معاون اقتصادی دولت

تمایل دولت برای پیشروی به سمت ارز دیجیتال در اقتصاد کشور از نگاه معاون اقتصادی دولت

معاون اقتصادی،محمد نهاوندیان  دولت با توجه به وضعیت اقتصاد کشور بخاطر تحریم ها  و سلطه دلار بر جهان امروز اظهار نمود که مجمع صادر کنند گان گاز باید از فناوری بلاکچین و استخراج ارز دیجیتال (ماینینگ) بهره ببرند.

تمرکز بر استفاده بهینه از گاز برای تولید برق  بجای خام فروشی آن  و بهره مندی از فناوری ماینینگ و ارزدیجیتال دراقتصاد دولت

معاون اقصادی دولت با بیان این که تحریم های اقتصادی امریکا تهدیدی بزرگ برای صادر کنندگان گاز در جهان است و آن را تروریسیم اقتصادی خواند.وی گفته تحریم ها تا جایی در بخش اقتصاد جلو رفته که برخی فدراسیون های صادر کننده گاز در دنیا مانند ونزوئلا و یا  روسیه ایران را  تحریم کرده اند.وی اضافه نمود که این مجموعه اقدامات به ضرر همه بوده و ثبات منابع انرژِی در دنیا را تهدید میکند.

همچنین امریکا توانسته با سلطه بر دلار کل بازار و اقتصاد را در دنیا را تحت کنترل خود درآورد. و این بهترین فرصت است که با استفاده از ارز دجیتال و فناورز بلاکچین بر نفوذ آن بکاهیم. و از خام فروشی منابع خود مانند گاز  جلوگیری شده و بهترین خروجی را از منابع خود داشته باشیم .

یکی از این راه کارها استفاده از منابع گاز برای تولیدبرق از طریق نیروگاه های حرارتی و همچنین استفاده از آن برای برای فناوری ماینینگ و استخراج ارز دیجیتال مانند  بیت کوین و سایر الت کوین ها  میباشد.

معاون اقتصادی دولت با اشاره به همکاری برای مقابله با نفوذ سیاست در بازار انرژی در جهان ذکر کرد که با اقدامات مشترک میتوانیم جلو این فرایند و تفرقه افکنی را بگیریم.

 

 

 

برچسب ها
اشتراک گذاری
مقالات مرتبط
بیت کوین رقیب دلار | علیرضا فرید
اخبار

ترامپ : من از بیت کوین خوشم نمی‌آید چون رقیب دلار است

ترامپ، رئیس جمهور پیشین ایالات متحده در مصاحبه اخیر خود …

امکان پیشی گرفتن اتریوم از بیت کوین
اخبار

خالق اتریوم : احتمال دارد اتریوم جای بیت کوین را بگیرد !

ویتالیک بوترین، خالق اتریوم در محاحبه اخیری که سه شنبه …

Paypal | ارزهای دیجیتال | خرید و فروش بیت کوین از طریق پی پل | علیرضا فرید
اخبار

پی پل، اعلام کرد که از ارزهای دیجیتال پشتیبانی خواهد کرد

خدمات پرداخت با ارزهای دیجیتال از طریق پی پل و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Open chat