امکان پیشی گرفتن اتریوم از بیت کوین

خالق اتریوم : احتمال دارد اتریوم جای بیت کوین را بگیرد !

ویتالیک بوترین، خالق اتریوم در محاحبه اخیری که سه شنبه هفته گذشته داشت مدعی شد که این احتمال وجود دارد که اتریوم جای بیت کوین را بگیرد و در صدر ارزهای دیجیتال قرار بگیرد. او در صحبت هایش به این موضوع اشاره کرد که بازار ارزهای دیجیتال در شرایط فعلی در فاز حباب قرار دارد و با کنار قرار دادن نقاط ضعف بیت کوین و پیشرفت های نسخه جدید اتریوم می توان این انتظار را داشت که جایگاه اتریوم در رتبه نخست جدول ارزهای دیجیتال قرار بگیرد.

صحبتهای ویتالیک بوترین در حالی مورد توجه قرار گرفته است که با دستور اخیر ایلان ماسک، دیگر امکان خرید تسلا با بیت کوین وجود نخواهد داشت و ایلان ماسک پشت بیت کوین را خالی کرده است. توجیه ایلان ماسک برای این رفتار مخاطات زیست محیطی بیت کوین و مصرف بالای انرژی آن بود. حال بوترین، خالق اتریوم ضمن اشاره به مصرف بالای انرژی بیت کوین، مدعی شده است که نسخه جدید اتریوم ( اتریوم 2.0) با بهبود ساختار بلاکچین خود مصرف انرژی خود را به شدت کاهش خواهد داد.

ویتالیک بوترین با اشاره به سقوط شدید بیت کوین و بازار ارزهای دیجیتال معتقد است که با اتفاقات اخیر، نفوذ ایلان ماسک در بازار رمز ارزها کمتر خواهد شد و درآینده شاهد تغییرات چشمگیری در بازار ارزهای دیجیتال خواهیم بود.

با انتقاد از مصرف بالای بیت کوین بسیاری از سرمایه گذران به سمت استخراج ارزهایی چون استورج، چیا، فایل کوین ..  با هارد دیسک رفتند چرا که فرایند استخراج با هارد دیسک بسیار کم مصرف تر از ماینر ها و ریگهای ماینینگ موجود در بازار خواهد بود. البته ناگفته نماند که استخراج با هارد دیسک ها نیز تولید زباله و مشکلات زیست محیطی خود را همچنان خواهد داشت.

جهت مشاوره رایگان برای احداث فارم استخراج اتریوم و خرید انواع ریگ ماینینگ با تیم مهندسی علیرضا فرید در تماس باشید.

 

برچسب ها
اشتراک گذاری
مقالات مرتبط
ارز دیجیتال ملی | علیرضا فرید
اخبار

عرضه ارز دیجیتال ملی بصورت آزمایشی !

علی صالح آبادی، رئیس بانک مرکزی در مصاحبه ی اخیر …

قاچاق ارز | انتقال ارز | علیرضا فرید
اخبار

فروش یا انتقال ارز بدون اخذ مجوز از بانک مرکزی قاچاق محسوب می شود

به دنبال نقل انتقالات مالی بخصوص در بحث ارزهای دیجیتال، …

فیلتر CoinEx
اخبار

فیلتر صرافی کوینکس در ایران

بنا برگزارشات، از روز 8 مهر کاربران ایرانی با iP …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Open chat