قیمت بیت کوین

بازار و روانشناسی آن و تاثیر آن بر قیمت بیت کوین

[vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]

ما شاهد سیر صعودی قیمت بیت کوین از فرودین سال 98 که تا تیر ماه بازار خوبی داشت و این روند تا 50 درصد افزایش قیمت  ادامه دار بود. اما این رویه در بازار ارز دیجیتال تغییر کرد و بمرور شاهد سیر نزولی بودیم.اما نباید فراموش کنیم با توجه به بحث روانشناسی بازار ما در نقطه درستی قرار داریم.

قرار گرفتن  قیمت بیت کوین در وضعیت صعودی در نمودار  روانشناسی بیت کوین

یکی از تحلیل گران قیمت بیت کوین این طور بیان کرد که  نمودار مسیر صعودی بیت کوین در گذشته  شباهت هایی به امروز دارد وا ما در فاز بعدی سیر صعودی بازار ارز دیجیتال و قیمت بیت کوین هستیم.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”8378″ img_size=”large” alignment=”center” onclick=”img_link_large” img_link_target=”_blank” parallax_scroll=”no”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]

نمودار روانشناسی بیت کوین با رفتار واحساسات معامله گران وسرمایه گذاران آن تحت تاثیر میباشد. که با حس ناباوری در بازار ارز میتواند شاهد سیر نزول آن و با امید میتواند به رشد قیمت کمک کند .و همچنین با احساس رقابت و حرص و طمع شاهد رشد افزون قیمت ارز خواهیم بود که با احساس رضایتمندی در بازار شاهد اوج رشد آن خواهیم بود.

احساس و جوی که در این روز ها  مشاهده میشود حس ترس همراه با ترس و اضطراب و همچنین افسردگیست.

در سال 2013 و سالهای 2013 و2014 ما شاهد سیر نزول نرخ بیت کوین بودیم که با احساس ناباوری و شک تردید همراه بود . حسی که این روز ها در بازار بیت کوین ایجاد شده و شباهت فراوان به  وضعیت سالهای آن دارد.ولی نباید فراموش بیت کوین بعد از رشد 11 تا 84 برابری ارزش بیت کوین بودیم.پس میتوانیم این امید راداشته باشیم که بیت کوین در فاز بعدی رشد خود است.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”8380″ img_size=”large” alignment=”center” style=”vc_box_shadow” onclick=”img_link_large” parallax_scroll=”no”][/vc_column][/vc_row]

برچسب ها
اشتراک گذاری
مقالات مرتبط
آموزش ریپل | xrp چیست | ارزدیجیتال xrp
مقالات اموزشی

ریپل چیست ؟ + ویدئو | رمز ارز XRP ؟| علیرضا فرید

[vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”] ریپل شبکه بلاکچین و دفتر کل ثبت تراکنش …

مقالات اموزشی

معرفی استیبل کوین تتر (Tether) | استیبل کوین چیست؟

استیبل کوین چیست؟ به زبان ساده استیبل کوین به ارز …

ارز دیجیتال yearn.finance | YFI
مقالات اموزشی

مختصری درباره ی ارزدیجیتال یرن فایننس (yearn.finance)

ارزدیجیتال یرن فایننس با نماد اختصاری YFI شناخته می شود. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Open chat