ویزا غول پرداخت الکترونیکی | علیرضا فرید | امکان خرید با بیت کوین

ویزا غول پرداخت الکترونیکی قصد دارد از ارزها دیجیتال پشتیبانی کند

آلفرد کلی، مدیر عامل ویزا visa در نشست اخیر خود پیرامون درآمدهای شرکت ویزا، پای ارزهای دیجیتال را به میان کشید و بخش اعظمی از سخنان خود را به بهره گیری از ارزهای دیجیتال در ویزا اختصاص داد. ضمنا کلی، از 35 توافق ویزا با پلتفرم ها و کیف ها از جمله Crypto.com ،Fold ،BitPanda ،BlockFi خبر داد. مدیر عامل ویزا با اشاره ظهور استیبل کوین ها و قابلیت فوق العاده ان ها برای جایگزینی به عنوان ارزهای فیات، از لزوم بهره گیری از این ارزهای دیجیتال در شبکه ویزا خبر داد.

وی در ادامه علاوه بر استیبل کوین ها سایر ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین را طلای دیجیتال خطاب کرد و امکان بهره گیری این شرکت از ارزهای دیجیتال در سیستم پرداخت ویزا خبر داد. کلی عنوان کرد که ارزهای دیجیتال بعنوان یک دارایی جهت سرمایه گذاری بهره گرفته می شوند ولی در سیستم های پرداخت نقش گسترده ای ندارند. مدیر عامل ویزا با اشاره به این موضوع که ارزهای دیجیتال ابزاری برای مبادلات مالی هستند، عنوان کرد که دلیلی برای عدم  بهره گیری از این ارزها در سیستم های پرداخت وجود ندارد.

آلفرد کلی در ادامه سخنان خود از همکاری صرافی ها و کیف ها ها با این شرکت جهت پشتیبانی ارز ارزهای دیجیتال خبر داد که بطوری که افزاد به وسیله ویزا کارت خود امکان خرید ارزهای دیجیتال را داشته و یا قادر باشند ارزهای دیجیتال خود را به ویزا کارت انتقال دهند. در نتیجه کاربران ویزا قادر خواهند بود بوسیله ویزا کارت خود با ارزهای دیجیتال خرید کنند.

پیش از این شرکت پرداخت الکترونیکی پی پل، خبر از پشتیابنی از ارزهای دیجیتال را داده بود. به نظر می رسد شرکت های بزرگ پرداخت الترونیکی به این نتیجه رسیده اند که برای بقای خود به ارزهای دیجیتال محتاج خواهند بود و رقابت خود را دراین عرصه، آغاز کرده اند.

بهره گیری از بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال بعنوان ابزاری برای پرداخت های روزانه، می تواند انقلابی در ارزش این پول های دیجیتال باشد که به افزایش نجومی قیمت ارزهای همچون بیت کوین ختم شود.

فروش انواع ریگ ماینینگ جهت استخراج بیت کوین و اتریوم با مصرف برق بهینه و بدون نویز، به همراه گارانتی و مشاوره رایگان، جهت کسب اطلاعات بیشتر با علیرضا فرید تماس بگیرید.

 

 

کامات کلیدی: امکان خرید با بیت کوین | خرید فروش بیت کوین از طریق کارت عابر بانک

برچسب ها
اشتراک گذاری
مقالات مرتبط
سود سرمایه گذاری بیت کوین در بین کشور ها | علیرضا فرید
اخبار

سود سرمایه گذاری بیت کوین برای چه کسانی و چطور بیشتر بوده است؟

در حالی که طی روز های اخیر شاهد افت چشمگیر …

بیت کوین رقیب دلار | علیرضا فرید
اخبار

ترامپ : من از بیت کوین خوشم نمی‌آید چون رقیب دلار است

ترامپ، رئیس جمهور پیشین ایالات متحده در مصاحبه اخیر خود …

امکان پیشی گرفتن اتریوم از بیت کوین
اخبار

خالق اتریوم : احتمال دارد اتریوم جای بیت کوین را بگیرد !

ویتالیک بوترین، خالق اتریوم در محاحبه اخیری که سه شنبه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Open chat