بانک های مرکزی در دنیا - قیمت بیت کوین - ارز دیجیتال - پول - ارز های دیجیتال

نشست رؤسای 6 بانک مرکزی بزرگ دنیا بابت برسی ارز های دیجیتال

 در حالی که قیمت بیت کوین و سایر ارز های دیجیتال رو به رشد است، نشست 6 بانک  مرکزی بزرگ دنیا در شهر واشنگتن ایالات متحده در کنار کنفرانس صندوق بین مللی پول در ماه اوریل سال 2020 برگزار خواهد شد. این شست پیرامون برسی ارز دیجیتال و پول ملی دیجیتال برگزار خواهد شد.نتایج این شست بصورت عمومی ابلاغ خواهد شد.

ضرورت استفاده از ارز های دیجیتال در جهان و پیامد استفاده از آنها

با توجه به پیشرفت موفق که چین در جهت ارائه ارز دیجیتال ملی خود با پشتوانه یوان دارد (یوان دیجیتال ) سایر کشور و بانک ها مرکزی بزرگ دنیا از جمله بانک های مرکزی کانادا ، ژاپن ، سوئد ، سوئیس ، بریتانیا و یا حتی بانک مرکزی اروپا  راجب برسی استفاده از ارزهای دیجیتال ، این شست را تشکیل  خواهند داد.

از جمله مباحثی  که در این شست برسی خواهد شد، ارزیابی ارز های دیجیتال و برسی آنها جهت استفاده به عنوان پول ملی دیجیتال همچنین نحو ه ی مقابله با حملات سایبری  و  استفاده از ارزدیجیتال جهت، تصفیه و نقل و انتقالات ارزی خواهد بود.

همچنین یکی از اعضای بانک مرکزی ایالات متحده بنام لیل برینارد ، با توجه بقش اساسی و مهم دلار بعنوان محوری بر اقتصاد دنیا ، بر لزوم تحقیق بیشتر و برسی نتایج و پیامد های استفاده از ارزهای دیجیتال در مبادلات بین مللی و استفاده از آنها بعنوان ارزدیجیتال ملی با پشتوانه پول ملی تایید کرد.

ارز دیجیتال لیبرا فیسبوک

وجود ارزدیجیتال لبرا که متعلق به  ابر شرکت فیسبوک با میلیارد ها مخاطب است  و تاثیری بسیاری که در دنیای ارزدیجیتال و اقتصاد خواهد گذشت از جمله دلایل توجه بانک های مرکزی در نقاط مختلف دنیا به فناوری نو ظهور ارزدیجیتال است .بخصوص اینکه بسیاری از بانک های مرکزی مانند چین ، فرانسه و بانک مرکزی اروپا نقشه ی استفاده از ارز دیجیتال ملی خود را کشیده اند .

در صورت موفق بودن این ارز یجیتال با توجه به گسترده بودن شرکت فیسبوک در اپلیکیشن های واتساپ و اینستاگرام ، انقلابی در شناخت مردم نسبت به این تکنولوژِی رخ خواهد داد.و می تواند سود  سرشاری را به سرمایه گذاران در این حوزه تقدیم کند.

در این میان می توان از ارز دیجیتال ملی ونزوئلا بنام پترو ( petro )  نیز یاد کرد  که بعنوان وسیله در جهت دور زدن تحریم های آمریکا مورد استفاده قرار می گیرد  و دولت این کشور در جهت استفاده گسترده تر از این ارزدیجیتال است.

در ایران هم بانک مرکزی در حال برسی استفاده از یک ارز یجیتال ملی با پشتوانه ریال است .  که رونمایی از آن بعید است که به امسال برسد.

 

قیمت لحظه ای بیت کوین و سایر ارز های دیجیتال

فروشگاه علیرضا فرید

جهت خرید و مشاوره جهت راه اندازی فارم قانونی با مجوز از وزارت صنعت و معدن با ما تماس بگیرید.

برچسب ها
اشتراک گذاری
مقالات مرتبط
digital yuan - crypto ارز دیجیتال ملی چین - علیرضا فرید
اخبار

ارز دیجیتال ملی چین و رقابت آن با دلار و بیت کوین

بانک مرکزی چین در مجله خود بنام China Finance به …

کلاهبرداران- کلاهبرداری میلیاردی - پلیس فتا - پلیس سایبری - رمز دوم پویا - حساب بانکی
اخبار

پلیس فتا کلاهبرداران 100 میلیاردی را دستگیر کرد!!

بنا بر گزارش داده شده توسط صدا و سیما، پلیس …

گوشی سامسونگ - موبایل سامسونگ samsun mobile - تلفن همراه - بلاکچین -خرید فروش ارز دیجیتال بوسیله گوشی - صرافی - معاملات ارزی - خرید ارز دیجیتال - اپلیکشین بلاکچین
اخبار

کاربران گوشی سامسونگ در آمریکا، قادر خواهند بود بوسیله تلفن همراه خود ارز دیجیتال بخرند

با توجه به همکاری صرافی آمریکایی Gemini ( جمینی ) …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.