اخبار مربوط به ارز دیجیتال بیت کوین و ماینر و استخراج

هفته ای که گذشت و تحلیل تکنیکال بیت کوین

حمایت  از  بیت‌ کوین هم اکنون  در نزدیکی سطح 8,829.05 دلاری میباشد. که سطح 50 درصد اصلاحی رالی صعودی قیمتی به تازگی آن نیز حساب  شده. این حرکت نشانی از امار  صعودی بیت کوین است. چون که در نزدیکی‌ سطوح حمایتی قوی خریداران با اشتیاق به ورود به بازار میباشند.

میانگین‌های متحرک نیز در نزدیکی تقاطع (کراس دادن) میباشند. و در زیر مقاومت قبلی 8,777.89 دلار که اکنون به حمایت مبدل شده است جای گرفته اند. اگر قیمت بیت‌ کوین از این سطح به بالاتر برود  سقف 10,360.89 دلاری از جمله‌ی هدف های مدنظر  گرفته خواهد شده لحاظ خواهد شد.

bitcoin technical analysis
bitcoin technical analysis

شکسته شدن این سطح (10,360.89 دلار) منجرب به  تداوم رویه  صعودی خواهد شد که در نییجه باعث رسیدن به بهای 13,973.50 دلاری خواهد شد. لذا معامله‌گران با لحاظ کردن حرکات قیمت در میانگین‌های متحرک و واکنش قوی به آنها توانایی دارند که وارد معامله‌ی خرید  (Long Position)  بشوند. این تغییر رویه  می‌تواند خیلی سریع اتفاق بیفتد ، لذا حد ضرر معامله می‌تواند در سطح 8,467.54 دلار قرار داشته باشد که سطح 61.8 درصد اصلاحی رالی نهایی قیمتی میباشد.

از لحاظ دیگر ، اگر این تحلیل رخ ندهد . و قیمت بیت‌کوین به دلار موفق به پیدا کردن حمایت بر روی میانگین‌های متحرک نشود ، این رفتار ها  منجرب به  تاخیر در ادامه‌ی رویه  صعودی خواهند بود. حتی این امکان هست که  باعث  تسویه‌‌ی موقعیت های خرید توسط بازیگران اصلی بشود. در اخر  این رویه  منجرب به  سقوط بیشتر قیمت به سطح 8,467.54 دلار خواهد بود.

در صورتی که این حمایت از دست برود،  نمایان شدن مجدد ناحیه‌ی حمایتی 7,702.87 الی 7,297.21 دلار نیز میسر خواهد بود.

برچسب ها
اشتراک گذاری
مقالات مرتبط
digital yuan - crypto ارز دیجیتال ملی چین - علیرضا فرید
اخبار

ارز دیجیتال ملی چین و رقابت آن با دلار و بیت کوین

بانک مرکزی چین در مجله خود بنام China Finance به …

کلاهبرداران- کلاهبرداری میلیاردی - پلیس فتا - پلیس سایبری - رمز دوم پویا - حساب بانکی
اخبار

پلیس فتا کلاهبرداران 100 میلیاردی را دستگیر کرد!!

بنا بر گزارش داده شده توسط صدا و سیما، پلیس …

گوشی سامسونگ - موبایل سامسونگ samsun mobile - تلفن همراه - بلاکچین -خرید فروش ارز دیجیتال بوسیله گوشی - صرافی - معاملات ارزی - خرید ارز دیجیتال - اپلیکشین بلاکچین
اخبار

کاربران گوشی سامسونگ در آمریکا، قادر خواهند بود بوسیله تلفن همراه خود ارز دیجیتال بخرند

با توجه به همکاری صرافی آمریکایی Gemini ( جمینی ) …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.