FATF بهانه دست دلالان برای افزایش قیمت دلار - قیمت طلا - قیمت بیت کوین

FATF بهانه دلالان برای افزایش قیمت دلار

در روزهای اخیر شاهد نواسانات قیمت دلار بودیم. بطوریکه دلار در بازار های آزاد تا 14.100 تومان اعلام شد اما هم زمان با افزایش نرخ رسمی دلار شاهد سقوط قیمت دوباره آن تا کانال 13 هزار تومان بودیم.نرخ رسمی برای دلار قیمت 13.450 تا 13.850  یه ترتیب جهت خرید و فروش اعلام شده است.موضوع FATF و تحریم های آمریکا بی ربط با این نوسانات نیست .همچنین قیمت بیت کوین و طلا ، به علت  رشد نرخ جهانی آنها  رو به رشد است.

FATF بهانه ای برای سود جویان

به گفته ی رئیس بانک مرکزی دلالان و افراد سود جو به بهانه ی  سود بیشتر جلسه که برای FATF برگذار شده است را  بدون آگاهی کامل از فرایند جلسات  عدم تمدید قرارداد ، به نفع خود نتیجه گیری کردند.

همتی رئیس بانک مرکزی با اشاره به این موضوع که با توجه به تحریم های آمریکا  و عدم همکاری لازم  سایر بانک ها به علت تحریم ها ، مبادلات ارزی از راه غیر قابل تحریم و بصورت طرحی جایگزین انجام  می گیرد.لذا تمدید شدن  FATF  و یا بالعکس آن ، نمی تواند تاثیر چندانی در  فعلی اقتصادی کشور داشته باشد. و این موضوع را بهانه ای برای افراد سود جو دلالان جهت افزایش قیمت دلار و نرخ ارز دانست.

همچنین وی در ادامه اضافه کرد که بانک مرکزی برنامه ی خود جهت مبارزه با پولشویی بطور جد ادامه خواهد داد. و به مردم هشدار داد که تحت تاثیر فضای جعلی فعلی اموال خود را  به خطر نیندازند.

جوی که باعث افزایش جعلی قیمت دلار شده است احتمالا تحت همین موضوع FATF می باشد بطوری که قیمت دلار تا 250 تومان نسبت به روز گذشته جهش داشت و ارز یورو تنها 50 توان به قیمتش افزوده شده است.قیمت سکه هم به دلیل افزایش جهانی قیمت طلا به 5 میلیون و 120 هزار تومان رسیده است.

افزایش قیمت بیت کوین

با توجه به شرایط بحرانی در سرمایه گذاری ارز های دیجیتال مثل بیت کوین که روند رو به رشدی را نسبت به ماه های اخیر داشته میتوانند پناه گاهی مناسب برای سرمایه گذاری باشند بخصوص که با پدیده هاوکینگ بیت کوین بطور منطقی شاهد افزایش بیشتر نرخ بیت کوین خواهیم بود.

جهت مشاوره برای خرید و یا  راه اندازی فارم استخراج بیت کوین با تماس بگیرید.

اینستاگرام ما:alirezafarid.work

0912-5365270
0920-3716074

فروشگاه رسمی علیرضا فرید (فروش ماینر و قطعات  کامیپوتر )

قیمت لحظه ای بیت کوین و  ارزهای دیجیتال

 

برچسب ها
اشتراک گذاری
مقالات مرتبط
digital yuan - crypto ارز دیجیتال ملی چین - علیرضا فرید
اخبار

ارز دیجیتال ملی چین و رقابت آن با دلار و بیت کوین

بانک مرکزی چین در مجله خود بنام China Finance به …

کلاهبرداران- کلاهبرداری میلیاردی - پلیس فتا - پلیس سایبری - رمز دوم پویا - حساب بانکی
اخبار

پلیس فتا کلاهبرداران 100 میلیاردی را دستگیر کرد!!

بنا بر گزارش داده شده توسط صدا و سیما، پلیس …

گوشی سامسونگ - موبایل سامسونگ samsun mobile - تلفن همراه - بلاکچین -خرید فروش ارز دیجیتال بوسیله گوشی - صرافی - معاملات ارزی - خرید ارز دیجیتال - اپلیکشین بلاکچین
اخبار

کاربران گوشی سامسونگ در آمریکا، قادر خواهند بود بوسیله تلفن همراه خود ارز دیجیتال بخرند

با توجه به همکاری صرافی آمریکایی Gemini ( جمینی ) …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.