درآمد ماینینگ | علیرضا فرید

افزایش در آمد ماینرها با اصلاح سختی شبکه بعدی

به دنبال محدودیت های استخراج در چین و ممنوعیت استخراج در سیچوان و شین جیانگ چین، شاهد کاهش شدید هشریت شبکه بیت کوین بودیم که به نوعی در کاهش قیمت بیت کوین موثر بود. کاهش قیمت بیت کوین می تواند درآمد ماینر ها را کاهش دهد ولی این تنها یک طرف ماجراست. در طرف دیگر با کاهش هشریت شاهد سیر نزولی سختی شبکه بودیم. اصلاح منفی سخته شبکه به معنی پاداش بیشتر برای ماینرهایت و بنوعی تاثیر بسیاری در افزایش در آمد ماینرها دارد.

بر اساس داده های جدید  Slush Pool (اسلاش پول)، که یکی از معروف ترین استخرهای استخراج بیت کوین می باشد، گزارش داده است که احتمال اصلاح منفی سخته شبکه تا 25 درصد وجود دارد. این احتمال بنا بر زمان تولید بلاک های اخیر منتشر شده که می تواند در نوع خود بی سابقه باشد. با سقوط 25 درصدی سختی شبکه می توانیم شاهد افزایش درآمد ماینینگ ماینرهای بیت کوین باشیم.

اسلاش پول این طور بیان کرده است که در حالی که سایر ماینر ها در قطارها، کشتی ها، هواپیماها، کامیون ها و یا حتی انبارها بصورت غیر فعال خاموش مانداند سایر ماینر های فعال قادر خواهند بود از درآمدی بیتشری نسبت به گذشته بهرمند شوند.

 

blank

 

بنا بر گزارش BitinfoCharts (بیت اینفوچارتز) هشریت بیت کوین سقوط 51 ردصدی نسبت به 24 اردیبهشت داشته و به مرز 83.4 اگزاهش در ثانیه، کاهش پیدا کرده است. این آمار پایین ترین میزان هشریت از خرداد پارسال است. البته ماجرا به همینجا ختم نمی شود و کوین ژانگ معاون شرکت ماینینگ Foundry (فاندری) مدعی شده است که ممکن است تا پایان ماه ژانویه میلادی حدود 90 درصد از ماینر های استخراج چینی غیر فعال شوند. این در حالی است که بسیاری از فارم های چینی تصمیم به مهاجرت ماینرهای خود به مناطقی از روسیه، آمریکا و آسیا همچون قزاقستان گرفتند.

جهت استخراج بیت کوین و یا خرید انواع ریگ ماینینگ و تجهیزات جانبی آن با علیرضا فرید تماس بگیرید.

برچسب ها
اشتراک گذاری
مقالات مرتبط
blank
اخبار

صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی و ساماندهی پیامرسانهای اجتماعی

دانشنامه اوری پدیا | توکن IQ
دسته‌بندی نشده

آنچه باید درباره Everipedia و رمز ارز IQ بدانید

اوری پدیا (Everipedia) یک پلتفرم دانش نامه آنلاین همانند ویکی‌پدیا …

درس Legacy | آدرس SegWit |
دسته‌بندی نشده

تفاوت آدرس Legacy و آدرس SegWit در چیست؟

سه نوع آدرس در کیف پول های بیت کوین رایج …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Open chat