معاون اقتصادی دولت

تمایل دولت برای پیشروی به سمت ارز دیجیتال در اقتصاد کشور از نگاه معاون اقتصادی دولت

معاون اقتصادی،محمد نهاوندیان  دولت با توجه به وضعیت اقتصاد کشور بخاطر تحریم ها  و سلطه دلار بر جهان امروز اظهار نمود که مجمع صادر کنند گان گاز باید از فناوری بلاکچین و استخراج ارز دیجیتال (ماینینگ) بهره ببرند.

تمرکز بر استفاده بهینه از گاز برای تولید برق  بجای خام فروشی آن  و بهره مندی از فناوری ماینینگ و ارزدیجیتال دراقتصاد دولت

معاون اقصادی دولت با بیان این که تحریم های اقتصادی امریکا تهدیدی بزرگ برای صادر کنندگان گاز در جهان است و آن را تروریسیم اقتصادی خواند.وی گفته تحریم ها تا جایی در بخش اقتصاد جلو رفته که برخی فدراسیون های صادر کننده گاز در دنیا مانند ونزوئلا و یا  روسیه ایران را  تحریم کرده اند.وی اضافه نمود که این مجموعه اقدامات به ضرر همه بوده و ثبات منابع انرژِی در دنیا را تهدید میکند.

همچنین امریکا توانسته با سلطه بر دلار کل بازار و اقتصاد را در دنیا را تحت کنترل خود درآورد. و این بهترین فرصت است که با استفاده از ارز دجیتال و فناورز بلاکچین بر نفوذ آن بکاهیم. و از خام فروشی منابع خود مانند گاز  جلوگیری شده و بهترین خروجی را از منابع خود داشته باشیم .

یکی از این راه کارها استفاده از منابع گاز برای تولیدبرق از طریق نیروگاه های حرارتی و همچنین استفاده از آن برای برای فناوری ماینینگ و استخراج ارز دیجیتال مانند  بیت کوین و سایر الت کوین ها  میباشد.

معاون اقتصادی دولت با اشاره به همکاری برای مقابله با نفوذ سیاست در بازار انرژی در جهان ذکر کرد که با اقدامات مشترک میتوانیم جلو این فرایند و تفرقه افکنی را بگیریم.

 

 

 

برچسب ها
اشتراک گذاری
مقالات مرتبط
digital yuan - crypto ارز دیجیتال ملی چین - علیرضا فرید
اخبار

ارز دیجیتال ملی چین و رقابت آن با دلار و بیت کوین

بانک مرکزی چین در مجله خود بنام China Finance به …

کلاهبرداران- کلاهبرداری میلیاردی - پلیس فتا - پلیس سایبری - رمز دوم پویا - حساب بانکی
اخبار

پلیس فتا کلاهبرداران 100 میلیاردی را دستگیر کرد!!

بنا بر گزارش داده شده توسط صدا و سیما، پلیس …

گوشی سامسونگ - موبایل سامسونگ samsun mobile - تلفن همراه - بلاکچین -خرید فروش ارز دیجیتال بوسیله گوشی - صرافی - معاملات ارزی - خرید ارز دیجیتال - اپلیکشین بلاکچین
اخبار

کاربران گوشی سامسونگ در آمریکا، قادر خواهند بود بوسیله تلفن همراه خود ارز دیجیتال بخرند

با توجه به همکاری صرافی آمریکایی Gemini ( جمینی ) …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.