارتی بنت بیان کرده است که برنامه دارد  با همکاری شرکت ماینینگ GAM تا 5 سال دیگر، شرکت های نفتی را به بزرگترین استخراج کنندگان نفت مبدل کند.که این موضوع به تمرکز زدایی در حوزه استخراج بیت کوین کمک    شایانی خواهد کرد و در طولانی مدت به ارزش بیت کوین خواهد افزود

 

بمنظور راه اندازی فارم استخراج بصورت شخصی  و یا خرید و تعمیر ماینر خود با علیرضا فرید درتماس باشید.


مطالب مرتبط:
تامین برق ماینر ها از طرق نیرو گاه هسته ای در روسیه
محدویت ها برای تامین برق ماینر ها در چین

 

برچسب ها
اشتراک گذاری
مقالات مرتبط
اخبار

صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی و ساماندهی پیام رسانهای اجتماعی

ثروتمندان ایرانی | بورس تهران | علیرضا فرید
اخبار

ارزهای دیجیتال و افزایش ثروتمندان ایرانی

بر اساس گزارش های جدید فوربز، رسانه و مجله آمریکایی، …

درآمد ماینینگ | علیرضا فرید
اخبار

افزایش در آمد ماینرها با اصلاح سختی شبکه بعدی

به دنبال محدودیت های استخراج در چین و ممنوعیت استخراج …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Open chat