ویروس کرونا و قرنطینه اسکناس های چین - ماینر ها دچار چالش هستند - استخراج بیت کوین ادامه دارد

ویروس کرونا و قرنطینه اسکناس های استفاده شده در چین و لزوم استفاده از ارز دیجیتال بیت کوین

در حالی که ویروس کرونا در چین در حال شیوع است، و تلفات بسیاری داده است. دولت این کشور جهت مقابله با شیوع بیشتر این ویروس دستور قرنطیه کردن اسکناس های استفاده شده را داده است.انجمن ارز های دیجیتال در چین با توجه به این موضوع بر لزوم  استفاده از ارز دیجیتال بیت کوین جهت تراکنش بجای اسکانس تایید کرده است. بعلاوه شرکت های تولید کننده ماینر (دستگاه استخراج بیت کوین و.. ) با شیوع کرونا دچار چالش شده اند.

احتمال انتقال این ویروس از را اسکناس های استفاده شده وجود دارد.بیت کوین می تواند  بعنوان جاگزینی در پرداخت ها استفاده شود.

چین و ویروس کرونا

تاکنون تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در کشور چین از مرز 71000 نفر گذشته است . و با توجه به احتمال کم مرگ و میر در این ویروس ، قربانیان این ویروس به 1775 نفر رسیده اند.دولت چین روش تشخیص خود را برای ویروس کرونا از تاریخ 13 فوریه و یا 23 بهمن تغییر داده است، و این موضوع سبب شده است که آمار شمار مبتلایان در شهر ووهان  15000 نفر بیشتر شود. تعداد قربانیان در این شهر به 242 نفر افزایش یافته است.

ماینر ها و هشریت بیت کوین همراه با شیوع کرونا

با توجه به این موضوع که شیوع کرونا سرانجام باعث گرفتاری ماینر ها شده است . و با نزدیک  شدن به فرایند هاوکینگ که پاداش استخراج بیت کوین نصف خواهد شد، بسیاری از مزارع و فارم های استخراج نیاز به ماینر های جدید دارند که شرکت های تولید کننده  از جمله بیت مین bitmain  – اینو سیلیکون Innosilicon – کنان – cannon – میکرو بی تی Micro BT با مشکل مواجه شده اند. بسیاری از این شرکت ها در شهر های شنزن و دونگوان قرار دارند که ویروس کرونا فعالیت در این شهر ها را تحت تاثیر خود قرار داده است.

با توجه به اینکه بخش اعظمی از هشریت شبکه بیت کوین در چین صورت می گیرد اما تداخلی در هشریت بیت کوین صورت نگرفته است و امنیت شبکه پا برجاست .بسیاری از تحلیل گران بر این باور هستند که در حال حاضر ویروس کرونا تاثیری بر بازار بیت کوین نداشته است.با این حال بسیاری بر این امید هستندکه بتوان از بیتکوین بعنوان جایگزینی برای تراکنش ها بجای اسکناس استفاده کرد و از شیوع این ویروس جلوگیری به عمل آورد.

برچسب ها
اشتراک گذاری
مقالات مرتبط
بیت کوین رقیب دلار | علیرضا فرید
اخبار

ترامپ : من از بیت کوین خوشم نمی‌آید چون رقیب دلار است

ترامپ، رئیس جمهور پیشین ایالات متحده در مصاحبه اخیر خود …

امکان پیشی گرفتن اتریوم از بیت کوین
اخبار

خالق اتریوم : احتمال دارد اتریوم جای بیت کوین را بگیرد !

ویتالیک بوترین، خالق اتریوم در محاحبه اخیری که سه شنبه …

Paypal | ارزهای دیجیتال | خرید و فروش بیت کوین از طریق پی پل | علیرضا فرید
اخبار

پی پل، اعلام کرد که از ارزهای دیجیتال پشتیبانی خواهد کرد

خدمات پرداخت با ارزهای دیجیتال از طریق پی پل و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Open chat