فروش ماینر قانونی و ایرانیزه

/
فروش ماینر قانونی و ایرانیزه

فروش ماینر قانونی  و ایرانیزه در فروشگاه علیرضا فرید

به فروشگاه اینترنتی علیرضا فرید خوش آمدید . این فروشگاه با دارا بودن مجوز رسمی از وزرات صنعت و معدن  اقدام به فروش ماینر قانونی و ایرانیزه با مجوز لازم از وزارت صنعت و معدن می نماید.  و شما به راحتی می تواند دست به استخراج بیت کوین و یاهر ارز دیجیتال دیگری بزنید بدون آنکه نگران قاچاقی بودن کالای خود و یا غیر قانونی بودن فعالیت خود باشید.

فروش ماینر قانونی و ایرانیزه - استخراج بیت کوین - خرید ماینر

  • ماینر قانونی و ایرانیزه  ی  ما چه ویژگی هایی دارد

ما با تغییراتی کلی در سخت افزار و نرم افزار این ماینر ها بدون اینکه تغییری در توان خروجی و هشریت ماینر ها ایجاد کنیم و یا مصرف برق آن را تغییر دهیم،  آنها را با سیستم استخراج در داخل تطبیق دادیم .

لازم بذکر است که کلیه ماینر های این فروشگاه مونتاژ داخل می باشد و تا یک هفته بدون قید شرط گارانتی دارند.

با توجه به اینکه شما در زمان فعالیت ماینیگ و یا استخراج ارز دیجیتال نیاز به برگ سبز گمرگ خود جهت فعالیت قانونی پروسه دارید.  با ارائه فاکتور رسمی ما  دیگر نیازی به این برگه ندارید زیرا این فاکتور   حکم  همان برگ سبز را به جهت قانونی بودن فروش دارد . در نتیجه میتوایند  صاحب یک فارم قانونی شوید و با خیال آسوده کسب درآمد کنید.

  • خرید مطمئن و استخراج بیت کوین و سایر  ارز دیجیتال های دیجیتال بصورت کاملا قانونی

بسیاری افراد سود جو با فروش ماینر های دست دوم و یا  قاچاق به افراد موجب خسارت مالی و مشکلات قضایی جهت ایجاد فارم می شوند. با خرید از فروشگاه قاونی علیرضا فرید  با خیال راحت  می توانید  بصورت انلاین از محصولات  ما با گارانتی 7 روزه بهر ببرید، و فارم و ماینیگ قاونی خود را داشته باشید.

بمناسب نوروز 99 تخفیفی  برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم که با وارد کردن این کد در قسمت تخفیف سبد خرید خود می توانید از آن بهره ببرید.

  • کد تخفیف :   norooz99

جهت خرید ماینر و محصولات ما  و مشاوره  جهت راه اندازی فارم خود با ما بصورت شبانه روزی در تماس باشید .

قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال

فروش انواع ماینر

فروشگاه علیرضا فرید

دریافت تعرفه برق استخراج ارز و  فایل دستور العمل وزارت صنعت و معدن جهت استخراج ارز دیجیتال ( ماینینگ)