مانور وزارت نیرو | برخورد دولت با استخراج غیر قانونی بیت کوین | قطعی برق | علیرضا فرید

تصمیم دولت مبنی بر برخورد جدی با استخراج غیر قانونی بیت کوین

 حسن روحانی طی دستوری به وزارت خانه های مرتبط خواهان برخورد جدی تر با استخراج کنندگان زیرزمین بیت کوین، در کشور شد. این موضوع  در حالی شنیده می شود که طی چند روز گذشته اخبار استخراج بیت کوین بصورت مشترک بین نهاد نظامی ایرانی با چین به گوش می رسید و در شرایط کمبود برق و گاز، به مازوت سوزی نیروگاه ها  ختم شد، که  آگودگی هوا که نیجه آن بود. این خبر در فضای مجازی بسیار سرو صدا کرده بود و بدنبال آن مقامات دستور توفق فعالیت مزرعه استخراج چینی را در رفسنجان صادر کرند.

محمود واعظی، رئیس دفتر رئیس‌جمهور، ضمن اشاره به این موضوع که مقامات وزارت بهداشت طی ابلاغیه ای بمنظور پیشگیری ویروس کرونا، به مردم توصیه کرده بودند پنجره ها را در فضای بسته باز بگذرند و این موضوع باعث افزایش مصرف گاز در کشور شد. برخی نیروگاه های برق بمنظور پیشگیری از خاموشی اقدام به مازوت سوزی به جای گاز کردند. محمود واعظی در ادامه بیان کرد که به هیچ وجه در کلان شهرهایی همچون از مازوت در نیروگاه ها اسفاده نخواهد شد. ضمنا وی  عنوان کرد که استخراج بیت کوین توسط  دولت جفا بوده و به هیچ وجه دولت وارد این حوزه نخواهد شد.

محمود واعظی با اشاره به این که افراد متقضی ماینینگ باید از وزارت صمت و نیرو مجوز دریافت کنند خاطر نشان کرد که در شرایط اوج مصرف برق مانند تابستان و  وارونگی هوا باید محدودیت هایی برای ماینینگ در نظر گرفته شود. شب گذشته  اخباری مبنی بر قطع ناگهانی برق مراکز قانونی استخراج بیت کوین به گوش رسید.

مانور وزارت نیرو برای مقابله با استخراج غیر قانونی بیت کوین 

بدنبال ماجرای قطعی برق و مازوت سوزی، حال معاون هماهنگی توزیع شرکت تولید، انتقال و توزیع نیروی برق، طی بیانه ای اعلام کرده است که در کنار بهینه سازی روشنایی معابر، طی یک مانور به دنبال شناسایی مراکز غیر قانونی استخراج بیت کوین هستیم. این مانور با تعداد 5600 نفر در 1600 اکیپ جهت بهینه سازی مصرف برق برگذار خواهد شد. همچنین وزارت نیرو با معرفی اپلیشن این شرکت به نام ( برق من ) از مردم خواست قطعی و خرابی برق خود را در این اپلیکشن اطلاع رسانی کنند.

با افزایش قیمت بیت کوین سود آوری این صنعت سر به فلک کشیده است. با خرید ریگ ماینینگ و ماینر از ما قادر خواهید درآمد به دلار داشته باشید.

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره ریگان، با علیرضا فرید در واتساپ و یا بصورتی تلفنی در تماس باشید.

برچسب ها
اشتراک گذاری
مقالات مرتبط
سود سرمایه گذاری بیت کوین در بین کشور ها | علیرضا فرید
اخبار

سود سرمایه گذاری بیت کوین برای چه کسانی و چطور بیشتر بوده است؟

در حالی که طی روز های اخیر شاهد افت چشمگیر …

بیت کوین رقیب دلار | علیرضا فرید
اخبار

ترامپ : من از بیت کوین خوشم نمی‌آید چون رقیب دلار است

ترامپ، رئیس جمهور پیشین ایالات متحده در مصاحبه اخیر خود …

امکان پیشی گرفتن اتریوم از بیت کوین
اخبار

خالق اتریوم : احتمال دارد اتریوم جای بیت کوین را بگیرد !

ویتالیک بوترین، خالق اتریوم در محاحبه اخیری که سه شنبه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Open chat