توافق نامه بودجه 750 میلیارد یورویی اتحادیه اروپا و افزایش قیمت بیت کوین

در روزهای اخیر شاهد افزایش قیمت بیت کوین بودیم. قیمت بیت کوین  قبل از آن کاهش  داشت و  به 9100 دلار نزول پیدا کرده بود.  امروز 3 مرداد 99، نرخ بیت کوین به بالای 9500 دلار رسیده است، این بالاترین نرخ طی یک ماه گذشته است.  این اتفاق با توافق کشور های اتحادیه اروپا با بودجه 750 میلیارد یورویی برای مقابله با تبعات اقتصادی ویروس کرونا همزمان بود.

با توافق نامه اخیر بین کشورهای های اروپایی بر سر بودجه 750 میلیارد یورویی شاهد جهش مثبت اقتصادی در اروپا بودیم. بطوری که این توافق باعث افزایش ارزش یورو نسبت به دلار  به میزان، 1.1470 شد و این  رکورد چهار ماه اخیر شکسته قیمت یورو را شکست. همچنین با همزمان شدن بازار های معاملاتی آسیا و توافق اتحاده اروپا بر سر بودجه 750 میلیلراد یورویی موجب افزایش تقاضا در بازار های بورس شد که در نهایت به رشد شاخص بورس ختم شد.

اخبارهای مثبت بعد بحران کرونا

نا گفته نماند که  در کنار توافق نامه اتحادیه اروپا، اخبار امید بخش  در موفقیت های پیرامون ساخت واکسن ویروس کرونا به رشد مثبت اقتصادی در اروپا و حتی امریکا کمک شایانی کرد.

افزایش خیره کننده  شاخص DAX که یکی از بزرگترین مراکز سهام در اروپاست و شاخص  S&P500 آمریکا که رشد 0.8 درصدی داشت از دیگر تبعات مثبت این اخبار ها بود.

نرخ طلا هم در حال رشد است. قیمت طلا در شهریور سال 1390 یا به عبارتی سپتامبر 2011 میلادی با نرخ 1,911 دلاری در اوج قرار داشت که طی این سال ها شاهد ریزش قیمت آن بودیم. حال قیمت طلا با افزایش 4.6 درصدی می تواند رکورد قیمت پیشین خود را در سال 2011 شکسته و به اوج قیمت خود برسد.

بازار ارز دیجیتال و بیت کوین هم بدنبال این اخبار سبز رنگ شدند و شاهد افزایش قیمت بیت کوین بودیم. برخی تحیلگران بر این اعتقاد هستند که افزایش نرخ طلا موجب کاهش توان خرید سرمایه گذراران این کالا خواهد شد. همچنین بازار بورس بخاطر تنشهای موجود بین آمریکا و چین، پر رسیک هستند و همین دو دلیل می تواند بسیاری را راغب به سرمایه گذارای در حوزه ارز های دیجیتال و بیت کوین کند.

از قافله عقب نمانید!!!

با شیوع بیماری کرونا در ایران و فشار های اقتصادی وارد شده بخاطر تحریم ها، شاهد ضرر اقتصادی در کسب وکار های مختلف و بیکاری عده کسیری هستیم. حال با رسمیت شناختن فعالیت ارز های دیجیتال در دولت و شروع دوباره رشد قیمت بیت کوین و افزایش نرخ ارز بهترین فرصت برای ارز آوری در داخل کشور و شروع در آمد زایی به دلار خواهد بود!

شما می توانید برای راه اندازی فارم  با سایت علیرضا فرید در تماس باشد . یا برای خرید و تعمیر ماینر خود مشاوره بگیرید.

مشاهده قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال

اینستاگرام علیرضا فرید

 

اردیبهشت 1399

رشد قیمت بیت کوین تا نزدیکی 9 هزار دلار

رشد قیمت بیت کوین تا نزدیکی 9 هزار دلار - رشد قیمت بیت کوین - بحران کرونا - رشد قیمت - اقتصادی
رشد محسوس قیمت بیت کوین

با افزایش بحران اقتصادی بخاطر کرونا در ماه مارس میلادی،شاهد ریزش 60 درصدی قیمت بیت کوین تا نزدیک به 6400 دلار بودیم. رشد قیمت بیت کوین از هفته گذشته بیش از 24 درصد بوده است بوده است که بدنبال سایر ارز های دیجیتال نیز رشد محسوس قیمت رو تجربه کرده اند.در تاریخ 10 اردیبهشت ماه شاهد رشد 13 درصدی قیمت بیت کوین تنها در یک روز بودیم. قیمت این ارز نزدیک به هزار دلار، در 24 ساعت اخیر افزایش داشت. این رشد قیمت با نزدیک شدن به هاوینگ و نصف شدن پاداش ماینر ها بی ربط نیست.

