بانک مرکزی اروپا

امکان استفاده بانک مرکزی اروپا از ارز دیجیتال و ایجاد یورو ی دیجیتال !

با توجه به شیوه های نوین پرداخت  پول برون مرزی مانند فناوری بلاچین و ارز دیجیتال بانک مرکزی  اروپا اعلام کرده اگر شرکت های بخش خصوصی که در این حوزه فعالیت میکنند نتوانند خود را بروز کنند و از فرایندی کم هزینه تر وارزان تر با سرعت بالا بهره ببرند ناچار خواهد  بود که  روی ارز دیجیتال (یورو دیجیتال) تمرکز کند.

بروز شدن با فرایند های جدید مبادله پول مانند فنارری ارز دیجیتال و بلاکچین،ارزانتر سریع تر!!

تکنولوژی های مربوط به پرداخت و نقل وانتقال پول بسرعت در حال دگرگونی و تغییر می باشند بطوری که در پرداخت های خرد  با مبالغ پایین با کمنرین هزینه و سرعت و استفاده کمنر از پول نقد امکان پذیر خواهد بود.

 بخش های خصوصی که  وظیفه نقل وانتقال ها را بعهده دارند، اعتماد پیش از حد به آنها موجب نگرانی هایی برای بانک اروپا شده است .و با وجود سیستم تسویه حساب لحظه ای  سرعت بروز رشدن  سیستم های نقل انتقال  ارز در اروپا بسیار پایین  و بصورت جامع نبوده است .

لذا بانک مرکزی اروپا در صورت عدم تغییر در فرایند جاری ناچار است در روش خود تغیراتی بنا کند و به سمت ایجاد یک ارز دیجیتال با پشتوانه بانک مرکزی اروپا (یورو دیجیتال )  جهت  کم هزینه و سریع بودن  برای نقل و انتقالات پول بخصوص در مبالغ خورد برود.البته در گذشته  بانک مرکزی اروپا نظر مثبتی در مورد بیت کوین نداشت وآن را یک پول حقیقی نمیدانست.

برچسب ها
اشتراک گذاری
مقالات مرتبط
digital yuan - crypto ارز دیجیتال ملی چین - علیرضا فرید
اخبار

ارز دیجیتال ملی چین و رقابت آن با دلار و بیت کوین

بانک مرکزی چین در مجله خود بنام China Finance به …

کلاهبرداران- کلاهبرداری میلیاردی - پلیس فتا - پلیس سایبری - رمز دوم پویا - حساب بانکی
اخبار

پلیس فتا کلاهبرداران 100 میلیاردی را دستگیر کرد!!

بنا بر گزارش داده شده توسط صدا و سیما، پلیس …

گوشی سامسونگ - موبایل سامسونگ samsun mobile - تلفن همراه - بلاکچین -خرید فروش ارز دیجیتال بوسیله گوشی - صرافی - معاملات ارزی - خرید ارز دیجیتال - اپلیکشین بلاکچین
اخبار

کاربران گوشی سامسونگ در آمریکا، قادر خواهند بود بوسیله تلفن همراه خود ارز دیجیتال بخرند

با توجه به همکاری صرافی آمریکایی Gemini ( جمینی ) …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.