نمودار | رشد بازار ارزهای دیجیتال

آمار گوگل حاکی از رشد بازار ارزهای دیجیتال خواهد بود

آمارهایی که از موتور جستجوی گوگل  به تازگی منتشر شده حاکی  ازین موضوع است که تعداد  سرمایه گذاران خرد بازار ارزهای دیجیتال رو به رشد است. سرمایه گذران خرد توانایی بالایی در افزایش حجم بازار خواهند داشت.  در سال 2017 که بیت کوین به اوج قیمت خود رسید و بازار رمز ارزها در وضعیت خوبی بود، همین سرمایه گذراران خرد باعث جهش بازار ارزهای دیجیتال شدند.

بنا بر آماری که بوسیله گوگل ترندرز google trends مشخص شده حجم جستجو، بابت خرید ارز دیجیتال، یا buy crypto،  پس سال 2018 به خود رسیده است. این بیانگر این موضوع است که با کاهش ارزش پول بخاطر بحران های اقتصادی پیشرو سیر عظیمی از مردم تصمیم به سرمایه گذاری در سایر دارایی ها مانند بورس، طلا، و ارزهای دیجیتال کرده اند. در این میان شاید بخش عمده ای ازین سرمایه گذراران را جوانان تشکیل دهند و افراد در سنین بالاتر طلا را با ریسک کمتر به عنوان کالای سرمایه گذاری انتخاب می کنند.

پس از بحران کرونا شاهد ریزش قیمت سهام ها، طلا، و حتی ارزهای دیجیتال بودیم تا جایی که قیمت بیت کوین به 3600 دلار سقوط کرد، و این برای بسیاری افراد غیر باور بود. تا اینکه بیت کوین تواسنت از آزمایش کزونا سربلند بیرون بیابد و قیمت خود را بطور مجدد به 12400 دلار برساند. طلا هم با سیرنزولی شاخص جهانی دلار رکورد تاریخی قیمت خود را شکست.

چندی پیش ارزش دلار اندکی رشد داشت و شاهد رشد شاخص S&P نیز بودیم، همین امر باعث سقوط قیمت بیت کوین و طلا نیز شد. با این حال بسیاری از کارشناسان امیدی به رشد ارزش دلار  ندارند و علت آن را بخاطر بدهی های هنگفت آمریکا و چاپ بی حساب اسکناس توسط بانک مرکزی این کشور (فدرال رزور)  میدانند. هر چند که تا به امروز امتیاز گزاف دلار، بعنوان ذخیره ارز جهانی کمک شایانی به این پول فیات کرده است ولی بسیاری از افراد پابرجا ماندن دلار را منطقی نمی دانند.

موسسه تحقیقاتی  Arcane Research که در حوزه ارزهای دیجیتال فعالیت می کند، اخیرا در یک گزارش بیان کرده است که که  آمارها نشان می دهد که سیر عظیمی از سرمایه گذاران خرد روانه بازار ارزهای دیجیتال خواهند شد. بطوری که از ماه  ژانویه سال 2018 تا به امروز  میزان جستجو برای خرید رمز ارزها به این  میزان افزایش نداشته و در اینده می تواند رکوردی جدیدی برای جستجوی رمز ارزها ثبت شود. البته جستجو پیرامون بیت کوین از هاوینگ بیت کوین که در سه ما اخیر  تا به امروز سیر نزولی داشته و در هاوینگ به اوج خود رسید. این موسسه بیان کرده که با حجم سرمایه گذراران خرد به بازار رمز ارزها می توانیم شاهد افزایش قیمت در این بازار باشیم.

جهت اقدام برای خرید رمز ارزها و ایجاد کیف پول دیجیتال و یا خرید و تعمیر انواع ریگ ماینینگ و ماینر با علیرضا فرید در تماس باشد.

برچسب ها
اشتراک گذاری
مقالات مرتبط
بیت کوین رقیب دلار | علیرضا فرید
اخبار

ترامپ : من از بیت کوین خوشم نمی‌آید چون رقیب دلار است

ترامپ، رئیس جمهور پیشین ایالات متحده در مصاحبه اخیر خود …

امکان پیشی گرفتن اتریوم از بیت کوین
اخبار

خالق اتریوم : احتمال دارد اتریوم جای بیت کوین را بگیرد !

ویتالیک بوترین، خالق اتریوم در محاحبه اخیری که سه شنبه …

Paypal | ارزهای دیجیتال | خرید و فروش بیت کوین از طریق پی پل | علیرضا فرید
اخبار

پی پل، اعلام کرد که از ارزهای دیجیتال پشتیبانی خواهد کرد

خدمات پرداخت با ارزهای دیجیتال از طریق پی پل و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Open chat