اصلاح مصوبه ماینینگ ماینر ها دیگر کالای قاچاق محسوب نمی شوند - استخراج بیت کوین - استخراج ارز

قاچاق محسوب نشدن ماینر ها با اصلاح مصوبه ماینینگ

با توجه اهمیت صنعت ماینینگ در کشور و امکان ارز آوری بوسیله آن، لازم بذکر است که دستگاه های زیر ربط باید به  این مهم توجه لازم را داشته  و شرایط را برای ماینر ها و استخراج بیت کوین و یا سایر ارز ها بهبود بخشند. در این صورت می توانیم شاهد بالا رفتن ارزش پول ملی و رونق  کسب و کار باشیم.به همین منظور  هیات دولتی در اقدامی جدید تصمیم به اصلاح مصوبه ماینینگ گرفته، بطوری که خواهان رفع توقیف  ماینر های توقیف شده در بازه زمانی قبل از  ازین مصوبه  شده است.

حمایت دولت از ماینر ها با اصلاحیه مصوبه ماینینگ

ضمن تایید دولت به دستگاه ها جهت به رسمیت شناختن صنعت مایننیگ و  حمایت  از فعالان این عرصه و وارد کننده های  تجهیزات مرتبط با این صنعت، اما گزارش هایی مبنی بر برخورد ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با فعالان این صنعت به گوش می رسید. لذا  وزارت صنعت و معدن و تجارت در نامه ای به ستاد مبارزه با کالای قاچاق و ارز، خواهان رفع مشکل آن دسته از ماینر های توقیف شده ای شد که متقاضی اخذ  جواز ماینینگ و فعالیت قانونی هستند.

قبل ازین برخی دستگاه های ماینر با پرداخت مالیات بشکلهای متفاوت وارد  پشده اند و یا اینکه به علت نبود قانون مشخص، بصورت قاچاق و غیر قانونی وارد کشور شده اند.در هر حال دولت با تصویب دستورالعمل استخراج ارز های دیجیتال و همچنین با اعطای مجوز جهت استخراج رمز ارز توسط وزارت صنعت معدن و تجارت ، خواستار رفع توقیف ماینر های وارداتی شده است و خواهان مشخص شدن وضعیت آنها قبل از به  سرانجام رسیدن این قانون است.

طبق اصالاحات صورت گرفته در این مصوبه که با اضافه شدن یک تبصره به ماده دو قانون استخراج فراورده های پردازشی رمز نگاری شده  (آیین نامه استخراج ارز های دیجیتال )، دستگاهای ماینر مجازی که به علت واردات  قبل ازین اصلاحیه  توقیف شده اند، با پرداخت عوارض و حقوق قانونی دولت، پیش از تصویب قانون ماینینگ، دستگاه ها ی استخراج بصورت قانونی پذیرفته شده و دیگر کالای قاچاق محسوب نخواهند شد.

ماینر قانونی را از کجا تهیه کنیم؟

فروشگاه رسمی علیرضا فرید با مجوز رسمی از وزرات صنعت و معدن اقدام بفروش تجهیزاتت ماینر ایرانیزه و مونتاژ داخل کرده است.از مزایای این ماینر ها تناسب آنها با فرایند استخراج در داخل کشور است. و همچنین با پرداخت مالیات ارزش افزوده این دستگاه  و ارائه   فاکتور رسمی از ما، به این علت که ماینر های ما مونتاژ داخل هستند، دیگر نیازی به برگ سبز گمرکی نخواهید داشت.و فاکتور رسمی ما جکم همان برگ سبز گمرکی را دارد.

این قانون جهت رسمی شدن بنا برا اعلام یک منبع آگاه به چند امضا دیگر نیاز دارد.

جهت مشاوره برای خرید ماینر  و یا راه اندازی مزرعه استخراج ارز دیجیتال با ما تماس بگیرید.ضمنا می توانید از محصولات ما در این سایت بهمراه مشخصات و قیمت آنها بازید به عمل آورید.از توجه شما سپاس گزاریم.

0912-5365270
0920-3716074 

علیرضا فرید – کارشناس فناوری و اطالاعات 

 

قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال

برچسب ها
اشتراک گذاری
مقالات مرتبط
digital yuan - crypto ارز دیجیتال ملی چین - علیرضا فرید
اخبار

ارز دیجیتال ملی چین و رقابت آن با دلار و بیت کوین

بانک مرکزی چین در مجله خود بنام China Finance به …

کلاهبرداران- کلاهبرداری میلیاردی - پلیس فتا - پلیس سایبری - رمز دوم پویا - حساب بانکی
اخبار

پلیس فتا کلاهبرداران 100 میلیاردی را دستگیر کرد!!

بنا بر گزارش داده شده توسط صدا و سیما، پلیس …

گوشی سامسونگ - موبایل سامسونگ samsun mobile - تلفن همراه - بلاکچین -خرید فروش ارز دیجیتال بوسیله گوشی - صرافی - معاملات ارزی - خرید ارز دیجیتال - اپلیکشین بلاکچین
اخبار

کاربران گوشی سامسونگ در آمریکا، قادر خواهند بود بوسیله تلفن همراه خود ارز دیجیتال بخرند

با توجه به همکاری صرافی آمریکایی Gemini ( جمینی ) …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.