بابی لی و پیشبینی نرخ بیت کوین

قیمت بیت کوین پس از دو حباب به یک میلیون دلار خواهد رسید!

بابی لی ،از بنیان گزاران صرافی BBTC جدیدا پیش بینی پر سر وصدایی راجب  قیمت بیت کوین کرده است که توجه بسیاری را به خود جلب کرده است.

بابی لی که از  کیف پول (Ballet)، که کیف پول ارز دیجیتال است رو بنا کرده است . در پیشبینی خود بیان کرده است که قیمت بیت کوین در ده سال بعد  به 1 میلیون دلار  خواهد رسید!!

بابی لی از طرفداران بیت کوین بوده آن را ارباب تمام ارز های دیجیتال میداند . او در نشست AIBC در کشور مالت مصاحبه کرده و BALLET را بصورت رسمی به عنوان شرکت خود رونمایی نمود.این کیف پول همانطور که بابی لی بیان کرده غیر الکترونیکی بوده وساختار سخت افزاری دارد. که همگان میتوانند از آن بهر ببرند.این امکان در این محصول جدید وجود دارد که کاربران  راحتتر از آن  میتوانند استفاده کنند.

از ویژگی های این کیف پول سخت افزاری این میباشد که ضد جعل است.و تمام قابلیت های یک کیف پول ارز دیجیتال را دارا میباشد . به اعتقاد بابی لی ارزها  دیجیتال باعث چالش هایی برای کاربران شده است . که با این کیف پول سخت افزاری  هر شخص در هر مکانی میتواند به صورت امن برای نگه داری از ارزهای دیجیتال خود از آن بهره ببرد.

ارز پایه در بالت  بیت کوین می باشد. که دوج کوین ، ریپل و همچنین اتریوم را پشتیبانی میکند.سرمایه گزاران با این کیف پول میتوانند بصورت طولانی از دارایی خود محافظت نمایند.

بابی لی از طرفداران بیت کوین بوده و این اظهار را کرده است .که جایگاهی که بیت کوین امروز دارد، اول راه اوست و بزودی ارزش آن ده ها برابر بیشتر میشود .او از بیت کوین یک سرمایه چند تریلیون دلاری  در جهان یاد کرد و معتقد است  قیمت آن خیلی بیشتر خواهد شد.

بابی لی به این شکل پیشبینی کرده است، که قیمت بیت کوین بصورت موجی در قالب حباب رشد خواهد کرد.او اظهار داشت که طی موج هایی که در سال جدید می آید، قیمت بیت کوین به 100000 تا 200000 دلار میرسد.این اتفاق در نهایت بصورت حباب هایی قیمت بیت کوین را به یک میلیون دلار خواهند رساند.

او این پیبینی را دلیل سرمایه گزاریش در بیت کوین دانسته. و ادعا کرده هر موجی که در آینده اتفاق بیافتد قیمت بیت کوین را 10 الی 20 برابر خواهد کرد .

برچسب ها
اشتراک گذاری
مقالات مرتبط
digital yuan - crypto ارز دیجیتال ملی چین - علیرضا فرید
اخبار

ارز دیجیتال ملی چین و رقابت آن با دلار و بیت کوین

بانک مرکزی چین در مجله خود بنام China Finance به …

کلاهبرداران- کلاهبرداری میلیاردی - پلیس فتا - پلیس سایبری - رمز دوم پویا - حساب بانکی
اخبار

پلیس فتا کلاهبرداران 100 میلیاردی را دستگیر کرد!!

بنا بر گزارش داده شده توسط صدا و سیما، پلیس …

گوشی سامسونگ - موبایل سامسونگ samsun mobile - تلفن همراه - بلاکچین -خرید فروش ارز دیجیتال بوسیله گوشی - صرافی - معاملات ارزی - خرید ارز دیجیتال - اپلیکشین بلاکچین
اخبار

کاربران گوشی سامسونگ در آمریکا، قادر خواهند بود بوسیله تلفن همراه خود ارز دیجیتال بخرند

با توجه به همکاری صرافی آمریکایی Gemini ( جمینی ) …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.