سرمایه گذاری در طلا بدون مگداری فیزیکی آن - ارز دیجیتال بیت کوین - قیمت طلا - نگهداری از طلا - تتر

تتر گلد | سرمایه گذاری در طلا بدون نیاز به نگه داری آن بصورت فیزیکی !

در سرمایه گذاری  ارز بیت کوین ،  شاهد هیجان نواسانات قیمت هستیم، ولی در ارز دیجیتال تتر می توانیم ثبات نسبی قیمت را تجربه کنیم. تولید کننده ارز دیجیتال  تتر ( Tether ) که با ثبات ترین ارز است، قصد دارد ارز دیجیتال جدیدی بنام  Teher gold- تتر گلد  که پشتوانه ی آن طلای فیزیکی است، را منتشر کند.این ارز دیجیتال قیمتش بر پایه طلا می باشد و با قیمت طلا نرخ آن تغییر خواهد کرد.

تتر همچنین ارز دیجیتال با ثبات  با پشتوانه دلار امریکا  ، یوان و بورو  دارد. که معروفترین و محبوب ترین آن بر پایه دلار آمریکاست که  USDT  نام دارد .

 بدون نیاز به ذخیره طلای فیزیکی می توانیم در این کالا  سرمایه گذاری کنیم 

 نگهداری از طلا
طلا

ارز دجیتال تتر گلد که جزو ارزهای دیجیتال با ثبات است،  هر واحد آن برابر با 1 انس تروا از شمش طلا به صورت فیزیکی می باشد.

یکی از  سخنگو های تتر تولید این ارز دیجیتال را بر پایه نیاز به سرمایه گذاری  روی پایدارترین کالای جهان که – طلا  – می باشد را توصیف کرده است و  زین پس سرمایه گذاری روی  طلا بسیار آسانتر از گذشته خواهد شد.

علامت اختصاری این ارز دیجیتال XAU₮ می باشد.و روی ترون و همچنین اتریوم  به شکل  توکن های TRC20  و ERC-20 منتشر خواهد شد.

لذا افراد بدون آنکه بخواهند طلا را بصورت فیزیکی خریداری کنند و نگهداری نمایند می توانند آن را در کیف پول های ترون و اتریوم خود داشته باشند.

طلاهایی که پشتوانه ارز دیجیتال تتر گلد است در یک خزانه ی طلا  در کشور سوئیس نگهداری  می شود که نام آن بنا بر مباحث امنیتی اعلام نشده است .نگهداری این طلاها برای  افراد هزینه و کارمزدی نخواهد داشت و تتر تسلط کامل روی این طلا ی فیزیکی خواهد داشت.

راحتی در نگهداری و دسترسی  سرمایه طلا ی فیزیکی خود 

این موضوع برای کسانی که قصد دارند در طلا سرمایه گذاری کنند فوق العاده خواهد بود. چرا که بدون آنکه طلا را در پیش خود و یا در صندوق امانات بانکنگه دارند، بصورت کاملا امن و غیر فیزیکی از دارایی خود محافظت می   کنند. همچنین دسترسی برای سرمایه گذاری در طلا برای افراد با این نرم افزار و ارز دیجیتال راحت تر و مطمئن تر خواهد بود.

از جمله مشکلاتی که در نگهداری طلای فیزیکی می توان عنوان کرد ، هزینه نگهداری بالا جهت حفاظت از آن و دسترسی سخت بخاطر مسائل امنیتی خواهد بود .که  این  ارز دیجیتال جدید  چنین مشکلاتی را بر طرف خواهد کرد و بعنوان جایگزنین مناسب برای سرمایه گذاری در طلای فیزیکی میتوان از آن استفاده نمود.

هیجان یا ثبات

به علت نواسات بالا در ارز های دیجیتال برخی ترجیح می دهند از ارز های با ثبات تر مثل  تتر استفاده نمایند و برخی  ترجیح می دهند هیجان و امکان رشد چند صد در صدی داراییشان در ارز هایی مثل بیت کوین تجربه نمایند.

برخی کارشناسان بر این باورند  سرمایه گذاری در بیت کوین از طلا پیشی خواهد گرفت.

جهت خرید و فروش کلیه ارز های دیجیتال به قیمت لحظه ای و بصورت حضوری و غیر حضوری و یا خرید ماینر و قطعات کامپبوتر،  با ما تماس بگیرید.
  • علیرضا فرید
  •  اینستا : alirezafarid.work@
  • 0920-3716074    –  0912-5365270

 

برچسب ها
اشتراک گذاری
مقالات مرتبط
مقالات اموزشی

مجلس شورای اسلامی رمز ارز ها را بعنوان ( ارز واقعی ) به رسمیت شناخت.

مدتی پیش بنا بر اظهارات وزیر اقتصاد و دارایی فرهاد …

ریگ ماینینگ ( minig rig ) چیست ؟ - استخراج رمز ارز - استخراج ارز دیجیتال - کارت گرافیک - شاسی ریگ - خرید ریگ ماینینگ
مقالات اموزشی

ریگ ماینینگ (Mining Rig) چیست ؟

   ریگ ماینینگ چیست ؟ سوالی که به ذهن شما …

مقالات اموزشی

درباره ی ارز دیجیتال الکترونیوم و ویژگی های آن

الکترونیوم (Electroneum ) یک ارز دیجیتال  و یا یک سیستم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.