Satoshis Games - بازی لاینایت - بلاکچین - بیت کوین -ارز دیجیتال بیت کوین

در بازی بلاکچینی با شلیک گلوله بیت کوین هدیه بگیرید !!!!

 شرکت Satoshis Games  (ساتوشیز گیمز) یک شرکت استارتاپ جهت تولید بازی بر پایه بلاکچین است، که به تازگی بازی بنام، لایتنایت ( Lightnite) را معرفی کرده است. نکته جالب در این بازی این است که شما بجای امتیاز های مجازی ارز دیجیتال بیت کوین هدیه می گیرید. سازندگان این بازی برای جذابیت بیشتر آن، بازی را به سبک بازی پر طرفدار Fortnite (فورتنایت) طراحی کرده اند.ناگفته نماند که علت نام گذاری بازی Lightnite این که بر بستر شبکه لایتینگ بنا شده است.

بازی کنید و پول بدست بیاورید

روزگاری درآمد داشتن از بازی رایانه ای، برای بسیاری از طرفداران بازی های رایانه ای یک رویا بود. آنها اشتیاق داشتند که بابت زمان و انرژی که صرف بازی گذاشته اند جدا از سرگرم شدن در آمد هم داشته باشند. بنظر می آید شرکت Satoshis Games قدمی مثبتی در این راستا برداشته است.

کلیه امتیاز های منفی و مثبت در این بازی بلاکچین، با تراکنش مالی همراه است، به زبان دیگر با شلیک به دیگری بیت کوین دریافت خواهید کرد و متقابلا با تیر خوردن در این بازی بیت کوین از دست خواهید داد. همچنین  سایر فعالیت ها از جمله جمع آوری اجساد تیر خورده پاداش بیت کوین را بدنیال دارد.

بیت کوین قابل برداشت در بازی بر پایه بلاکچین

بعلاوه در فروشگاه بازی لایتنایت شما می توانید با بیت کوین و سایر ارز ها خرید کنید. موجودی حساب شما در بازی بطور مداوم با بازی شما در حال تغییر است. با شکلیک به سمت هدف بیت کوین می گیرید و با تیر خوردن بیت کوین از دست خواهید داد. در صورت تمایل برای برداشت موجودی خود می توانید از بازی خارج شوید و موجودی خود را از شبکه لایتینگ بردارید.

همچنین پیش ازین شرکت، یک  شرکت فعال در زمینه هوش مصنوعی و بلاچین بنام، Animoca (آنیموکا)، قردادی با شرکت ورزشی  Dorna Sports، جهت ساخت بازی بلاکچینی بصورت موتور سواری بسته است. و بنظر می آید که بازار این گونه بازی ها بزودی داغ خواهد شد.

با بیت کوین و بدون بیت کوین

برای جذب بیشتر مخاطب در این بازی در دو حالت بدون بیت کوین و با بیت کوین قرار دارد، و مخاطبانی که با بیت کوین آشنایی ندارند، نیز می توانند سایر بازی ها  از آن لذت ببرند. و  در صورت تمایل با بیت کوین به بازی ادامه دهند.

این بازی می تواند با  این ایده  مخاطبان بسیاری را برای خود جذب کند و همچنین به بالا بردن سطح آشنایی افراد نسبت به  ارز های دیجیتال کمک شایانی کند.

 

جهت مشاوره برای ایجاد حساب بیت کوین (کیف پول دیجیتال ) برای این بازی با ما تماس بگیرید.

لینک بازی لایتنایت – lightnit

 

 

 بخش فروشگاهی علیرضا فرید 

تعمیر ماینر 

 مشاهده قیمت آنلاین بییت کوین و سایر رمز ارز ها

 

کلمات کلیدی :بیت کوین رایگان – درآمد با بازی رایانه ای

 

برچسب ها
اشتراک گذاری
مقالات مرتبط
ارز دیجیتال ملی | علیرضا فرید
اخبار

عرضه ارز دیجیتال ملی بصورت آزمایشی !

علی صالح آبادی، رئیس بانک مرکزی در مصاحبه ی اخیر …

قاچاق ارز | انتقال ارز | علیرضا فرید
اخبار

فروش یا انتقال ارز بدون اخذ مجوز از بانک مرکزی قاچاق محسوب می شود

به دنبال نقل انتقالات مالی بخصوص در بحث ارزهای دیجیتال، …

فیلتر CoinEx
اخبار

فیلتر صرافی کوینکس در ایران

بنا برگزارشات، از روز 8 مهر کاربران ایرانی با iP …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Open chat