نیرو گاه هسته ای

دانشمند هسته‌ای روسی ب علت استخراج غیرقانونی بیت کوین محکوم شده است

یک دانشمند هسته‌ای در روسیه به علت برداشت غیرقانونی از تجهیزات دولتی برای استخراج بیت کوین، به سه سال زندان محکوم شده است.

بنا بر گزارش  کوین دسک و به نقل از منبع خبری روسی مِدوزا (Meduza) در روز پنجشنبه، آندره ریبکین (Andrey Rybkin)، از موسسه تحقیقات علمی آزمایش‌های فیزیک در ساروف روسیه ، آخرین فرد از سه کارمندی بوده است که به وسیله دادگاه قضایی محلی محکوم شده است. ریبکین علاوه بر مدت زمان زندانی که برای وی در نظر گرفته شده است، محکوم  شده به پرداخت مبلغ 200,000 روبل (3,122 دلار) جریمه شده اند.

این گزارش همچنین بیان  می‌کند که دو کارمند دیگر که در پرونده استخراج غیرقانونی بیت کوین مجرم شناخته شده  و نیز جریمه شده اند ، و هرکدام به چهار سال تعلیقی محکوم شدند.

ریبکین بطور ویژه به آلوده نمودن  تجهیزات آزمایشگاه به ویروس و دسترسی غیر معقول به اطلاعات دیجیتالی برای موقعیت خود، متهم شده است.

آزمایشگاه ساروف روسیه با توجه به کمک به تولید اولین بمب هسته‌ای در اتحاد جماهیر شوروری سابق ، بعضی از قدرتمندترین ابر رایانه‌های روسیه را داراست .در ماه می سال 2017، ریبکین به همراه دو کارمند دیگر به شبکه آزمایشگاه و یک ابر کامپیوتر برای استخراج بیت کوین به دست اوردند.. بنابر گزارش‌ها، خسارت وارده  به این تجهیزات در حدود 1 میلیون روبل (15,605 دلار) بر اورد شده است .

برچسب ها
اشتراک گذاری
مقالات مرتبط
digital yuan - crypto ارز دیجیتال ملی چین - علیرضا فرید
اخبار

ارز دیجیتال ملی چین و رقابت آن با دلار و بیت کوین

بانک مرکزی چین در مجله خود بنام China Finance به …

کلاهبرداران- کلاهبرداری میلیاردی - پلیس فتا - پلیس سایبری - رمز دوم پویا - حساب بانکی
اخبار

پلیس فتا کلاهبرداران 100 میلیاردی را دستگیر کرد!!

بنا بر گزارش داده شده توسط صدا و سیما، پلیس …

گوشی سامسونگ - موبایل سامسونگ samsun mobile - تلفن همراه - بلاکچین -خرید فروش ارز دیجیتال بوسیله گوشی - صرافی - معاملات ارزی - خرید ارز دیجیتال - اپلیکشین بلاکچین
اخبار

کاربران گوشی سامسونگ در آمریکا، قادر خواهند بود بوسیله تلفن همراه خود ارز دیجیتال بخرند

با توجه به همکاری صرافی آمریکایی Gemini ( جمینی ) …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.