جستجوی بیت کوین

هاوینگ بیت کوین و تاثیر آن بر قیمت بیت کوین

با توجه به رشد جستجوی عبارت هاوینگ بیت کوین در اینترنت  می توانیم نتیجه بگیریم که بسیاری انتظار افزایش قیمت بیت کوین در هاوینگ (نصف شدن پاداش استخراج بیت کوین بوسیله ماینر ها ) این ارز دیجیتال دارند. این در حالی است که بسیاری از تحلیلگران معتقد هستند،که فرایند هاوینگ هنوز تاثیر خود را بر قیمت بیتکوین نذاشته  است .

رشد قیمت بیت کوین تاکنون

اگر بخواهیم فعالیت بیت کوین از ابتدای سال نو میلادی جدید انالیز کنیم به نتایج مثبتی درباره عمکرد این ارز دیجیتال خواهیم رسید به طوری که قیمت بیتکوین از ابتدای سال تا کنون حدود 50 درصد رشد است.و این عملکرد تاکنون قابل قبول است .هرچند هر از چند گاهی شاهد ریزش قیمت بیتکوین هستیم بطوری قیمت آن تا 800 دلار کاهش داشته است.

برخی دلایل این افت قیمت را تزریق ارز دیجیتال تتر به بازار توصیف کرده اند.حجم تتر تزریق شده به 60 میلیون واحد تتر می رسد. برخی دلیل دیگر این افت قیمت را ، اختلال در صرافی بایننس دانسته اند که ساعتی بعد از عرضه تتر رخ داده است.

در حالی هاوینگ  باعث نصف شدن پاداش استخراج می شود ولی تجربه در سال 2016 نشان داد که این عامل باعث کاهش و میلی فعالیت ماینر ها نشده است و حتی با افزایش نرخ هشریت و استخراج شبکه  بیتکوین روبرو شدیم .یکی ازین عوامل افزایش  قیمت بیتکوین است. بیتکوین تاکنون 2091 درصد رشد طی دو هاوینگ قبلی داشته است.

تمایل نسبت به ارز دیجیتال بیت کوین و استخراج بیت کوین

حال بسیاری انتظار افزایش قیمت دوباره بیتکوین را طی هاوینگ بیت کوین در اردیبهشت ماه سال 99 می کشند. در فرایند هاوینگ بطور منقطی قیمت بیتکوین افزایش خواهد داشت.افزایش رشد جستوی کلمه بیتکوین و هاوینگ نشان از افزایش علاقه مردم نسبت به این ارزدیجیتال و کنجکاوی نسبت به آن است.

با افزایش همسو نرخ دلار و قیمت بیتکوین بازار استخراج ارزهای دیجیتال هروز داغتر می شود و با نزدیک شدن به فرایند هاوینگ بیت کوین فارم های استخراج بیت کوین بدنبال نو و بروز کردن ماینر های خود هستند.

جهت خرید ماینر می توانید به بخش محصولات سایت ما سر بزنید.

 علیرضا فرید – کارشناس فناوری و اطلاعات

0912-5365270
0920-3716074

برچسب ها
اشتراک گذاری
مقالات مرتبط
مقالات اموزشی

مجلس شورای اسلامی رمز ارز ها را بعنوان ( ارز واقعی ) به رسمیت شناخت.

مدتی پیش بنا بر اظهارات وزیر اقتصاد و دارایی فرهاد …

ریگ ماینینگ ( minig rig ) چیست ؟ - استخراج رمز ارز - استخراج ارز دیجیتال - کارت گرافیک - شاسی ریگ - خرید ریگ ماینینگ
مقالات اموزشی

ریگ ماینینگ (Mining Rig) چیست ؟

   ریگ ماینینگ چیست ؟ سوالی که به ذهن شما …

مقالات اموزشی

درباره ی ارز دیجیتال الکترونیوم و ویژگی های آن

الکترونیوم (Electroneum ) یک ارز دیجیتال  و یا یک سیستم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.