سال 2020 فرصت طلایی برای ارز های دیجیتال از جمله بیت کوین- ماینر - استخراج بیت کوین

در سال 2020 چه پیش روی ارز های دیجیتال خواهد بود

در اغاز سال 2019 نرخ ارز های دیجیتال بیش تر از  آغاز سال 2020 بود ولی گفتن این موضوع هم خالی از لطف نیست که ارزش بازار ارز های دیجیتال 50 درصد رشد سبت به 2018 داشته است.

سال 2020 فرصتی برای بیت کوین و سایر ارز های دیجیتال

امید به سال 2020 برای ارز های دیجیتال بخصوص بیت کوین

کاهش شدید قیمت ارز های دیجیتال نسبت به اوج قیمت آنها مشکلاتی است که ارز های دیجیتال در دوسال اخیر داشته اند  که با گذشت زمان از این حباب ها میتواین منتظر  رشد شدید قیمتی جدیدی باشیم.

همچنین پروسه ای هاوکینگ  بیت کوین که با نصف شدن پاداش استخراج ها همراه است خود  موجب رشد قیمت این ارز دیجیتال و تاثیر آن بر سایر ارز ها (آلت کوین) باشد.

با توجه  به افزای بدهی های بانکی در سالهای اخیر که کشور های بسیاری را گرفتار کرده است. و همچنین  کاهش نرخ سود بانک ها و بحران های شدید اقتصادیی و افزایش تورم در بسیاری از کشور ها مردم به دنبال سرمایه گذاری مطمئن هستند که قابل رشد باشد و از ارزش آن در گذر زمان کاسته نشود.

زمانی که ارزش پول کاسته شود سرمایه گذران بسیاری تمایل به روی آوردن به سمت فناوری نو و پر ریسک ارزدیجیتال بخصوص بیت کوین را دارند.

افزایش خبر ها ی سرمایه گذاری در ارز ها دیجیتال در سال پیش رو

افزایش  هجوم سرمایه گذاری ازطرف کشور ها  و شرکت های مختلف در حوزه ارز دیجیتال  و بلاکچین که نمیتوان توع داشت به تنهایی و بطور مستقیم این اخبار ها باعث رشد قیمت ها شود ولیکن مانند یک بیلبورد تبلیغاتی باعث رشد اگاهی مردم ازین تکنولوژی  و  در نهایت جذب انها خواهد شد.

اتفاقات سیاسی

اخبار استقبال کشور های بزرگ اقتصادی و یایر کشور  ها از تکنولوژی ارز دیجیتال و استفاده از ارز دیجیتال بر پایه پول ملی بصورت ازمایشی نشان از مقبولیت و پذیرفته شدن این فناوری است.همچنین چندی پیش خبر از امکان استفاده از ارز دیجیتال به عنوان جایگزینی برای دلار در اجلاس سران 4 کشور در کوالالانپور امده است.که خود خبر فوق العاده ای برای سرمایه گذراران در حوزه میتواند باشد.

همچنین اخبار انتخابات امریکا و انتخاب دوباره ی ترامپ میتواند تاثیر متفاوتی برا اقتصاد دنیا و همچنین ارز های دیجیتال داشته باشد.

ماینر ها MINER و پروسه ماینینگ MINING

احداش بزرگترین مزرعه استخراج بیت کوین (MINING FARM)  در ایالات تگزاس امریکا که قرار است با هزهران ماینر که توسط شرکت بیت مین BITMAIN احداث شده قطب جدیدی در استخراج بیت کوین باشد و انحصار 60 در صدی استخراج این ارز دیجیتال را از چیت بگیرید.

همچنین ساخت ماینر های جدید با سرعت بالاتر و تکنولوژی های جدید مثل m20 واتس ماینر WHATSMINER  واستفاده از آنها  قوائد بازی را عوض خواهد کرد.

 

 

 

برچسب ها
اشتراک گذاری
مقالات مرتبط
digital yuan - crypto ارز دیجیتال ملی چین - علیرضا فرید
اخبار

ارز دیجیتال ملی چین و رقابت آن با دلار و بیت کوین

بانک مرکزی چین در مجله خود بنام China Finance به …

کلاهبرداران- کلاهبرداری میلیاردی - پلیس فتا - پلیس سایبری - رمز دوم پویا - حساب بانکی
اخبار

پلیس فتا کلاهبرداران 100 میلیاردی را دستگیر کرد!!

بنا بر گزارش داده شده توسط صدا و سیما، پلیس …

گوشی سامسونگ - موبایل سامسونگ samsun mobile - تلفن همراه - بلاکچین -خرید فروش ارز دیجیتال بوسیله گوشی - صرافی - معاملات ارزی - خرید ارز دیجیتال - اپلیکشین بلاکچین
اخبار

کاربران گوشی سامسونگ در آمریکا، قادر خواهند بود بوسیله تلفن همراه خود ارز دیجیتال بخرند

با توجه به همکاری صرافی آمریکایی Gemini ( جمینی ) …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.