مایکروسافت قصد یک ساخت ارز دیجیتال پیشرفته رادارد - ماینر - دستگاه استخراج - ای سیک

شرکت مایکروسافت قصد ساخت یک ارز دیجیتال پیشرفته را دارد

شرکت بزرگ مایکروسافت با ثبت اختراع خود در زمینه یک سیستم ارز دیجیتال ، که با فعال بدنی، ارز دیجیتال استخراج می شود، تصمیم دارد رمز ارزی را ارائه کند که بر پایه فعالیت بدنی استخراج می شود. نکته جالب در این ارز دیجیتال این است که بجای ای سیک و ماینر های پیشرفته و دستگاه های استخراج گران قیمت، فعالیت بدنی انسان مسئولیت استخراج ارز دیجیتال  دارد.

مایکروسافت و ارز دیجیتال پیشرفته 

براین اساس با استفاده از تحقیقات گسترده ای که این شرکت بر جرکات بدن و تحلیل فعالیت های بدنی انسان داشته است، با در نظر گرفتن داده ها  از فعالیت انسان میتوان به اثبات انجام کار پی برد، و به عنوان پاداش ارز دیجیتال به کاربر اهدا کرد.

امواج ساطع  شده ی مغز و گرمای تولید شده در بدن جین انجام کار  مورد نظر به عنوان دو ایتم برای این داده ها در نظر گرفته می شود. برای مثال مشاهده یک پیام بازرگانی و یا یک سرویس اینترنتی مشخص می تواند در پروسه ی استخراج بکار گرفته شود.

مایکروسافت بیان کرده است که این فعالیت ها را می توان به عنوان جایگزینی برای قدرت پردازشی در نظر گرفت، که در سیستم ها و ماینر های فعلی استفاده می شود. بدین جهت که داده های بدست آمده از فعالیت های بدنی انسان (فعالیت های فیزیکی ) به ثبات انجام کار ختم می شود. برای همین یک کاربر بدون آنکه متوجه شود، مسائل و داده های پیچیده محاسباتی را حل خواهد کرد.

 شدت فعالیت بدنی شما میزان قدرت هشریت شماست

البته به میزان و شدت فعالیت های فیزیکی قدرت پردازشی تغییر خواهد کرد. ولی این فعالیت ها محدود به فعالیت های فیزیکی سخت مانند دویدن  و فعالیت های پیچیده باشگاهی نیست، و فعالیت های فیزیکی ساده هم در این امور بکار گرفته می شود.

این دستگاه که که مانند لباس پوشیدنی به بدن کاربر متصل است داده های مورد نظر از فعالیت فیزیکی کاربر را در نظر گرفته، و اگر شرایطی که در سیستم ارز دیجیتال تعیین شده را آن فعالیت ها شامل شود، به آن کاربر ارز دیجیتال پاداش خواهد داد.سیستم ارز دیجیتال از طریق یک سرور به دستگاه پوشیدنی ارسال می شود.

شرکت مایروسفت بیان نکرده که این ارزدیجیتال بر پایه بلاکچین خاصی است یا چارچوب آن  توسط  مایروسفت ایجاد خواهد شد.

لازم بذکر است که ، عملی شدن این پروژه به قطعیت نرسیده است.

 

 

جهت خرید و فروش ارز های دیجیتال، راه اندازی فارم ،خرید و تعمیر انواع دستگاه ماینر با ما در تماس باشید.

قیمت آنلاین بیت کوین و سایر  ارز های دیجیتال

فروشگاه

 

برچسب ها
اشتراک گذاری
مقالات مرتبط
digital yuan - crypto ارز دیجیتال ملی چین - علیرضا فرید
اخبار

ارز دیجیتال ملی چین و رقابت آن با دلار و بیت کوین

بانک مرکزی چین در مجله خود بنام China Finance به …

کلاهبرداران- کلاهبرداری میلیاردی - پلیس فتا - پلیس سایبری - رمز دوم پویا - حساب بانکی
اخبار

پلیس فتا کلاهبرداران 100 میلیاردی را دستگیر کرد!!

بنا بر گزارش داده شده توسط صدا و سیما، پلیس …

گوشی سامسونگ - موبایل سامسونگ samsun mobile - تلفن همراه - بلاکچین -خرید فروش ارز دیجیتال بوسیله گوشی - صرافی - معاملات ارزی - خرید ارز دیجیتال - اپلیکشین بلاکچین
اخبار

کاربران گوشی سامسونگ در آمریکا، قادر خواهند بود بوسیله تلفن همراه خود ارز دیجیتال بخرند

با توجه به همکاری صرافی آمریکایی Gemini ( جمینی ) …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.