بیت کوین کش - استخراج بیت کوین - ماینر - هاوینگ

فرارسیدن هاوینگ بیت کوین کش !

هاوینگ بیت کوین کش فرارسید. حال پاداش استخراج بیت کوین کش توسط ماینر ها از 12.5 واحد ارز BCH به نصف یعنی 6.25 رسیده است.این هاوینگ از زمانی که انتظارش را داشتیم زودتر رخ داده است. اگر بخواهیم اهمیت این ارز دیجیتال را برسی کنیم، باید بگوییم که در جایگاه پنجم ارز های دیجیتال قرار دارد،و فورک ارز بیت کوین است.

در  هاوینگ بیت کوین کش Bitcoin cash چه رخ خواهد داد ؟  

هاوینگ هر چهار سال یکبار رخ می دهد و فرایندیست که ارزش ارز را حفظ  می کند.خاصیت طلا به نادر بودن آن است که هاوینگ همین خصوصیت را به ارز ها، با کنترل عرضه آنها، اهدا کرده است.

ماینر ها و استخراج کنندگان بیت کوین کش از این به بعد، پاداش استخراج آنها نصف خواهد شد و از 12.5 واحد بیت کوین کش به 6.25 واحد  نزول می یابد. فارم های استخراج بیت کوین کش باید برای حفظ  سود آوری خود تلاش بیشتری بکنند. و یکی ازین اقدامات بروز کردن ماینر ها و خرید ماینر های قوی تر است.

البته این موضوع را هم باید در نظر داشت که با هاوینگ، قیمت بیت کوین کش بدلیل کمتر عرضه شدن آن به تدریج باید افزایش یابد، و این ویژگی موجب رشد قیمت این ارز خواهد شد. چراکه نقطه قوتی نسبت به پول های سنتی فیات است که بدون پشتوانه چاپ می شوند و ارزش آنا  کمی بعد تر سقوط خواهد کرد.

هاوینگ بیت کوین اس وی  Bitcoin sv 

ساعاتی بعد نیز هاوینگ بیت کوین اس وی – Bitcoin SV رخ خواهد داد.که وضعیتی مشابه هاوینگ بیت کوین کش را دارد و پاداش استخراج آن به نصف خواهد رسید.بیت کوین اس وی از جمله فورک های بیت کوین است.

 همچنین قیمت بیت کوین کش و بیت کوین اس وی دیروز، تا ده درصد افزایش داشته است.

 

چنانچه تمایل به خرید ماینر دارید و می خواهید یک فارم استخراج راه اندازی کنید، و یا قصد خرید و فروش ارز دیجیتال و یا تعمیر ماینر دارید.با ما در تماس باشید.

 


 

بیشتر بدانیم :

هاوینگ بیت کوین چیست ؟
بیت کوین برتر از طلا  بعد از پروسه هاوینگ ؟!
نحوه مشخص شدن قیمت ماینر ها ؟
سه واقعیت بیت کوین ؟

 

 

 

برچسب ها
اشتراک گذاری
مقالات مرتبط
digital yuan - crypto ارز دیجیتال ملی چین - علیرضا فرید
اخبار

ارز دیجیتال ملی چین و رقابت آن با دلار و بیت کوین

بانک مرکزی چین در مجله خود بنام China Finance به …

کلاهبرداران- کلاهبرداری میلیاردی - پلیس فتا - پلیس سایبری - رمز دوم پویا - حساب بانکی
اخبار

پلیس فتا کلاهبرداران 100 میلیاردی را دستگیر کرد!!

بنا بر گزارش داده شده توسط صدا و سیما، پلیس …

گوشی سامسونگ - موبایل سامسونگ samsun mobile - تلفن همراه - بلاکچین -خرید فروش ارز دیجیتال بوسیله گوشی - صرافی - معاملات ارزی - خرید ارز دیجیتال - اپلیکشین بلاکچین
اخبار

کاربران گوشی سامسونگ در آمریکا، قادر خواهند بود بوسیله تلفن همراه خود ارز دیجیتال بخرند

با توجه به همکاری صرافی آمریکایی Gemini ( جمینی ) …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.