ژاپن ارز دیجیتال ملی با پشتوانه ملی ارائه می کند - قیمت بیت کوین

ارز دیجیتال ملی ژاپن با پشتوانه ارز ملی

بعد افزایش روز افزون قیمت بیت کوین تا امروز 6 بهمن 98 ، حال گزارش ها حاکی این موضوع می باشد ، که دولت ژاپن  درصدد ارائه یک ارز دیجیتال ملی با پشتوانه ارز ملی اش است.درباره ی جزئیات این موضوع اطلاعاتی فعلا در دست نمی باشد ولی خبر ها این موضوع را بیان می کند که دولت ژاپن با همکاری سایر کشور ها و شرکت ها خصوصی قصد ارائه ارزدیجیتال ملی را دارد.

ژاپن و ارز دیجیتال ملی 

با توجه به موانع متعددی که کشور ژاپن با وجود قوانین متعدد بر سر راهش برای ارائه ارزدیجیتال ملی دارد، بعید می رسد که انتشار این ارز به زودی بوقوع بپیوندد.

بنقل از خبرگذاری رویترز  یکی از مقامات ژاپنی ارائه این ارزدیجیتال را در واکنش به یوان چین و ارزدیجیتال آزمایشی آن   و ارزدیجیتال لیبرا ی  فیسبوک توصیف کرده است.

مقامات ژاپن پیشتر با این عنوان که ارز دیجیتال ملی چین باعث مشکلاتی در نقل و انتقالات مالی این کشور خواهد شد در باره ی این کشور در جهت ارائه ارز دیجیتال ملی قضاوت کرده بودند.

ارز دیجیتال لیبرا میتواند نقطه عطفی باشد

اگر ارزدیجیتال لیبرا بتواند موانع پیش رو را پشت بگذارد و به مرحله کاربری برسد. قطعا می توان پیش بینی کرد که دولت گوناگون ملاحضات فراوانی را در جهت  استفاده ازین ارز دیجیتال ارائه خواهند داد.اما اگر یک کشور بتواند پشت ارزدیجیتال لیبرا بایستد می تواند قائده بازی را عوض کند.

تاکنون بجز شرکت های خصوصی با اعتبار نچندان بالا نهاد دیگری بعنوان پشتوانه پشت این ارزدیجیتال ایستادگی نکرده است.ارائه این ارزدیجیتال به علت گستردگی کاربران شرکت فیسبوک از جمله واتساپ و اینستا که زیر مجموعه های این شرکت هستند ، و به عدد میلیارد نفر خواهد رسید ، میتواند  انقلابی در حوزه شناخت مردم درباره ارز های دیجیتال باشد.

هروز به  کشور هایی که بدنبال استفاده از ارزدیجیتال ملی هستند افزوده می شود و هرکدام هدفی را به عنوان اولیویت در ایجاد ارزدیجیتال ملی توصیف می کنند .کشور ما هم اخیرا بدنبال ایجاد ارزدیجیتال ملی است اما  رویه این رخداد بسیار کند بنظر می رسد.

جهت  راه اندازی فارم استخراج (استخراج بیت کوین ) و یا  خرید و فروش ارزدیجیتال  با تماس بگیرید.

0912-5365270

0920-3716074

فروش انواع ماینر

قیمت لحظه ای بیت کوین و سایر ارز های دیجیتال

محصولات ما

برچسب ها
اشتراک گذاری
مقالات مرتبط
digital yuan - crypto ارز دیجیتال ملی چین - علیرضا فرید
اخبار

ارز دیجیتال ملی چین و رقابت آن با دلار و بیت کوین

بانک مرکزی چین در مجله خود بنام China Finance به …

کلاهبرداران- کلاهبرداری میلیاردی - پلیس فتا - پلیس سایبری - رمز دوم پویا - حساب بانکی
اخبار

پلیس فتا کلاهبرداران 100 میلیاردی را دستگیر کرد!!

بنا بر گزارش داده شده توسط صدا و سیما، پلیس …

گوشی سامسونگ - موبایل سامسونگ samsun mobile - تلفن همراه - بلاکچین -خرید فروش ارز دیجیتال بوسیله گوشی - صرافی - معاملات ارزی - خرید ارز دیجیتال - اپلیکشین بلاکچین
اخبار

کاربران گوشی سامسونگ در آمریکا، قادر خواهند بود بوسیله تلفن همراه خود ارز دیجیتال بخرند

با توجه به همکاری صرافی آمریکایی Gemini ( جمینی ) …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.