رشد قیمت بیت کوین با نزدیک شده به هاوینگ بیت کوین

همینطور که به هاوینگ بیت کوین نزدیک می شویم (زمانی که پاداش های استخراج  ماینر ها به نصف خواهد رسید، و عرضه این رمز ارز محدود تر از گذشته خواهد شد) قیمت آن بالاتر می رود. تنها کمتر از سه هفته به هاوینگ بیت کوین باقی مانده است. هاوینگی که سرمایه داران این حوزه مدت هاست انتظار آن را می کشند.

رشد قیمت بیت کوین موجب شد که ضرر های ماه مارس برای سرمایه گذران این حوزه جبران شود. علاوه بر این با افزایش نرخ دلار در ایران و عبور قیمت دلار از مرز 15 هزار دلار، می توان صنعت ماینینگ را صنعتی پرسود تلقی کرد.

پیش بینی قیمت بیت کوین قبل بحران کرونا، عبور قیمت بیت کوین از مرز 23 هزار دلار بعد سال 2020 بود که با نابودی عالم اقتصاد و ریزش سهام و سقوط بازار ها دیگر این پیش بینی رویایی بیش نبود. تا اینکه با بهبودی نسبی  آمار کرونا در بسیاری کشور ها و نزدیک شدن به فرایند هاوینگ بیت کوین شاهد صعود دوباره ی قیمت بیت کوین هستیم. حال پیش بینی می شود که با بهبود بازار ها بیت کوین طبق پیش  بینی های در نظر گرفته شده به رشد قیمت خود ادامه دهد.

پیامد اقتصادی هاوینگ بیت کوین

با هاوینگ بیت کوین عرضه این رمز ارز کمتر خواهد شد. و این بدین معنی است که بیت کوین محدود تر از گذشته خواهد بود پس در نتیجه این رخداد، نتیجه افزایش قیمت بیتکوین خواهد بود. در گذشته این افزایش در طول زمان محسوس بود بطوری که بعد هاوینگ 2016ر قیمت بیت کوین تنها 2 درصد افزایش داشت، و در محدود 6 هزار دلار بود، ولی یک سال بعد یعنی سال 2017، قیمت بیت کوین به 19 هزار دلار رسید. حال باید ببینیم بیت کوین چگونه سرمایه گذران خود را در این سال  2020، سال بحران ها و شگفتی ها، غافل گیر خواهد کرد.

سایر ارز های دیجیتال با رشد قیمت  پادشاه خود سبز رنگ شده اند و سیر صعودی را طی می کنند. حجم بازار ارز های دیجیتال بعد مدت ها به بالای 250 میلیارد دلار برگشته است. برخی ارز ها در جدول،  تنها در یک هفته 60 در صد رشد قیمت را تجربه کرده اند.

 بیتشر بدانیم :

معنای هاوینگ بیت کوین و تاثیر آن در قیمت بیت کوین
برتری بیت کوین نسبت به طلا بعد از پروسه هاوینگ
ویزگی های منحصر بیت کوین
سقوط بازار ها، سهم و قیمت نفت

 

برچسب ها
اشتراک گذاری
مقالات مرتبط
digital yuan - crypto ارز دیجیتال ملی چین - علیرضا فرید
اخبار

ارز دیجیتال ملی چین و رقابت آن با دلار و بیت کوین

بانک مرکزی چین در مجله خود بنام China Finance به …

کلاهبرداران- کلاهبرداری میلیاردی - پلیس فتا - پلیس سایبری - رمز دوم پویا - حساب بانکی
اخبار

پلیس فتا کلاهبرداران 100 میلیاردی را دستگیر کرد!!

بنا بر گزارش داده شده توسط صدا و سیما، پلیس …

گوشی سامسونگ - موبایل سامسونگ samsun mobile - تلفن همراه - بلاکچین -خرید فروش ارز دیجیتال بوسیله گوشی - صرافی - معاملات ارزی - خرید ارز دیجیتال - اپلیکشین بلاکچین
اخبار

کاربران گوشی سامسونگ در آمریکا، قادر خواهند بود بوسیله تلفن همراه خود ارز دیجیتال بخرند

با توجه به همکاری صرافی آمریکایی Gemini ( جمینی ) …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.