بیت کوین اس وی - استخراج ارز دیجیتال - ماینر - قیمت بیت کوین

هاوینگ بیت کوین اس وی هم رقم خورد !!!

بیت کوین اس وی Bircoin sv  برای نخستین بار هاوینگ را تجربه کرد. پاداش استخراج   ارز دیجیتال برای ماینر ها   از 12.5 واحد به 6.25 تنزل یافته است .این ارز دیجیتال  تا اواخر سال 2018 جزو بلاکچین بیت کوین کش بود. روز قبل شاهد هاوینگ بیت کوین کش بودیم.

هاوینگ بیت کوین اس وی Bitcoin sv

در هاوینگ  ها شاهد نصف شدن پاداش استخراج ها هستیم.البته این موضوع همانطور بدین جهت طراحی شده است که ارزش ارز های دیجیتال حفظ شود، و بطور منطقی در طولانی مدت، حتی موجب  بالا رفتن قیمت ارز دیجیتال می شود.

بمحض وقوع هاوینگ بیت کوین اس وی شاهد سقوط  10 درصدی، قیمت بیت کوین اس وی بودیم. با نصف شدن پاداش استخراج برای ماینر ها در فرایند هاوینگ، بسیاری از فارم ها به جهت پایین آمدن سود استخراج، متوفق می شوند و این مسئله موجب پایین آمدن هشریت شبکه شده و امنیت ارز را تهدید می کند.لذا فیمت ارز تحت تاثیر این موضوع پایین می آید.

البته این نکته را باید در نظر داشت که هاوینگ معمولا بصورت تدریجی و نه آنی، موجب بالا رفتن قیمت ارز شده.مانند بیت کوین که در سال 2016، هاوینگ را تجربه کرد و در سال بعد یعنی 2017 شاهد افزایش چشمگیر قیمت آن و رسیدن قیمت بیت کوین به نزدیک به 20000 هزار دلار بودیم. پس نباید از این اتفاق ناراحت شد چرا که برای حفظ ارزش ارز دیجیتال بوده و از تورمی که در پول ها سنتی بجهت عرضه بی جا ایجاد می شود جلوگیری می کند. در واقع هاوینگ عرضه و تقاضا را به شکل قانونمندی کنترل میکند.

سقوط قیمت ها در کنار کرونا

البته نباید از شکی که کرونا بر اقتصاد دنیا وارد کرده غافل ماند. شکی که بسیاری از سیاستمداران آن را نقطه عطفی در تاریخ می دانند.حال باید ببینیم چه می شود و با فروکش این ویروس، چقدر زمان می برد که اوضاع به روال عادی برگردد. بسیاری از کسب کارها  صدمه دیده اند . عده ای به مرز ور شکستگی رسیده اند.

سقوط قیمت ارز های دیجیتال می تواند موقتی بوده و به ماینر هایی که امید خود را از دست نداده اند پاداش چگفت انگیزی بدهد.

به هاوینگ بیت کوین تنها چند هفته باقی مانده است، رخدادی که بسیاری از ماه ها قبل انتظار آن را می کشیدند.


مطالب مرتبط:
هاوینگ بیت کوین کش
 رخداد هاوینگ بیت کوین

 

برچسب ها
اشتراک گذاری
مقالات مرتبط
digital yuan - crypto ارز دیجیتال ملی چین - علیرضا فرید
اخبار

ارز دیجیتال ملی چین و رقابت آن با دلار و بیت کوین

بانک مرکزی چین در مجله خود بنام China Finance به …

کلاهبرداران- کلاهبرداری میلیاردی - پلیس فتا - پلیس سایبری - رمز دوم پویا - حساب بانکی
اخبار

پلیس فتا کلاهبرداران 100 میلیاردی را دستگیر کرد!!

بنا بر گزارش داده شده توسط صدا و سیما، پلیس …

گوشی سامسونگ - موبایل سامسونگ samsun mobile - تلفن همراه - بلاکچین -خرید فروش ارز دیجیتال بوسیله گوشی - صرافی - معاملات ارزی - خرید ارز دیجیتال - اپلیکشین بلاکچین
اخبار

کاربران گوشی سامسونگ در آمریکا، قادر خواهند بود بوسیله تلفن همراه خود ارز دیجیتال بخرند

با توجه به همکاری صرافی آمریکایی Gemini ( جمینی ) …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.