سهم بالای در آمد استخراج ارز دیجیتال بیت کوین نسبت به استراج ارز های دیجیتال دیگر توسط ماینر ها

بیت کوین 80 درصد استخراج ارز های دیجیتال توسط ماینر ها را بخود اختصاص میدهد

در تاریخ 9 ژانویه بر اساس محاسباتی که انجام شده ماینر ها حدودا 15 میلیون دلار پاداش از بیتکوین دریافت کرده اند . در حالی که جمع    پاداش  استخراج  ارزهایی مانند بیتکوین کش ، اتریوم ، بیتکوین اس وی ،لایت کوین ، و یا ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک و در کل سایر ارز ها بغیر از بیتکوین تنها به 18 میلیون دلار می رسد. که نشان دهنده این است که پاداش استخراج بیت کوین حدودا  به اندازه کل ارز های دیجیتال  شبکه  می باشد.

سهم بالای استخراج بیت کوین نسبت به استخراج ارز های دیجیتال توسط ماینر ها

با یک حساب کتاب متوجه خواهیم شد که ماینر ها حدود 83 درصد کل پاداش های استخراج شبکه بلاکچین را  مبتنی بر انجام پردازش ها  دریافت می کنند.

از سال 2017 میلادی شاهد افزایش درآمد ماینر جهت استخراج بیت کوین بوده ایم. بطوری که این رشد به 250 در صد می رسد.البته ارز دیجیتال اتریوم در این زمینه پس رفت داشته است.

البته در  آذر سال 1396 یا به عبارتی سال 2017 میلادی  شاهد اوج قیمت بیت کوین و رسیدن به عدد 19 هزار دلار بودیم که خود  در رشد افزایش درآمد استخراج بیت کوین بوسیله ماینر ها   در جهان موثر بوده است.

وابسطه بودن سود آوری بیت کوین به قیمت دلار در ایران

نباید این نکته را فراموش کرد که در کشور ما با توجه به رشد عجیب قیمت دلار بخاطر تحریم ها  ، قوانین بازی تغییر می کند و بهترین سود استخراج در سال 96 و یا 2017 نبوده بلکه در تیر 98 با قیمت دلار 13 هزار تومان و بیتکوین حدودا 12 هزار دلار بوده است که  قیمت هر بیتکوین به 160 میلیون تومان رسید.

پس سودآورترین زمان برای ماینر ها در ایران تیر ماه امسال بود.اکنون دوباره شاهد رشد قیمت بیت کوین هستیم، که می تواند سیر عظیم تقاضا برای استخراج بیت کوین و خرید ماینر ها  را بدنبال داشته باشد.

 

همچنین افزابش چشمگیر هشریت شبکه بیتکوین طی سال های گذشته که به 1،000،000،000 ترا هش بر ثانیه رسیده است خود موج افزایش امنیت در شبکه بیت کوین خواهد شد.و به ارزش این ارز دیجیتال خواهد افزود. حجم معاملات این ارز دیجیتال  نیز رو برشد می باشد

نباید از پدیده  هاوکینگ که موجب نصف شدن پاداش استخراج بیتکوین توسط ماینر ها  و کمبود این ارز دیجیتال و  مانند طلا که کمیابی آن به آن ارزش داده است ، در نهایت باعث رشد فزاینده قیمت آن خواهد شد.بیتکوین طی سال ها توانسته جایگاه خود را در شبکه تحکیم کند و خود را به عنوان یک ارز دیجیتال کاربردی و محبوب وسردمدار سایر ارز ها حفظ کند.

این حفظ موقیت خود موجب افزایش ارزش این ارز دیجیتال خواهد شد .برای همین است که هروز شاهد پیشگویی بابت قیمت نجومی بیتکوین هستیم.

 

شماهم می توانید زمان را از دست ندهید و در این عرصه سرمایه گذاری کنید .جهت خرید و فروش بیت کوین و سایر ارز های دیجیتال و همچنین خرید ماینر و راه اندازی آن در خدمت شما عزیزان خواهیم بود.

0912-5365270 -0920-3716074     علیرضا فرید

ماینر M20ماینر T2T

 

برچسب ها
اشتراک گذاری
مقالات مرتبط
digital yuan - crypto ارز دیجیتال ملی چین - علیرضا فرید
اخبار

ارز دیجیتال ملی چین و رقابت آن با دلار و بیت کوین

بانک مرکزی چین در مجله خود بنام China Finance به …

کلاهبرداران- کلاهبرداری میلیاردی - پلیس فتا - پلیس سایبری - رمز دوم پویا - حساب بانکی
اخبار

پلیس فتا کلاهبرداران 100 میلیاردی را دستگیر کرد!!

بنا بر گزارش داده شده توسط صدا و سیما، پلیس …

گوشی سامسونگ - موبایل سامسونگ samsun mobile - تلفن همراه - بلاکچین -خرید فروش ارز دیجیتال بوسیله گوشی - صرافی - معاملات ارزی - خرید ارز دیجیتال - اپلیکشین بلاکچین
اخبار

کاربران گوشی سامسونگ در آمریکا، قادر خواهند بود بوسیله تلفن همراه خود ارز دیجیتال بخرند

با توجه به همکاری صرافی آمریکایی Gemini ( جمینی ) …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.