بیت کوین

آیا امکان دارد قیمت بیت کوین تا پایان سال به 20 هزار دلار برسد!؟

طی روز ها روند کاهشی، قیمت بیت کوین با یک اصلاح افزایشی دلچسب  و ثبت بیش از 42 درصد رشد ، توانست بخشی از ضررها را جبران نماید. بیت کوین از مرحله مقاومت اولیه 7500  دلار گذشته و  همچنین توانسته به بالاتر از سطح مقاومت 10000 دلارافزایش پیدا کند. بعد از آن ، قیمت بیت کوین تا پایین تر از 9500 دلار کاهش داشت.

بنابراین  به نظر می رسد راه برای افزایش قیمت بیت کوین تا 20000 دلار فراهم است. و می توان این سطح قیمتی را به عنوان یک سطح منطقی و واقعی  تصورنمود.

دلایل افزایش قیمت بیت کوین

1| افزایش  شاخص مسلط شدن بیت کوین

با این افزایش که جدیدا زخ داده، شاخص تسلط بیت کوین به 68 درصد افزایش داشته. با این حال هنوز پایین تر از نقطه اوج آن در 71 درصد میباشد. یقینا بیت کوین بر بسیاری از پروژه های کوچکتر آلت کوین ها تسلط داشته و تنها با تعداد معدودی از ارزهای شاخص  که دارای نقدینگی کافی هستند رقابت دارد. همچنین بیت کوین پتانسیل رشد بیشتری را در مقایسه با سایر آلت کوین ها داشته و خود را به عنوان سر دسته ارزها که می تواند بر قیمت ها تاثیر گذار باشد، معرفی نموده است. انتظار اینست در بلند مدت شاخص تسلط بیت کوین در برابر سایر آلت کوین ها به 90 درصد افزایش یابد. ارز دیجیتال برتر بازار بیشترین نقدینگی را داراست. افزایش شاخص تسلط احنمال داردمنجرب  به افزایش جذب معامله گران بیشتری بشود.

2|احساس از دست دادن فرصت از طرف  سرمایه گذاران  چینی  

سرمایه گذاران  چینی طی ما ه های  گذشته در زمینه کشف قیمت بیت کوین نقش بسیاری داشتند. و فعالیت های خود را در صرافی های هیوبی، اکی  اکس و بقیه صرافی ها به انجام می رساندند. اما حالا احتمال دارد  علاقه آنها به انجام معاملات  بیت کوین بیشتر شود . تصویب قوانین مناسب برای ارزهای دیجیتال  و بهبود  قوانین مربوط به بلاک چین احتمال دارد  تا ژانویه 2020 انجام بشود. که به معنی اطمینان از افزایش مضاعف  خواهد بود. همینطور، انتظار برای راه اندازی دارایی دیجیتال ملی ب وسیله بانک مرکزی چین، این علاقمندی را تشدید می نماید.

به هر حال بانک مرکزی چین سرمایه های قابل توجهی را به اقتصاد این کشور وارد کرده است. سرمایه گزاران چینی تنها در پی  بیت کوین نیستند. به دنبال اخبار خوب پیرامون بازار ارزهای دیجیتال ، برخی از  آلت کوین ها بسیار مورد توجه چینی ها قرار گرفته است. همانند :نئو، ترون، کوانتوم، آنتولوژی و اومیسگو. احتمال دارد در آینده سود ایجاد شده  از این آلت کوین ها وارد بیت کوین بشود.

3| ایجاد  گزینه قراردادهای فعلی در بکت (Bakkt) 

بکت گزینه مبادلات قراردادهای فعلی  خود را در 9 دسامبر راه اندازی خواهد کرد. این ابزارهای مشتق احتمال دارد  ظرفیت بالاتری  را ایجاد کنند. و بر رشد پایدار مبادلات قراردادهای معامله شده در بورس خواهد افزود . معاملات قراردادهای فعلی بازاری را ایجاد می نماید که می تواند نوسانات قیمت بیت کوین را جبران نماید و مانع از ریسک بالای ان  بشود. وجود معاملات قراردادهای فعلی  و گزینه های مربوط به آن  منجرب می شود تا نهادهای سرمایه گذاری با استرس  پایین تری از نوسانات، در بیت کوین سرمایه بگذاری کنند و لذا  تعداد سرمایه گذاران بیشتری به این بازار جذب بشوند.

هنوز ماه اکتبربه پایان نرسیده  و ارز دیجیتال شماره یک خواهد توانست  قابلیت خود را نشان بدهد. هم اکنون  بیت کوین باید توانایی داشته باشد  روند آتی  خود را حفظ بکند. همچنین احتمال دارد  قیمت بیت کوین پس از نیم شدن پاداش استخراج رشد پیدا کند. این سه ماهه آخر سال 2019 احتمال دارد برای بیت کوین بسیار حساس و سرنوشت ساز باشد.

برچسب ها
اشتراک گذاری
مقالات مرتبط
digital yuan - crypto ارز دیجیتال ملی چین - علیرضا فرید
اخبار

ارز دیجیتال ملی چین و رقابت آن با دلار و بیت کوین

بانک مرکزی چین در مجله خود بنام China Finance به …

کلاهبرداران- کلاهبرداری میلیاردی - پلیس فتا - پلیس سایبری - رمز دوم پویا - حساب بانکی
اخبار

پلیس فتا کلاهبرداران 100 میلیاردی را دستگیر کرد!!

بنا بر گزارش داده شده توسط صدا و سیما، پلیس …

گوشی سامسونگ - موبایل سامسونگ samsun mobile - تلفن همراه - بلاکچین -خرید فروش ارز دیجیتال بوسیله گوشی - صرافی - معاملات ارزی - خرید ارز دیجیتال - اپلیکشین بلاکچین
اخبار

کاربران گوشی سامسونگ در آمریکا، قادر خواهند بود بوسیله تلفن همراه خود ارز دیجیتال بخرند

با توجه به همکاری صرافی آمریکایی Gemini ( جمینی ) …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.