علیرضا فرید | قیمت اتریوم | نرخ اتر | رکورد ریالی قیمت اتر

عبور قیمت اتریوم از مرز 600 دلار و دلایل آن

همزمان با عبور قیمت بیت کوین از مرز 19 هزار دلار شاهد گذشت قیمت اتریوم از مرز 600 دلار هستیم، این افزایش قیمت برای اتریوم بی دلیل نبوده و عوامل مختلفی در آن نقش دارد. از جمله این عوامل می توان به اتریوم 2.0 اشاره کرد که رسیدن عدد  تعداد واحد های سرمایه گذاری به  ۵۲۴,۲۸۸ در این رمز ارز، موجب افتتحاح شبکه آن خواهیم شد. نزدیک به 300 میلیون دلار اتر در پروژه اتریوم 2.0 سرمایه گذاری خواهد شد. راه اندازی شبکه اتریوم 2.0 رابطه مستقیمی با قیمت اتریوم دارد و از مزایای ایجاد این شبکه می توان به افزایش  ظرفیت شبکه تراکنش ها در این شبکه شاره کرد.

دلیل دیگر افزایش محسوس کارمزدهای شبکه اتریوم است. کارمزدهای شبکه اتریوم  که بخاطر پروژه دیفای و افزایش آدرس های اتریوم 2.0  که در آن سرمایه گذاری شده است در حال رکورد شکنی است. افزایش حجم کارمزدها حاکی از افزایش استفاده کاربران از شبکه اتریوم خواهد بود.

قیمت اتریوم طی روزهای اخیر موفق شد که بعد از 2.5 انتظار  از سال 2018 دوباره از مرز بالای 500 دلار عبور کند. اتر اخیرا توانست از مقاومت 580 دلاری خود بگذرد و برخی کارشنسان بر این باور هستند که در صورت عبور این ارز دیجیتال از مرز 620  دلار باید منتظر محدود مقاومت های 782، 912، 1200 دلار عبور خواهد کرد. در حال حاضر در زمان نگران این متن قیمت اتریوم 607 دلار است.

 

جهت مشاوره رایگان و سرمایه گذاری در اتریوم (اتر) و ماینینگ اتریوم (استخراج اتر) با علیرضا فرید در تماس باشید.

قیمت اتریوم برای نخستین بار از سال 2018، از مرز 500 دلار عبور کرد

بیت کوین بعنوان پادشاه ارزهای دیجیتال مرز 18 هزار دلار را رد کرده است و کماکان شاهد رشد عجیب ارزهای دیجیتال طی چند روز گذشته هستیم . در همین حال مشاهده می کنیم که قیمت اتریوم بعد از دو سال نیم، بطور مجدد مرز 500 دلار را رد کرده است و با افزایش اخیر قیمت دلار در ایران شاهد رکود ریالی قیمت اتر هستیم. اتریوم یعد از بیت کوین، در جایگاه دوم بازار ارز های دیجیتال قرار دارد و افزایش اخیر قیمت این رمز ارز موجب افزایش انگیزه برای سرمایه گذاری در این ارز دیجیتال می شود.

قیمت تریوم | نرخ اتر | رشد قیما اتریوم | علیرضا فرید
نمودار رشد قیمت اتریوم در یک سال اخیر

پیش از این در 13 ژانویه سال 2018  شاهد رسیدن قیمت اتر به عدد 1396 دلار بودیم. اما چند ماه بعد، در آپریل 2018، قیمت اتر به 371 دلار سقوط کرد، همچنین در 4 فرودین ماه سال 1399، بعد اعلان همه گیری کرونا، شاهد ریزش قیمت این ارزدیجیتال به محدوده 125 دلار بودیم. اکنون بعد از گذشت 8 ماه قیمت این ارز دیجیتال به به بالای 560 دلار رسیده است. قیمت اتریوم در یک هفته اخیر 27 درصد رشد داشته است و رشد قیمت آن طی یکسال اخیر بیش از 275 درصد است. برخی تجلیل گران از جمله الکس ساندرز مدیر عامل وب سایت خبری Nugget’s News، در مصاحبه  اخیر خود سقف قیمت 1400 دلار را، برای تتر در سال 2021 پیش بینی کرده است.

 

بیت کوین  هم که بدنبال شکست رکود تاریخی خود در سال 2017 (رکورد قیمت 20 هزار دلار) است و این موضوع شامل اتر هم می شود. بسیاری از کارشناسان بر این باور هستند ضمن احتمال اصلاح قیمت برای ارزهای دیجیتال، احتمال ادامه افزایش قیمت نیز میسر خواهد بود و این امکان وجود دارد تا  ارز دیجیتال اتر، طی ماه های آینده رکورد تازه ای برای قیمت خود ثبت کند.

کلامات کلیدی : eth | ethereum

برچسب ها
اشتراک گذاری
مقالات مرتبط
بیت کوین رقیب دلار | علیرضا فرید
اخبار

ترامپ : من از بیت کوین خوشم نمی‌آید چون رقیب دلار است

ترامپ، رئیس جمهور پیشین ایالات متحده در مصاحبه اخیر خود …

امکان پیشی گرفتن اتریوم از بیت کوین
اخبار

خالق اتریوم : احتمال دارد اتریوم جای بیت کوین را بگیرد !

ویتالیک بوترین، خالق اتریوم در محاحبه اخیری که سه شنبه …

Paypal | ارزهای دیجیتال | خرید و فروش بیت کوین از طریق پی پل | علیرضا فرید
اخبار

پی پل، اعلام کرد که از ارزهای دیجیتال پشتیبانی خواهد کرد

خدمات پرداخت با ارزهای دیجیتال از طریق پی پل و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Open chat