قیمت دلار | قیمت بیت کوین | نتیجه انتخابات آمریکا

رقابت انتخاباتی در آمریکا و پیشتازی بایدن

بایدن موفق شد آرای الکترال میشیگان و ویسکانزین را در رقابت انتخاباتی آمریکا تصاحب کند  و به 264 رای الکترال برسد، او تنها به پیروزی در ایالت نوادا احتیاج دارد تا رئیس جمهور آینده ی آمریکا باشد. بایدن با اختلاف کمتر از 12 هزار نفر در این ایالت تاکنون پیشتاز است. بایدن همچنین در کنفراسی خبری مدعی شد که پس از پایان نتایج آرا انتخاباتی، رئیس جمهور آینده آمریکا خواهد بود. این در حالی است که این خبر موجب کاهش قیمت دلار در صرافی ایران شد و قیمت دلار به کانال 25 هزار تومان تنزل پیدا کرد. قیمت سکه نیز در محدوده 12 میلیون معامله می شود. اما بدنبال این کاهش قیمت ها شاهد رشد خیره کننده ی نرخ جهانی بیت کوین هستیم. قیمت بیت کوین مرز 15 هزار دلار رد کرده است.

 در حالی که قیمت بیت کوین رو به رشد است حجم قرار داد های باز بیت کوین به 2.9 میلیارد دلار رسیده است. تحلیلگران معتقد هستند در وضعیت فعلی بازار، روند افزایش قیمت ادامه خواهد داشت.

جهت مشاوره و خرید و فروش ارزهای دیجیتال با علیرضا فرید تماس بگیرد.

 

 

 

14 ابان 99

رقابت انتخاباتی در آمریکا و رکورد شکنی قیمت ریالی بیت کوین

در حالی که قیمت جهانی بیت کوین 13750 دلار است و با اوج قیمت خود در سال 2017 که به 20 هزار دلار رسیده بود، هنوز راه زیادی دارد، اما به دنبال رقابت انتخاباتی در آمریکا و گزارش نتیجه آرا برخی ایالت ها قیمت دلار در ایران افزایش داشت. این افزایش قیمت همزمان نرخ جهانی بیت کوین و قیمت ریالی دلار، موجب رکورد شکنی دیگری برای قیمت بیت کوین در ایران شد. قیمت دلار در صرافی ها به 31 هزار تومان رسیده است و بدنبال آن نرخ ریالی بیت کوین بیش از 420 میلیون تومان رکورد شکنی کرده است.

نتایج انتخابات آمریکا تا این لحظه و تاثیر آن بر قیمت بیت کوین و سایر ارزها

نتایج آرای انتخاباتی در آمریکا تاکنون خبر از پیروزی غیر منتظره ترامپ در ایالت کلیدی فلوریدا را می دهد.  ترامپ با پیروزی در این ایالت فلوریدا توانست 29 رای الکترال از را تصاحب کند  او همچنین موفق پیروزی در ایالت تگزاس  شد. ترامپ تاکنون خیلی بهتر از نظرسنجی ها ظاهر شده است و به نظر می رسد نتایج پیروزی در ایالت پنسیلوانیا و آرای الترال پستی طی دو روز آینده، سرنوشت این رقابت را مشخص خواهد کرد. این نتایج موجب سقوط ارزش یورو  و یوان در مقابل دلار نیز شد.

قیمت بیت کوین در سال 2017 در اوج نرخ جهانی  خود قرار داشت. ولی هم اکنون با افزایش تورم و کاهش ارزش پول در کشورهایی چون ایران ، ونزوئلا، ترکیه، لبنان، آرژانتین .. موجب شده قیمت بیت کوین به  اوج خود در مقابل ارزش پول ملی این کشور برسد. در حال حاضر بیت کوین در این کشور ها بعنوان پناهگاهی امن جهت سرمایه گذاری شناخته می شود. قیمت بیت کوین طی 8 ماه اخیر بیش از 350 درصد در ایران رشد داشته است.

برچسب ها
اشتراک گذاری
مقالات مرتبط
سود سرمایه گذاری بیت کوین در بین کشور ها | علیرضا فرید
اخبار

سود سرمایه گذاری بیت کوین برای چه کسانی و چطور بیشتر بوده است؟

در حالی که طی روز های اخیر شاهد افت چشمگیر …

بیت کوین رقیب دلار | علیرضا فرید
اخبار

ترامپ : من از بیت کوین خوشم نمی‌آید چون رقیب دلار است

ترامپ، رئیس جمهور پیشین ایالات متحده در مصاحبه اخیر خود …

امکان پیشی گرفتن اتریوم از بیت کوین
اخبار

خالق اتریوم : احتمال دارد اتریوم جای بیت کوین را بگیرد !

ویتالیک بوترین، خالق اتریوم در محاحبه اخیری که سه شنبه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Open chat