کارت های گرافیک از گران قیمت ترین و مصرفی ترین قطعات در سیستم های گیمینگ و ماینینگ هستند، اغلب مشکل این قطعات داغ شدن  و عدم توانایی لازم خنک کننده و هیت سینک در پایین آوردن دما است. عدم رسیدگی به این موضوع موجب سوختن کارت گرافیک و عدم امکان بازگشت قطعه است. لذا تعمیر کارت گرافیک و تصیم بموقع برای انجام آن بسیار حائز اهمیت است. 

تیم مجرب تعمیر سایت علیرضا فرید، با تجهیزات مدرن و دانش و تجربی کافی در این موضوع، کارت های گرافیک شما عزیزان را به صورت صد در صد تضمینی تعمیر می نماید، با ما تماس بگیرید.

یکی از عمده ترین تعمیرات کارت گرافیک تعویض خمیر حرارتی سیلیکون بین پردازنده و هیت سینک که موجب بهبود عملکرد کارت گرافیک و کاهش دمای آن می شود.

خمیر حرارتی چگونه کار می کند ؟

خمیر حرارتی ماده ای رسانای گرما است که با امکان انتقال دمای پردازنده به خنک کننده موجب کاهش دمای کارت گرافیک خواهد شد. نا گفته نماد که فضای بین هیت سینک و پردازنده معمولا ناهموار است و در نتیجه هوا بعنوان عایق دما فضای بین پردازنده و هیت سینک را پر کرده و موجب عدم انتقال صحیح گرمای پردازنده به خنک کننده کارت گرفیک می شود. در نتیجه وجود خمیر حرارتی در کارت گرافیک ضروری است و تمام برند ها از این رسانای گرما استفاده می شود. خمیر حرارتی ممکن است در اثر گرما و گذر زمان خاصیت خود را از دست بدهد و این امر موجب افزایش شدید گرمای کارت گرافیک خواهد شد، در نتیجه این موضوع موجب کاهش عملکرد و در نهایت از بین رفتن کارت گرافیک خواهد شد. لازم به ذکر است که تعویض خمیر حرارتی نیاز به تجهیزات و دانش فنی دارد.

 

خدمات تعویض خمیر حرارتی سیلیکون کارت گرفیک علیرضا فرید

تیم تعمیرات علیرضا فرید با تجربه کافی و تجهیزات کامل، کارت گرافیک شما را سرویس کامل می نماید و خمیر سیلیکون و پد آن به صورت کاملا حرفه ای تعویض می کند. این سرویس  به صورت صد در صد تضمینی  دمای کارت گرافیک شما را بین 5 ال 25 درجه سانتی گراد کاهش می دهد و مشکل آن افزایش دمای کارت گرافیک بصورت کامل بر طرف می نماید.

شماره موبایل و واتساپ : 09037765000

 

تعمیر کارت گرافیک

لطفا اطلاعات شخصی و مشکل کارت گرافیک خود را با دقت وارد نمایید.