تسلا | خرید خودرو های تسلا از طریق بیت کوین | alireza farid

خرید خودروهای تسلا از طریق بیت کوین

مدیر عامل ستلا، ایلان ماسک، طی بیانیه ای در توییتر خود اعلام کرده است که امکان خرید خودرو های تسلا از طریق بیت کوین (Bitcoin) میسر خواهد بود این یعنی افرادی که سرمایه خود را بصورت بیت کوین نگهداری می کنند، زین پس قادر خواهند بود خودروهای پیشرفته و الکترونیکی تسلا را از طریق بیت کوین های خود خریداری نمایند.

ایلان ماسک در توییتر خود توشته است که هم اکنون قادر خواهید بود یک تسلا را با بیت کوین خود بخرید.پیش از این ایلان ماسک از خرید 1.5 میلیاردی بیت کوین (BTC) خود خبر داده بود و عنوان کرده بود که تسلا از ارزهای دیجیتال پشتیبانی خواهد کرد.

لازم به ذکر است که خرید خودروهای تسلا از طریق بیت کوین فعلا فقط برای کاربران آمریکایی و در ایالات متحده میسر است. با این حال ایلان ماسک توضیحی مبنی بر امکان خرید تسلا برای کاربران سایر کشورها نداده بود، بنابر این اینطور می توان برداشت که در آینده نزدیک، سایر مردم دنیا نیز قادر به خرید خودرو های تسلا از طریق بیت کوین های خود باشند.

در این روش پرداخت از فناوری متن باز در یک اپلیکیشن داخلی بهره گرفته شده و امکان بازگشت وجه بعد از معامله وجود نخواهد داشت. همچنین Nodes یا گره ها که کامپیوترهای شبکه بیت کوین برای امنیت شبکه و تایید معاملات هستند، مستقیما از طریق شرکت تسلا کنترل می شوند و کلیه پرداخت ها انجام شده در شبکه بصورت رمز ارز بیت کوین باقی خواهند ماند.

به نظر می رسد که بیت کوین (Bitcon) دیگر تنها یک دارایی برای سرمایه گذاری نیست و درآینده نزدیک کاربران بیت کوین قادر خواهند بود که از طریق این پول دیجیتال مایحتاج خود را خریداری نمایند. پیش ازین غولهای پرداخت الکترونیکی همچون ویزا و پی بل اعلام کرده بودند که از ارزهای دیجیتال پشتیبانی خواهند کرد.

 

علاوه خرید و فروش ارزهال دیجیتال، اگر قصد احداث فارم استخراج ارزهای دیجیتال و یا حتی خرید تکی ریگ ماینینگ را دارید با علیرضا فرید تماس بگیرید تماس بگیرید.

برچسب ها
اشتراک گذاری
مقالات مرتبط
ارز دیجیتال ملی | علیرضا فرید
اخبار

عرضه ارز دیجیتال ملی بصورت آزمایشی !

علی صالح آبادی، رئیس بانک مرکزی در مصاحبه ی اخیر …

قاچاق ارز | انتقال ارز | علیرضا فرید
اخبار

فروش یا انتقال ارز بدون اخذ مجوز از بانک مرکزی قاچاق محسوب می شود

به دنبال نقل انتقالات مالی بخصوص در بحث ارزهای دیجیتال، …

فیلتر CoinEx
اخبار

فیلتر صرافی کوینکس در ایران

بنا برگزارشات، از روز 8 مهر کاربران ایرانی با iP …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Open chat